Vymena žiaroviek v interieri.

2008-

Moderátor: caravelle

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa Rives »

akurat mi dosli canbus T10 z ebayu a maju 118ohmov odpor. Malo by to byt ok.
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa jokir »

Ja to mám v spiatočke bez odporu a všetko ok
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa Rives »

svieti to lepsie ako klasicka ziarovka? :)
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa jokir »

to sa nedá ani porovnať , je to naozaj super
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa Rives »

Casom aj to poriesim.
Akurat som nahodil ledky do interieru. Svieti to pekne :) ale tie co mam v parkovackach a SPZ svietia viac bielo.
Skusal som ich dat aj do SPZ ale tiez hlasia chybu. Aj ked maju 118ohmov...tie drahsie maju len 108ohmov.
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa Rives »

Btw, ja nemam taku paticu na ziarovke spiatocky. Ja tam mam T20, ako je T10 akurat vo vacsom.
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
Rives
Profík
Profík
Príspevky: 1162
Dátum registrácie: 16.01.2013 12:10
Bydlisko: HE, PO, KE, ZA

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa Rives »

html napísal:Tak teraz trošku podrobnejšie...vpredu musíš najprv vybrať to plastové sklíčko, budeš potrebovať niečo tenké, nejaký šrobovák, ja som to páčil zboku, je tam na obrázku čierna šípka, je to tam len zacvaknuté, ale treba opatrne, aby si tam nepolámal tie nožičky, no zároveň sa toho nebáť :mrgreen: , potom presne tam kde som dal modrú šípku tak aj to vypáčiš, to ide ľahúčko, pod tým máš dva šróbiky torx, tusím, že je tam t15, tie vyšróbuješ a potom už to pekne celé ide dole. Zvrchu potom sú také držiačiky na žiarovky , tie otočíš a držiak máš vonku aj so žiarovkou, no a potom celé opačným postupom...Dá sa to aj tak, že dáš dole iba to plastové sklíčko, lenže ledky majú trošku iný tvar a niektoré sa tam blbo do toho držiačika natláčajú. Vzadu nad sedačkami to iba celé vypáčiš a meníš žiarovky. ŠPZ ti už bolo popísané a to čo je na batožinový priestor som ja ešte nemenil. :wink:
Este k tomuto navodu od kolegu html, by som pre ostatnych dodal, ze netreba vyberat to priehladne sklicko (cierna sipka).
Staci vypacit ten plast (modra sipka), potom vyskrutkovat dva torxy a ziarovky vymenit zhora.
Pokial vypacis sklicko, daju sa vymenit zo spodu - netreba rozoberat ostatok. Ale menia sa tazsie. Odporucam rozobrat. ;)

Zadne svetlo....len rukami vytiahnut plast okolo svetla a je to :)
Prílohy
rztn2.jpg
G6 2.0 TDI CR 103kW

Používateľov profilový obrázok
pepapepa
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.06.2014 14:29
Bydlisko: Malacky

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa pepapepa »

čaute, mám problém...nesvieti mi vnútorné osvetlenie / presne to isté ako na obrazku vyššie / najprv som myslel, že kvôli žiarovke...výmena a nič...tak som to rozobral a zistil som, že je cvaknuté káblové vedenie k osvetleniu...nechápem prečo ale je to tak, vedel by mi niekto odfotiť ako je to zapojené? už mám kúpený aj konektor + káble ale neviem ako ich zapojiť...ďakujem
VW GOLF VI Variant 1,6 TDi Bluemotion 77 kW 105 HP - môj prvý Golf

Používateľov profilový obrázok
html
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 643
Dátum registrácie: 28.08.2013 10:11
Bydlisko: Raz tu, raz tam

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa html »

Jokir a nemáš len vypnuté tie chybové hlásenia ? Väčšina ľudí vraví, že ak dá do svetiel, ktoré hlásia vypálené žiarovky obyčajné ledky bez odporu tak im to hlási chybu, pretože tie ledky majú menší odber , čo rj vyhodnotí ako vypálenú žiarovku
VW Golf VII 1,4TSI BM 90 kW
ex: Renault Megane phase I 1,6 66kW LPG ; Ford Sierra 2,0 ; VW Golf VI Variant 1,6 TDI Bluemotion+ VW Golf 3 1,6 55kW ; Ford Mondeo 2,5 V6 ; Nissan Almera 1,5

Používateľov profilový obrázok
html
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 643
Dátum registrácie: 28.08.2013 10:11
Bydlisko: Raz tu, raz tam

Re: Vymena žiaroviek v interieri.

Príspevok od používateľa html »

Rives napísal:Btw, ja nemam taku paticu na ziarovke spiatocky. Ja tam mam T20, ako je T10 akurat vo vacsom.

To preto, lebo ty máš krátkeho golfa ;)
VW Golf VII 1,4TSI BM 90 kW
ex: Renault Megane phase I 1,6 66kW LPG ; Ford Sierra 2,0 ; VW Golf VI Variant 1,6 TDI Bluemotion+ VW Golf 3 1,6 55kW ; Ford Mondeo 2,5 V6 ; Nissan Almera 1,5

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"