RJ komfortu

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
eprezidente
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 12.04.2017 20:56

RJ komfortu

Príspevok od používateľa eprezidente »

Zdravím vás chalani
chcem sa vás opýtať respektíve tých čo majú G6 aké číslo RJ komfortu máte vo vašom tátošovi konkrétne motor 1.6 benzín/plyn...lebo mne asi odcházda a čo som pozeral na ETKE tak také čislo čo mám ja mi nachádza len na Yetiho...kdežto mne konči 085D a na ETKE nachádzam len 087C/G/H a boh vie čo ešte..tak preto by som chcel vedieť či to neni len nejaka chyba alebo ja už neviem čo
Dik za pomoc

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: RJ komfortu

Príspevok od používateľa jokir »

Nieje to žiadna chyba ,RJ centrálnej elektriky (aj komfortu) tam máš podľa výbavy
84 najmenšia a 087 najvyššia
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

eprezidente
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 12.04.2017 20:56

Re: RJ komfortu

Príspevok od používateľa eprezidente »

a index D?? tiež niečo znamená alebo ako

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: RJ komfortu

Príspevok od používateľa hawkeye »

Jednoducho povedane Etka ti nemusi ponuknut konkretny diel ale jeho nahradu aj ked je ako Jokir pise najvissia. VW to nezauima ze stoji viac,nahradny diel platis ty oni vo vyrobe na tvoju vybavu namontovali tu lacnejsiu lebo je postacujuca.Hladaj na nete 85D najdes konkretne jednu 1K0 937 085 D mam na predaj.
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

eprezidente
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 12.04.2017 20:56

Re: RJ komfortu

Príspevok od používateľa eprezidente »

už to je vyriešené...išlo o to že dával som montovať tažné zariadenie a v servise kde to robily z nejako im neznámeho dôvodu odfajčili komfortku tak servis riešil výmenu za novú respektive za tu istú len zistili že už sa nevyrába a je len alternativa z vyšším čislom a aj indexom čiže dostanem novú lepšiu...ale ináč musím pochváliť servis ako sa ktomu postavili a neposlali ma kade lahšie takže toľko k tomu...

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"