H15 ziarovky

2008-

Moderátor: caravelle

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa Rives »

Tak v parkovačke nie je halogenka predsa. Obyčajná w5w. Preto to znie divne.
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa hunter180 »

Vsak a W5W nie je halogenka ? Myslim normalna originalna co tam bola

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa Rives »

Myslel som to tak že keď prídem do obchodu nepýtam si halogenku do parkovaciek.
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa hunter180 »

ok...uz to mam aj tak vyriesene ;) btw nevies co je so strankou E-cat mini ? pozeral som tam nahradne diely a uz mi odrazu nevypisuje cenu nahradnych dielov....na 99% tipujem ze uz po novom musim byt asi registrovany na tej stranke aby som si mohol pozriet sumy dielov....tusim spravne ? potrebujem si to potvrdit nech viem

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa Rives »

Mohol by si napísať kde bol problém aj pre ostatných. ..
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa hunter180 »

sorry...problem bol ze sa mi vypalila original W5W co som mal v parkovacke....a ta ledka co som ju tam dal z interieru je *napol* vypalena....ma na sebe tri kruhy alebo ako to nazvat cez ktore svieti...tie bocne na nej nesvietia...svieti len vrchny....v interieri mi svieti aspon ten vrchny no ked som ju dal do parkovacky tak nesvietila vobec....ta orginal w5w detto....jedine ako som na to prisiel bolo ze som si siel zobrat original ziarovky ktore som mal doma odlozene , ktore boli povodne z interieru....jednu som z nich zalozil....a ta uz isla...takze som uz vedel kde je problem

aj ked mi stale ta ledka nejde do hlavy....skuskal som ju aj v SPZke...svietil tiez len vrchny kruh....a v parkovacke ako som uz spominal nesvietila vobec

a co sa tyka toho ze by mi nebrali parkovacky LED ziarovky....tak nie je pravda....skusal som este nakoniec dat do parkovacky jednu ledku z SPZ co tam mam (v SPZ mam uplne ine ledky ako v interieri)...a ta uz svietila krasne

cize finalne stanovisko: vypalena original ziarovka v parkovacke (co som najprv nemohol tusit, pretoze do toho momentu kym som ju nevybral svietila) a napoly vypalena ledka z interieru co som tiez najprv netusil....takze ziadna poistka vypalena ani iny vazny problem tam nebol

dodkogib
Vodič
Vodič
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 02.03.2012 17:45
Bydlisko: BS

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa dodkogib »

http://www.aliexpress.com/premium/h15.h ... =y&catId=0" onclick="window.open(this.href);return false; nejake skusenosti?
Golf 6 premium comfortline 1.6TDI 77kw 11/2012 CERVENA TORNADO prepravnik mojho zadku a bajku na preteky :D

Používateľov profilový obrázok
Lubo01
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 18.06.2011 23:37
Bydlisko: Banská Bystrica, SK

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa Lubo01 »

Ahojte, ja mám kúpené tieto žiarovky do H15:
http://www.ebay.com/itm/H15-CREE-XML2-L ... Yf&vxp=mtr" onclick="window.open(this.href);return false;

Len mám problém ich vymeniť. Na spolujadcovej strane som tam ruku nejako vopchal a za hodinku som to vymenil, ale na vodičovej strane sa mi žiarovka nedá poriadne chytiť. Zavadzia mi tam vzduchový filter. Môže mi niekto poradiť, ako sa dá rozumne vymeniť H15 na vodičovej strane? Je tam vzduchový filter - treba ho demontovať? Alebo radšej vybrať von svetlo? Ako?
Dík za radu.
Golf VI 1.2 TSI 63kw (CBZA), TrendLine, Candy white, RCD310, Climatronic, Športový paket Interiér, PP plus, Park assist, Secure paket.

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa Rives »

Ak sa tam nevies zmestit, urcite si demontuj vzduchovy filter.
Mas to za 10 minut. vyberies skrutky po obvode vzduchoveho boxu, filter von, tam je este jedna skrutka co drzi spodok boxu a potom ju uz len vytiahnes. Je nacvaknuta na dvoch uchytkach, musis tahat hore.
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
Lubo01
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 18.06.2011 23:37
Bydlisko: Banská Bystrica, SK

Re: H15 ziarovky

Príspevok od používateľa Lubo01 »

Super, toto som potreboval. Ďakujem veľmi pekne za radu.
Golf VI 1.2 TSI 63kw (CBZA), TrendLine, Candy white, RCD310, Climatronic, Športový paket Interiér, PP plus, Park assist, Secure paket.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"