OLEJ

2008-

Moderátor: caravelle

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Poondiane Htp ma spanovak retaze na olejovom cerpadle a Tsi 1,2 nema nic

Používateľov profilový obrázok
misodk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 06.10.2011 14:14
Bydlisko: BA

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa misodk »

rachotenie sa mi objavovalo vzdy iba pri starte. nikdy nie pocas jazdy. urcite neodkladaj servis. zmeranie retaze ti urobia za 20-ku. ked budes menit rozvody, tak si pytaj skodovacku opravnu sadu, v ktorej je aj ozubene koleso. mam na tom uz 20 000km a zatial nezarachotila ani raz. teda zaklepala raz pri vymene oleja, po prvom nastartovani, kym natlacilo olej.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Golf 6, Rabbit 1.2tsi, United grey

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa hunter180 »

Miso dik za reakciu...a ano presne na tu mam spadnute a tu som sa aj chystal objednat a nasledne dat vymenit v servise...toto by mala byt ona (ak som si nezmylil cislo dielu, popripade pracovnik v pokladni ai to uz podla VIN najde aj sam)

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-die ... 25113.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dalsia vec je...kolko ta vysla robota za vymenu rozvodov ? A bolo treba menit aj olej a vodnu pumpu ?

Používateľov profilový obrázok
misodk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 06.10.2011 14:14
Bydlisko: BA

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa misodk »

podla vin by to mali najst. ja som si to dal robit na IMPU, takze tam s tou skodovackou sadou nemali problem a mali skusenosti. lebo vw ju neponuka.
praca a material boli kalkulovane cez 300 + olej za 100 :( + vodna pumpa mi tiekla, takze dokopy to bolo asi za 500.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Golf 6, Rabbit 1.2tsi, United grey

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa Golf608 »

Ahoj Hunter tak ako pokracujes?Ako si dopadol ?

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa hunter180 »

Zatial nijak...v stredu idem do servisu

Golf608
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 601
Dátum registrácie: 16.04.2014 09:27
Bydlisko: Bratislava

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa Golf608 »

Tak držím palec :)

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa hunter180 »

Tak som auto k mojmu mechanikovi...vysledok bol ze to nemohol zmontovat lebo vraj nemal specialne naradie na vymenu a nevedel ani zohnat (to ci to bola pravda alebo co bolo vo veci nechajme stranou)

Viete mi teda niekto poradit servis ktory by tuto vymenu na 100% zvladol na strednom Slovensku ? Ci uz servis alebo klubaka to je jedno...len nech to zvladne a najlepsie by bolo za jeden den...v najhorsom pripade to uz zanesiem do autorizaku...no to je krajna moznost

Používateľov profilový obrázok
misodk
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 06.10.2011 14:14
Bydlisko: BA

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa misodk »

treba na to nejaky specialny stahovak. este ked mi v zaruke, myslim ze v 2013, menili prvu retaz, chcel som skodovacku sadu, uz bola vonku, no servis na to nemal naradie. servis ti neporadim.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Golf 6, Rabbit 1.2tsi, United grey

Používateľov profilový obrázok
hunter180
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.10.2011 23:53

Re: OLEJ

Príspevok od používateľa hunter180 »

Pekny den vsetkym zucastnenym tejto temy

Tak auto mam uz v servise od dnes...malo by byt hotove zajtra poobede...opravna sada pasuje, len je problem s tym ze neobsahovala malu retaz + koliesko cerpadla...co som si dal objednat a tym padom bude vymena hotova komplet aj zajtra kvoli tomu

To ze si priplatim uz nejak neriesim...no zarazila ma jedna vec...ked mi prave pred chvilou volal servisak (podotykam, auto som dal do autorizaku na vymenu rozvodov)...volal mi s tym ze vraj olej ktory davam (Mobil 1 0w40) nesplna normu pre tento motor...vraj tam mam davat normu 507.00

Ostal som akoze vykvaceny a neviem co si mam o nom akoze mysliet...a zaklincoval ma vetou ze to bol mozno dovod oreco mi zacala rachotit retaz...tak teraz som blbec ja alebo on ? Vie mi dat niekto adekvatnu odpoved ?

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"