parkovacia kamera golf 6

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
danika11
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.01.2010 19:24

parkovacia kamera golf 6

Príspevok od používateľa danika11 »

zdravím,pokazeny motorček na parkovacej kamere,original od vyroby,stretol sa už stym niekto?da sa to nejako opravit,alebo len vymenit,?všade ponukaju len komplet cely system,da sa zohnat osobitne len motorček?dakujem za rady.

dream7000
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2086
Dátum registrácie: 20.04.2008 19:20
Bydlisko: Námestovo

Re: parkovacia kamera golf 6

Príspevok od používateľa dream7000 »

predpokladam, že samotný asi nie.....tažko povedať čo je tomu tvojmu..a či to vobec ide rozobrať....jedine vrakovisko, resp. china....

danika11
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.01.2010 19:24

Re: parkovacia kamera golf 6

Príspevok od používateľa danika11 »

takže motorčeku nič nebolo,bola pretrhnuta,respektíve zlomena hadička ostrekovača zadneho skla ktora vedie cez prechodku spolu s kablami,pri pravom pante piatich dverí,všetka voda sa valila do kufra a na všetky kable poza tapacírum,takže som si nič nevšimol,až dovtedy kym tam kontakty uplne zoxidovali až to skratovalo.no inak super vynalez taku tvrdu hadičku tam dat a ešte spojit s kablami,tomu sa hovorí das auto :D .radím skontrolujte si to,pretože to nebude asi ojedinelí prípad,može vam ta voda narobit velke škody tak ako mne,naštastie mi v tej kamere nič nezoskratovalo a je to už všetko plne funkčne.

Nitnelav
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 31.05.2016 15:45
Bydlisko: Košice

Re: parkovacia kamera golf 6

Príspevok od používateľa Nitnelav »

tiež som mal zlomenú hadičku ostrekovača...presne v prechodke ale ja našťastie nemám parkovaciu kameru.

danika11
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24.01.2010 19:24

Re: parkovacia kamera golf 6

Príspevok od používateľa danika11 »

no myslím,že stym bude mat problem asi každy majitel golfu 6.das auto. :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"