Autokozmetika

2008-

Moderátor: caravelle

Používateľov profilový obrázok
Jurok89_novy
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 436
Dátum registrácie: 18.09.2011 23:19

Autokozmetika

Príspevok od používateľa Jurok89_novy »

Neviem či sa to tu už niekde rozoberalo nevšimol som si nič také

Potreboval by som od Vás radu resp. či nemáte niekto skúsenosti s tým aký prostriedok je najlepší
na ošetrenie palubnej dosky. Kedysi dávno som mal jeden sprej a ten bol výborný ale neviem už aký to bol
keď som ho nastriekal a zotrel tak palubovka ostala krásne čierna ako nova... Tieto všetky čo som mal teraz
tak nastriekam ... keď je to nastriekané tak je to pekne ale keď to utriem tak je také ako to aj bolo.

A ďalšia vec .. skúšal niekto nejaký prípravok proti zahmlievaniu okien zvnútra? Ak áno prihrajte mi nejakú značku prosím.
VW GOLF VI 1.6 TDI CR - Secured by Zederlock
NoTDINoFun :D

Používateľov profilový obrázok
Shima
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5726
Dátum registrácie: 20.06.2009 10:18
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa Shima »

ja pouzivam iba autoglym
Vynikajuce
Wozidlo
_________________
VW Golf IV ALH 333PS 600NM
VW GOLF 7R performance

Používateľov profilový obrázok
bendy
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 379
Dátum registrácie: 21.01.2008 22:49
Bydlisko: petrzalka

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa bendy »

jednoznacne autoglym produkty a sonax
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
JuraRacing
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 11.01.2010 21:29
Bydlisko: Slovensko

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa JuraRacing »

Mas predpokladam nove auto a potrebujes na palubovku uz striekat nejake cistiace spreje? Ja palubovku raz za tyzden utrem od prachu mikrovlaknom a je stale ako nova.

Ale aby som teda bol konkretny k tvojej teme, tento pripravok je najvhodnejsi na interier celkovo
http://www.xclean.sk/interior-shampoo-c ... -id-4.html" onclick="window.open(this.href);return false;

K tomu zahmlievaniu celneho skla, skor by som hladal niekde inde chybu ako hladat prostriedok ktory tomu zabrani, pretoze by sa bezdovodne zahmlievat nemalo, mne sa osobne nezahmlieva ale cistim ho bezne aj s ostatnymi sklami tymto
http://www.xclean.sk/fast-glass-rychlo- ... -id-8.html" onclick="window.open(this.href);return false;
FB Leskle-auto.sk

Používateľov profilový obrázok
Jurok89_novy
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 436
Dátum registrácie: 18.09.2011 23:19

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa Jurok89_novy »

Nepotrebujem to na moje auto :-) do Golfu zatial nestriekam nic ale mame doma este 5 ročnu octaviu
ktora bola v poslednej dobe využivana skorej ako pracovne auto tak ked ju treba raz za čas vyčistiť tak aby som mal s čim.
Pači sa mi to ten Autoglym že sa s tym da vsetko naraz cistit aj potahy aj plasty to si urcite kupim.

A k tym oknam .. tie sa mi rosia aj na golfe ale myslim ze najvacsi dovod preco sa rosia je to ze to okno je z vnutra špinave
resp mastne. Vzdy ked som ho chcel zvnutra umyt napr nejakou kvazi okenou tak mi tam ostali šmuhy a nech som to s cimkolvek utrieral
tak stale mi tam nejaka ta šmuha ostala. Preto som rozmyslal ze ci by aj nebolo dobre nieco kvazi ako gel ze sa to rozotre necha uschunut
a potom len cistou handrou utrie. Ale ked je pravda že tento autoglym na okna nezanechava čmuhy tak asi kupim aj ten.

Toto by som chcel skúsiť http://www.xclean.sk/car-glass-polish-l ... -id-6.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW GOLF VI 1.6 TDI CR - Secured by Zederlock
NoTDINoFun :D

Používateľov profilový obrázok
martin.palicka
Profík
Profík
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: 21.06.2011 12:13
Bydlisko: Roznavwa

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa martin.palicka »

Ako mam rozumiet tomuto?

"neobsahuje silikóny ani vosky - bezpečný za dažďa"

Je to v popise toho pripravku na okna.
Golf VI Rabbit TDI - Helmut
ex Fiat Uno 1,4 TD - biely tesak

Používateľov profilový obrázok
JuraRacing
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 11.01.2010 21:29
Bydlisko: Slovensko

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa JuraRacing »

vsetky spominane pripravky mam uz vela krat odskusane a zatial vzdy maximalna spokojnost, ten fast glass mi vydrzal rok aj 3 mesiace, za 8 euro neni co lepsie riesit na okna, obsahuje aj zlozky ktore podporuju tzv. rain off

k tej lestenke na okna, je to kvazi ako je lestenka na lak tak je lestenka na okna, cize odstrani ti nejake extra zaschnute necistoty z okna, takisto aj vodny spot a podobne, okna su potom fakt kristalovo ciste,

to ze neobsahuje silikony ani vosky znamena ze budes mat okno naozaj ciste a aj pocas dazda budes vynikajuco vidiet, pretoze su rozne cistice co okno viac zamastia ako vycistia a potom je problem ako so spominanym zahmlievanim atd..
FB Leskle-auto.sk

Používateľov profilový obrázok
kingpin1
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2338
Dátum registrácie: 18.10.2010 12:49

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa kingpin1 »

ja by som chcel nieco na lestene nechranene disky, http://www.xclean.sk/wheel-guard-vosk-n ... id-43.html" onclick="window.open(this.href);return false; toto je ono?

Používateľov profilový obrázok
JuraRacing
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 11.01.2010 21:29
Bydlisko: Slovensko

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa JuraRacing »

moze byt aj to, ale robi to aj viacej vyrobcov

ale lestene disky casom a pouzivanim stracaju lesk a voskovanie ich iba chrani pred necistotami a nasledne cistenie je jednoduchsie kedze maju ocrahnny film, avsak nenavrati im ten vzhlad ako ked boli cerstvo lestene, preto ich treba raz za cas a prelestit rucne pastou napr:
http://www.creare29.co.uk/wheels-tyres/ ... olish.html" onclick="window.open(this.href);return false;
FB Leskle-auto.sk

Používateľov profilový obrázok
kingpin1
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2338
Dátum registrácie: 18.10.2010 12:49

Re: Autokozmetika

Príspevok od používateľa kingpin1 »

to je pasta na prelestenie alebo na umytie? ked na prelestenie tak faajn... cez zimu ich vyfullujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"