Buchanie prednej nápravy

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
KA11 GIV
Pilot
Pilot
Príspevky: 723
Dátum registrácie: 19.01.2012 20:13
Bydlisko: okres Poltár

Buchanie prednej nápravy

Príspevok od používateľa KA11 GIV »

Ahojte, mám problém menil som predné horné uloženie aj zo silentblokmi pred výmenou mi to tak nebúchalo po výmene ešte horšie dal som to ešte raz skontrolovať čo mi to robil mechanik, proste všetko pevné a po 2 týždňoch je to ešte horšie no dnes som menil olej+ filtre u dalšieho mechanika že by sa mi na to kuk a tiež pozerá všetko pevné na náprave už som zúfali :(, je možné že by búchalo niečo iné sú to také klepotavé až buchotavé zvuky od prednej nápravy cez retardery či koľajnice alebo po rozpadnutej ceste už mi to lezie hore krkom, najlepšie keby sa mi vedel niekto na to pozrieť v BA najlepšie v Devínskej novej Vsi , kdež to už idem na dovolenku z priateľkou a dcérou o týždeň a nerád by som bol keby sa mi niekde urvalo niečo :) ďakujem veľmi pekne za každé info :roll: :wink: :? keby mi vedel niekto moc pomôcť tu je na mňa tel.č. 0907395773
New VW Golf VI Variant 2.0Tdi 103kw Highline plus wheels vw vancouver r18 origo GTD + chip 185k 400N
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=1 ... 98#p940498" onclick="window.open(this.href);return false;
EX VW Lupo 1.4 16V black
EX VW Vento 1.6 GL šedá metla

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"