baterka - všetky problémy a otázky

2008-

Moderátor: caravelle

Napísať odpoveď
luca
Vodič
Vodič
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 17.04.2011 22:18

baterka - všetky problémy a otázky

Príspevok od používateľa luca »

V prdeli dnes som isiel nastartovat a vybita baterka uz ma fakt nebavi tento VI golf, furt nieco uplne trivialne veci ale mna to fakt znechutuje. Na druhom golfe mi menili na tom blbom tsi rozvodovu retaz 2x, sedadlo meneme od vyroby zla pruzina, na tomto druhom golfe diesel zase od vyroby vadne pneumatiky hankook vymenili povedali pardon bola asa zla seria. Tri krat nahravania noveho softu lebo blbli otacky pri starte. Vrzganie kufra nieco uvolnene od vyroby. A to nehovorim ze daval som robit geometriu a volant krivo, reklamacia v vw oni ze ci mi to vadi, a ja uz naposledy som vybuchol ze kurva mi to vadi, ked si platim za geomtriu ocakavam ze budem mat volant rovno a nie posunuty, odpoved ze to je opticka vada. Hovorim mu nech nepremysla, na to tam neni ale nech to robia opat a budem pri tom, pozerali jak tela na nove vrata. Nasledne urobili geometriu znova volant bol zrazu rovno. Uplne blbosti ale nechapem preco sa clovek ma najprv rozculit aby urobili to co maju standartne. Len to su take veci ze ja ked budem teraz kupovat nove auto,ani nahodou nekupim auto v ba na vajnorskej.
Resp serem uz na to kupim si opat radsej rocne bmw a jebem cely vw - ludove vozidlo za normalne ceny so servisom zakaznici budte vdacny aj ked si to platite. Cest vynimkam v bb autonovo som bol vzdy spkojny. To asi vsetko. Prajem vam viac stastia s vasimi milackami.

Používateľov profilový obrázok
FOFO1
Pilot
Pilot
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 05.04.2010 19:45
Bydlisko: Vieden

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa FOFO1 »

Jebat cele nove auto.Radsej slusnu jazdenku :wink:
GOLF IV 1.9TDI

Používateľov profilový obrázok
ally
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 22.05.2009 20:25
Bydlisko: Heart of Slovakia

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa ally »

nejde o to kde si auto kupoval, predajca za ten nepodareny kus predsa nemoze, auta sa vyrabaju rad-radom. sam som sokovany ake problemy niektori s tymto Golfom mate, na druhej strane su aj taki ktorym to fachci uplne v pohode. patrim k nim aj ja ale jazdim malo takze zatial by som to nejak neprecenoval. asi by bolo najlepsie keby sa k veci vyjadril niekto kto pracoval v nejakej automobilke na pase (nemusi byt len VW) preco a ako k takymto veciam dochadza.
kazde auto predsa prechadza po vyrobeni dokladnymi vystupnymi kontrolami takze to potom musia byt skryte vady lebo inak by takyto nepodarok zo zavodu nesmel ani vyjst.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Daniello
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1613
Dátum registrácie: 07.02.2008 18:19
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa Daniello »

Vieme dobre vsetci aka bola cakacia doba na novy Golf VI, mozno boli tlaky z vedenia, ze potrebuju uspokojit potreby zakaznikov, cize vidim tam moznu pricinu tychto problemov.
VW GOLF IV VARIANT 1,9 TDI ALH chip Janosik93, FORD GALAXY 1,9 TDI AVG

Používateľov profilový obrázok
smej0191
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 213
Dátum registrácie: 12.12.2008 09:39
Bydlisko: Martin

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa smej0191 »

inak s tou baterkou nemam ani ja najlepšie skusenosti neviem prečo tam je iba 62Ah mi pride ako keby ani 100km denne nestačilo uz na dostatočne nabitie baterky a pri štarte stahuje budiky ako keby bola baterka dost KO a to aj pri teplotach okolo 0st a teraz ked prituhlo ledva prevaluje ten motor a budiky uplne zhasinaju

flex24
Vodič
Vodič
Príspevky: 198
Dátum registrácie: 25.02.2011 22:00
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať používateľa:

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa flex24 »

smejo ty mas 62Ah? j amam 72 Ah,ale tiez tazsie startuje v mrazoch,aj ked nechodim kazdy den teraz a casto len kratke trasy.

Používateľov profilový obrázok
HELIX
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 03.07.2011 23:06
Bydlisko: Košice

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa HELIX »

Chalani, v týchto mrazoch dostávajú zabrať aj nové akumulátory, nie to ešte dvoj-trojročné. Je potrebné si uvedomiť, že pri štarte je z akumulátora odoberaný určitý štartovací prúd a výkon. V týchto mrazoch je omnoho tuhší olej, všetko ide ťažšie, a diesel motor ešte navyše žhaví plus nejaký ohrev sedadiel, výhrevy okien atď. Krátkou jazdou (napr. do roboty a večer domov) ani dobíjacia sústava nie je schopná tú vynaloženú energiu vrátiť späť to akumulátora. Kapacita akumulátora prirodzene klesá aj s klesajúcou vonkajšou teplotou teplotou. Najhoršie čo môže pre akumulátor byť, je nechať ho vybitý stáť v mraze. Vtedy môže AKU zamrznúť a je KO...
A čo sa týka kvality vozidiel, v dnešnej elektronickej dobe neexistuje bezporuchové auto . Problémy majú všetky značky. U každého typu existuje pár kusov, kt. sa nezmyselne kazia.
GOLF VI, 2010 1,4 63kW(CGGB)
GOLF IV, 2002 1,6 automat 75kW(AVU)

Odblok. obrazu TV, DVD free za jazdy na všetky AUDI MMI 2G,3G HDD
Aktivácia funkcií vozidla, ktoré neboli zaplatené pri kúpe vozidla.
Servis klimatizácií , plnenie klím stanicou BOSCH.

Používateľov profilový obrázok
caravelle
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2572
Dátum registrácie: 15.01.2008 18:58
Bydlisko: Hlavné mesto
Kontaktovať používateľa:

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa caravelle »

Mne moj bez mala trojrocny golf startuje v tychto mrazoch bez problemov... samozrejme v ba nie su take mrazy ako napr. v pp...

Odoslané z môjho GT-I9100 cez Tapatalk
VW Touareg TDI modrá metalíza
NÁVOD NA POUŽÍVANIE FÓRA

luca
Vodič
Vodič
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 17.04.2011 22:18

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa luca »

No najlepsie ma asi len zase caka: svieti mi zas pre zmenu kontrolka : volant: som pozeral knizku nieco s riadenim. Co je horsie ze po nastartovani nezhasne ale svieti dalej. Ja neviem ako chapem ze auto stalo dva tyzdne lebo som bol mimo SR ale neni predsa mozne aby som sa o auta staral ako o zive bytosti. Ma to byt spotrebna vec a nie ze riesim stale nejake zavady. Ak mal niekto takyto problem s tou kontrolkou volantu tak mi dajte please vediet.

Používateľov profilový obrázok
smej0191
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 213
Dátum registrácie: 12.12.2008 09:39
Bydlisko: Martin

Re: vybita baterka - koniec golfu

Príspevok od používateľa smej0191 »

no mam tam iba 62Ah a neni to moje prve auto aby som nevedel ako sa treba spravat k autu ..... a najhoršie že mam s čim porovnavat otec ma taky isty motor ako ja plus 4x4 v škodovke jazdi kratšie trasi a je to o dost lepšie baterku tam ma tiez iba 62ah oba 2,0TDI 103KW a oba RV 2010

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"