Verzie navigacie RNS 510

2008-

Moderátor: caravelle

AnRy
Vodič
Vodič
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 06.12.2014 06:35

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa AnRy »

Ja viem co znamena made in ale je tam "B"

Nevedel som ktorý idex je na mysli či ten za tym číslom alebo to B dole pri tom ....

a staršiu? ta navi je z roku 2011 takže neni až taká stará :) ale tak ak je to LCD a hlavný je ten index tak si ma ukľudnil :)
Black list:
Rover 200, 1.4, 1998
Peugeot 407, 1.6 HDi, 2006
VW Golf VI, 1.4 16V, 2009

VW Golf VII R-line Red Tornado, 1.4 TSi, 2015

Používateľov profilový obrázok
yockey
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 17.04.2009 22:57
Bydlisko: Prievidza

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa yockey »

Nebudem zakladať novú tému, chcel by som vedieť čo treba na výmenu RCD210 za RCD510?
Ďakujem
golf variant 1,6tdi mr2011

mynick
Pilot
Pilot
Príspevky: 781
Dátum registrácie: 11.03.2013 14:10
Bydlisko: PrieVWidza

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa mynick »

nic, len menis kus za kus
vw golf mk5, mynick-ov šedý myšiak tu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=287883" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
yockey
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 17.04.2009 22:57
Bydlisko: Prievidza

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa yockey »

Aký je rozdiel medzi týmito dvoma
Prílohy
47729329.jpg
47731849.jpg
golf variant 1,6tdi mr2011

mynick
Pilot
Pilot
Príspevky: 781
Dátum registrácie: 11.03.2013 14:10
Bydlisko: PrieVWidza

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa mynick »

konektor na kameru? Ale isty som si neni, mozno sa vyjadri niekto vzdelanejsi...

BTW. to co ruzovu podprsenku mas na aute? :D
vw golf mk5, mynick-ov šedý myšiak tu: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=287883" onclick="window.open(this.href);return false;

Používateľov profilový obrázok
yockey
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 17.04.2009 22:57
Bydlisko: Prievidza

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa yockey »

Heh len som niečím potreboval zakryť značku :)
golf variant 1,6tdi mr2011

Používateľov profilový obrázok
KP118
Vodič
Vodič
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 20.06.2010 19:48
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa KP118 »

vyuzijem toto vlakno. Chalani je velky rozdiel medzi RNS s LCD (i a repracik v roku pravo) a medzi LED s (hviezdickou) Viem ze LED je iny display a ze ma o 10GB vačši HDD ale chcem sa spytat či sa líšia aj v niečom inom. HDD by mi uplne stačil aj 10GB takze ten ma netrapi display neviem snad to LCD neni take strasne. Skor rozmyslam či tam nieje ina RAM alebo procak horsia navigacia a podobne. Nikde sa o tom neviem dočitat a mam na ruke RNS510 s 2009 roku za 350 alebo LED za 500 čoz je dosť rozdiel a ak je to len v tychto dvoch veciach tak mne staci uplne LCD. Viete poradiť teda? potrebujem hlavne schopnu navigaciu . Do auta podla popisu. LCD ma aj obraz odblokovany a vraj najnovsie mapy. cuvaciu kameru nemam len predne a zadne senzori tie ted na RCD510 pekne funguju. bluetooth mam iba externe zial origo este nieje ale snad raz bude. klima standart panel na RCD nezobrazuje. ine ma nic nenapada. Viete teda poradiť. bojim sa az ta s LCD neni nejaky sekajuci cerep co nebude schopny ani mapu normalne ukazat... LED sa vraj da este uploadnut na novy soft ale to tiez neviem ake su v tom rozdiely. Ta co je na ruke je Part number 1T0035810L HW version H11 soft verzion 5218 map verzion 8049 --- co podla mna najaktualnejsie niesu. za info diky moc .
TYP:GOLF VARIANT V rok výr.2009 motor:1.9 TDI 77kW BLS - BLUE MOTIONKM: - Na predaj

Golf VII Variant Slovakia Hightline-1.4.TSI -7°DSG.

