Servisná prehliadka

2008-

Moderátor: caravelle

Don
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 01.04.2017 19:43
Bydlisko: Metropola východu

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa Don »

KA11 GIV napísal:Pekná palka v originál servise ...
a este boh vie co ti tam naleju za sracku. radsej ani nepisem kolko ja davam znamemu lebo by tu poniektorych treslo o zem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VW Passat B7 Variant 2011 CFFB

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa janosik93 »

no tak daj si pozor na slová ....
sračku si možeš nalieť ty do motora, lebo nevieš, aký pančovaný olej od poliakov tam naleješ .
V origo servise nám chodí castrol sudový olej .
olej je taký drahý preto, lebo je tam záruka mobility.
nechceš záruku mobility, dones si svoj olej
pozri si na filtre, ktoré kupiš ako neoriginal a originál ... zistíš, prečo je tam taká cena ...
nevravme, ak si kúpiš neorigo mann, tak tie su velmi dobré .. niektore filtre nám chodia aj mann
Noa ak si x garažnikov nevie rady, tak kde sa chodí prosiť o radu? no do origo servisu VW :-) to už poznám
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Viem ze si uctujete ale cca 30 eur za liter potom dake drobne za filter ale co tam naratali za 250 eur tak to naozaj netusim... Asi BA :)
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa janosik93 »

cca 4l oleja,
filter oleja, filter vzduchu, filter pelový, výmena brzdovej kvapaliny, kontrola podvozku, a celeho vozidla.... všetko záleží podla motora, auta, normohodiny v danom servise, KM najazdu vozidla ..... vela kriterii
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

dodkogib
Vodič
Vodič
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 02.03.2012 17:45
Bydlisko: BS

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa dodkogib »

Aj tak je to dost vela €..a este k tomu ak robia servis ako riešia poistné udalosti tak.. A KDE JE TO V TEJ KNIHE???
Golf 6 premium comfortline 1.6TDI 77kw 11/2012 CERVENA TORNADO prepravnik mojho zadku a bajku na preteky :D

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Hold no je to origo servis a aj za to sa priplaca.
Je zname ze dileri a automobilky ziju viac menej zo servisu ako zo samotneho predaja aut.
Nas ucili ze VW napr ma priemerny cisty zisk po zaplateni komplet nakladov, miezd vyvoja atd atd okolo 100 € na auto. :D
O toyote sa hovori ze je tento cisty zisk vdaka optimalizacii vyroby okolo 500 € priemerne na vozidlo.

Ostatne ide z predaja nahradnych dielov a distribucie a z nekonecneho tyrania dodavatelov tlacenim na cenu dole pricom VS si ´´nahodi´´ aj kludne 500 %
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa janosik93 »

chlapi, VW tak okresalo ceny svojim predajcom dielov , že by ste sa sa divili . ceny sa zdvihaju každé 3 mesiace.... za to nemožu samotne servisy ale priamo VW.... povedzme, že aj vo VW robia ludia, tak ako tu sa ludia možu myliť, možu sa mýliť aj vo VW .... i keď by sa to stávať nemalo.
ak chceš prehliadku za dobru cenu, kup si všetok matroš, a daj si to spraviť vo VW ... zaplatiš len prácu
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

dodkogib
Vodič
Vodič
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 02.03.2012 17:45
Bydlisko: BS

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa dodkogib »

Viete mi teda povedať, kde sa dozviem co sa kedy mení?
Golf 6 premium comfortline 1.6TDI 77kw 11/2012 CERVENA TORNADO prepravnik mojho zadku a bajku na preteky :D

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa Lookisvk »

nechce sa mi verit ze to nemas v knizke servisny plan....
Tu mas napr prva foto z googlu sice seat....jedine ze by VW uz setril an na papiery v knizkach

Obrázok
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

dodkogib
Vodič
Vodič
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 02.03.2012 17:45
Bydlisko: BS

Re: Servisná prehliadka

Príspevok od používateľa dodkogib »

Postol som sem foto a nieje to tam.. (predošlá stránka)
Golf 6 premium comfortline 1.6TDI 77kw 11/2012 CERVENA TORNADO prepravnik mojho zadku a bajku na preteky :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"