Osram LEDriving Xenarc

2008-

Moderátor: caravelle

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa hunter180 »

Zdravim Vas vospolok...ma niekto z Vas tieto svetla na G6 ? Aku maju svietivost ? Ak mate aj fotku tak by ste mohli postnut ;) taktiez by ma zaujimala jedna vec...z akeho dovodu sa konkretne napajaju tie dva male kabliky na plusovy pol baterie ? Dakujem za odpovede
Prílohy
gti-ledriving-xenarc-golf-6-edition.jpg

Vratislav
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.07.2017 18:04

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa Vratislav »

Nazdar. Všetky informácie o týchto svetlách aj s foktami a videami nájdeš tu: https://www.formotor.sk/produkty/7771-o ... olf-6.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Majú super prístup, najlepšiu cenu, svetlá skladom a poradia ti aj ohľadom montáže.

Prikladám pár fotiek

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Lordiik
Vodič
Vodič
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 12.06.2013 12:52
Bydlisko: okres Moskva

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa Lordiik »

"Svietivosť" budú mať prakticky rovnakú ako xenony v Škode Rapid, lebo ide o "low xenony", ktoré nepotrebujú niveláciu a ostreky.
Majú 25W (klasické xenóny majú 35W) a svetelný tok 2000lm (klasické majú 3200lm). Pre porovnanie, klasická H7 má svetelný tok okolo 1500lm.

Takže isto to bude svietiť lepšie ako obyčajné halogénové svetlá. Aký veľký rozdiel to ale bude, je otázne. V každom prípade vyzerajú super ;)
V tomhle domě platí zákony termodynamiky!

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa Golf608 »

Ja mam co potrebujes vediet hunter?Svietia super hlavne do stran .nesvietia ža tak ako klasika xenon predsa 25w ale vyzeraju po p...i a svietia vyborne..
neviem kvoli comu sa napajaju dva kable ale je to rychlo nahodene :)
Prílohy
545646451.JPG

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Lordiik napísal:"Svietivosť" budú mať prakticky rovnakú ako xenony v Škode Rapid, lebo ide o "low xenony", ktoré nepotrebujú niveláciu a ostreky.
Majú 25W (klasické xenóny majú 35W) a svetelný tok 2000lm (klasické majú 3200lm). Pre porovnanie, klasická H7 má svetelný tok okolo 1500lm.

Takže isto to bude svietiť lepšie ako obyčajné halogénové svetlá. Aký veľký rozdiel to ale bude, je otázne. V každom prípade vyzerajú super ;)

Je toto niekde vo vyhlaske?

davaju sa predpokladam iba do sosovky?? alebo ma moze ujo policajt vystrestat aj za taku vybojku v halogenovej parabole? :D

Dik :D
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

ma5jkl
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 13.02.2016 22:27

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa ma5jkl »

Golf608 napísal:Ja mam co potrebujes vediet hunter?Svietia super hlavne do stran .nesvietia ža tak ako klasika xenon predsa 25w ale vyzeraju po p...i a svietia vyborne..
neviem kvoli comu sa napajaju dva kable ale je to rychlo nahodene :)
Ahoj, po dvoch sluzobakoch G6 a G7, som kupil sukromneho G6 a zvazujem presne tieto svetla (v alze aktualne za 839). Bol by si ochotny sa niekde v BA stretnut, idealne vecer aby bol vidiet rozdiel mojich seriovych a tvojich xenarcov? Dik.

Používateľov profilový obrázok
KA11 GIV
Pilot
Pilot
Príspevky: 723
Dátum registrácie: 19.01.2012 20:13
Bydlisko: okres Poltár

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa KA11 GIV »

Už asi ťažko, predal golfa ....
New VW Golf VI Variant 2.0Tdi 103kw Highline plus wheels vw vancouver r18 origo GTD + chip 185k 400N
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=1 ... 98#p940498" onclick="window.open(this.href);return false;
EX VW Lupo 1.4 16V black
EX VW Vento 1.6 GL šedá metla

stanomx
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 11.08.2013 12:49

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa stanomx »

Lookisvk napísal:
Je toto niekde vo vyhlaske?

davaju sa predpokladam iba do sosovky?? alebo ma moze ujo policajt vystrestat aj za taku vybojku v halogenovej parabole? :D

Dik :D
potrebuješ svetla nato schválené čiže s homologizáciou D
nivelizácia a ostreky nemusia mať xenony 25W... typu D5S, DLS

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa Golf608 »

Nepredal som ho nakoľko som nebol ochotný ho dat za smiesne love niemomu. Nechal som ho žene a sorry fakt nemám čas sa stretávať. Svieti to určite lepšie ako Halogen .Tak ako som písal vyššie ale určite to nesvieti ako 35W xenon alebo nebodaj new Full led to nečakaj je to predsa 25W . Ja mam niekde aj foto ako to svieti ked tak to sem hodim.

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Osram LEDriving Xenarc

Príspevok od používateľa Golf608 »

Stretávačky
Prílohy
svetla.JPG

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"