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa jokir »

Smeruj túto otázku na klubáka enje
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Používateľov profilový obrázok
ejne
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 10742
Dátum registrácie: 06.06.2008 21:59
Bydlisko: SLC
Kontaktovať používateľa:

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa ejne »

Radia RNS maju stale ten isty display Continental ho nikdy nemenil toto je jedna vec ktoru si ludia mylia a stale continental pouziva ten isty : High-resolution display .... map, image and film display, RNS 510 is equipped with a high resolution 6.5" TFT color monitor. A high-end graphic card supports W-VGA resolution.. nic ine a to si mozete pozriet aj sami na strankach vyrobcu a specifikacii radia RNS510.

co sa tyka mytu ohladne hviezdicky a repracika alebo ineho oznacenia na pravom hornom tlacidle navigacie . Je na to jednoduche vysvetlenie ale na nete sa otom clovek tazkodocita a to je to ze VW ako take zlucovalo tlacidla a ich ikonky pre funkcie . a presne na vyvolanie ponuky na volante sa niekedy pouzivalo tlacidlo hviezdicka a tu istu funkciu mali radia pod inym oznacenim tak proste len zlucil znazornenie do jednej ikonky a pouzivala sa hviezdicka nic ine.


Ohladne HDD je to tiez prakticky jedno co sa ale zmenilo ( a to clovek nevyuzije na 99% ) je to ze starsie NAVI mali HDD 30GB kde bolo 15 GB hudba / 15 GB mapy - ak sa nane nahodi novy soft potom ostava 15GB hudba / 5 GB POI / 10 GB may. neskor zacali pouzivat nie HITACI ale NEC HDD kde davali uz 40 GB a tam ostava kapacita 20 GB hudba / 10 GB POI / 10 GB mapy.
zmysel Ci mam 30 alebo 40 GB Hdd v nasom ponimani nema ziaden vyznam . pretoze tak ci tak malokto nahra 15 gb hudby na DHH lebo to trva vela casu a zadalsie je jednoduchsie do navy strcit 32 GB SD kartu ktoru mam nahratu za par minut ako do navy to budem dostavat cez 2 hod. A zatial ani SSD disky nejde davat continental aspon to nieje udavane v niektorych dokumentaciach . osobne mam navy z januara 2015 (original datum vyroby ) a je tam HW 11 na nalepke a nieje tam SSD disk len klasicka IDE ako vsetky ostatne

Ohladne indexov Mozete mat index B a pritom navy bude mat dosku skoro z poslednych a mozete mat aj index F a moze mat dosku jednu z prvych Hardwarovo. Ten co navy updatuje musi vediet si pozriet co je v NAVI fizicky a podla toho voli soft nieje to len tak hala bala. takze riadit sa podla HW na nalepke a SW na nalepke nema zmysel a vela predajcov ( obabravakov ) to zistilo a tlacia si vlastne nalepky pretoze ludia chcu len novy index a len LED lebo to docitali na nete .... a tak sa dari oje...akom preajcom zarabat na starych s starymi softami a aj na skladackach ... takto som aj na zraze jednemu klubakovy ukazal aku velmi novu navigaciu kupil kde nesedelo cislo v nej zapisane ani s nalepkou ani s cislom podnou vyrazenou a ani dalsie veci....

Osobne som mal uz navi z tohto roku - vyroba a mali aj oznacenie BX ( to X je len vymenny diel oznacenie ) takze original je to B index .
Najprv sa ucime chodit a hovorit. A neskor sa ucime sediet a drzat hubu
EX: VW Passat 2.0/103kw Sportline TDI = Moje presuvadlo
VW Passat 2.0/125kw Highline
Obrázok

Borgio
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 05.09.2012 13:27

Re: Verzie navigacie RNS 510

Príspevok od používateľa Borgio »

Ahojte clubaci. Vie mi niekto fundovany v tejto veci poradit, ak ma VW Golf6 rocnik 2011 RCD 510 (model bez navigacie) , mozem ho vytiahnut a dat tam nejaku RNS 510, ktoru kupim niekde? Staci vymenit RCD510 za RNS510 a pojde navigacia, alebo treba mat niekde este nejake kable a GPS modul, aby vedelo prijimat GPS signal? Ktoru verziu RNS mam kupit? Vopred Dakujem.

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"