Po kontrole poistiek nejde rádio

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
danielnechala
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 09.02.2019 15:03

Po kontrole poistiek nejde rádio

Príspevok od používateľa danielnechala »

Čaute

Začalo to tak, že mi prestala z ničoho nič fungovať 12v zásuvka. Kontroloval som poistku F42 ale bola OK. O týždeň cca som si všimol že zadný stierač tiež nejde ale aj jeho poistka je OK. Išiel som teda skontrolovať komplet všetky poistky - v kabíne aj pod kapotou no všetky boli OK. Potom ako som ich skontroloval a vrátil sa do auta, odrazu nefungovalo rádio ale zásuvka a stierač už fungujú… poistka na rádiu je tiež OK.

Napadlo ma že možno som dal niektorú z poistiek na zlé miesto, zajtra to pôjdem ešte prekontrolovať.

Ohľadom tej zásuvky a stierača, tu zásuvku som si vsimol neskôr v ten deň ako som skúšal cez OBDEleven deaktivovať startstop v RJ motora a dnes som to nastavenie vrátil späť a začalo to fungovať, ale nemám to odsledované priamo či to začalo ísť po tých poistkách alebo po tom kodovani.

Nemate niekto nejaký napad/radu, čo sa mohlo stať? Zoženiem neskôr ešte multimeter a skúsim ich aj premerať

Pridávam aj hlásenie diagnostiky

Diky za pomoc

VW Golf 6 2.0 TDI 103kw CFFB, r.v. 2011, rádio je RCD 310 a predchádzajúci majiteľ tam domontoval subwoofer a akúsi jednotku do kastlíka kde sa dá pripojiť MDI kábel
Prílohy
IMG_4694.jpeg
IMG_4693.jpeg
Golf VI, 2.0TDI CR 103kw, 2011, CFFB
Prievidza

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"