Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

2008-

Moderátor: caravelle

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa Golf608 »

Nie nevnímam nejaké skoršie spúšťanie skôr mam pocit ze regeneruje menej ale neviem to na 100 percent cca 650km tuším to vychádza mne ale používam aj aditiva do nafty.

Používateľov profilový obrázok
borisvw
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2024
Dátum registrácie: 04.02.2008 13:49
Bydlisko: Kosicky raklo

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa borisvw »

.
Naposledy upravil/-a borisvw v 10.12.2018 12:38, upravené celkom 1 krát.

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa Golf608 »

Pišem to sem pre tych čo tento motor maju a su zneho smutny ze nejde. Ide a velmi dobre,samozrejme v ramci moznosti hardwaru :) !!!A tiež som mal predtym a aj mam doma ešte silnejsie auto ako je tato 1,6 TDi. Ked som tento motor kupil tak som hladal vsemožne taketo info a nakoniec som sa a dopatral k uzivatelom ktory tento motor maju nachipovany a dokonca priamo v TDi Fun a velmi mi to pomohlo v utvrdeni otom ze idem do toho a preto sem pišem svoju skusenost nakolko je ich velmi malo . Nikto nikoho nenuti si kupovat 1,6 a nikto ani netvrdi že napriklad 2,0 tdi nejde lepšie a v mojom prispevku som taketo niečo ani len nevyslovil ide čisto iba o info pre druhych o nachipovanom motore 1,6 TDI. Ale dik za info o spotrebe tvojho Passata :mrgreen:

PS: Porovnavat spotrebu 2,0 TDi CR 103Kw a hlavne 6 kvalt s 1,6 TDI 77Kw s 5 kvaltom dlhym ako prasa je cisty nezmysel to len tak medzi rečou a nakoniec pokial dobre čitam si z KE a to je o kuštek dalej ako BA. :) Ked uz by sa to malo porovnavat ako si to urobil ty slovne , tak to by sme museli ist za sebou tym istym stylom jazdy a aj rychlostou a potom by sa to možno dalo ako tak porovnavat i ked ako som pisal vyssie uplne iny hardware a ine auto :) Takže ja som bol spotrebou velmi milo prekvapeny.Viem že bez chipu by to bolo uplne inde so spotrebou a to mam na mysli samozrejme vyssie nakolko to auto bez chipu trebalo viacej vytacat a podradovat a tak isto aj na dialnici to clovek musel zoslapovat nohu az na podlahu aby to išlo. Plus nehovorim otom ze v HR som natankoval tu ich hnusnu skapatu naftu i ked unas tiez nie je nejaka kvalitna ale urcite lepsia ako v HR. Kazdy nech si zoberie ztoho co chce.Učelom mojho prispevku je iba napisat moje skusenosti s v popise napisanym motorom .

Používateľov profilový obrázok
borisvw
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2024
Dátum registrácie: 04.02.2008 13:49
Bydlisko: Kosicky raklo

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa borisvw »

.
Naposledy upravil/-a borisvw v 10.12.2018 12:38, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
html
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 643
Dátum registrácie: 28.08.2013 10:11
Bydlisko: Raz tu, raz tam

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa html »

Skvelé hodnoty po chipe, tiež nad ním uvažujem, len neviem či by to moc neškodilo spojke a dvojhmote, nechcel by som tieto nelacné vecičky meniť každý rok
VW Golf VII 1,4TSI BM 90 kW
ex: Renault Megane phase I 1,6 66kW LPG ; Ford Sierra 2,0 ; VW Golf VI Variant 1,6 TDI Bluemotion+ VW Golf 3 1,6 55kW ; Ford Mondeo 2,5 V6 ; Nissan Almera 1,5

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa jokir »

Ak si dáš čip,určite neobanuješ .Je to ozaj rozdiel.
Myslím že spojka to v pohode udrží , veď takúto dávajú aj do 1,9 TDI a tam je točák okolo 300Nm
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa Golf608 »

Všetko zaleži do medzikusu :D čiže od teba tak isto ako aj pri nenachipovanom aute! :mrgreen: Neboj sa toho ja mam povodnu spojku 167 000km a zabera vyssie a nebojim sa :D Je to na tebe ale ako som pisal uplne ine auto :D Vsak ked budeš mat cestu sa stav a možes poskusat :) Dnes som skusal len tak prevetrat auto na dialnici lebo jazdim dost mesto tak som to chcel prefukat a 220km/h tachometrovych (dvaja v aute) a este by islo ale uz som musel odbacat :D Samozrejme je mi na nic ze ide aj 220 km/h lebo tak nejazdim iba som skusal a islo to celkom rychlo hore:)

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa Rives »

jokir: 1.9 tdi ma krutak 250Nm.
Golf608: 220km/h tak to si mu riadne nalozil :D
G6 2.0 TDI CR 103kW

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa Golf608 »

Tak to ma dlhu prevodovku ako prasa :) Tak ale ide to tak ale to som iba skusal ...Ani neviem kolko tocil motor ale nebolo to nic hrozne nabuduce to kuknem a ked tak urobim foto len aby ma potom nezavreli policajti ze ako jazdim,lebo väcsinou jazdim pijanko a maximalne +10km/h .Ale sem tam to treba prefukat a nato je naj najvyssi stupen a drzat aspon par minut co to da nech sa turbo pekne rozpali a vyfuka vsetky sadze z mesta :)..

Inak TDI FUN mi hovoril že som mal v EEPROM (SPEED LIMITER) nastaveny na 190km/h tak komu to nejde viac tak vie prečo..Že to pri niektorych autach robia..
Samozrejme mi to odstavil i ked takto nikdy nejazdim ale clovek nikdy nevie.

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Chip 1,6 TDi 77KW CAYC TDIFUN

Príspevok od používateľa jokir »

Uff,to som sa sekol :oops: Mal som dojem , že to bolo nejakých 280Nm
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"