Tempomat

2008-

Moderátor: caravelle

thorusk
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 21.05.2018 12:47

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa thorusk »

Ahoj klubaci. Podla rady vyssie som si zaobstaral packy 5K0953502M. V aute mam podvolantovku 5K0-953-549-A. Moja otazka znie. Bude mi takto temtpomat fungovat alebo potrebujem podvolantovku 5K0-953-549-B ? Ak ano aky je v tom rozdiel ze na konci je A alebo B ? Dakujem

thorusk
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 21.05.2018 12:47

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa thorusk »

Tak ako vie mi niekto odpovedať prosím? Pripadne aj namontovať a nahrať do systému okolie PP? Dakujem

Používateľov profilový obrázok
Lubo01
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 18.06.2011 23:37
Bydlisko: Banská Bystrica, SK

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa Lubo01 »

Ahoj, ja sa v tom tiež veľmi nevyznám, ale ak si páčku vieš vymeniť, tak vymeň, nakóduj a budeš vidieť, či Ti to bude fungovať. Ak podvolantovka nepodporuje tempomat, tak Ti asi bude nejaká jednotka vypisovať chybu (ako písal funn vyššie).
Medzi podvolantovkou s A a s B bude rozdiel asi v tom, že jedne nepodporuje tempomat a druhá áno - keď Ti vyššie Jokir písal, že potrebuješ tú s B. Ale ako vravím, ja sa v tom tiež nevyznám a tiež by som potreboval poradiť :wink:
Prosím Ťa, odkiaľ si si zaobstaral páčky?
Golf VI 1.2 TSI 63kw (CBZA), TrendLine, Candy white, RCD310, Climatronic, Športový paket Interiér, PP plus, Park assist, Secure paket.

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa frflos »

...Lubo01 ty kontaktuj clena ejne v BB a thorusk ty janosik92
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

thorusk
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 21.05.2018 12:47

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa thorusk »

Lubo01 napísal:Ahoj, ja sa v tom tiež veľmi nevyznám, ale ak si páčku vieš vymeniť, tak vymeň, nakóduj a budeš vidieť, či Ti to bude fungovať. Ak podvolantovka nepodporuje tempomat, tak Ti asi bude nejaká jednotka vypisovať chybu (ako písal funn vyššie).
Medzi podvolantovkou s A a s B bude rozdiel asi v tom, že jedne nepodporuje tempomat a druhá áno - keď Ti vyššie Jokir písal, že potrebuješ tú s B. Ale ako vravím, ja sa v tom tiež nevyznám a tiež by som potreboval poradiť :wink:
Prosím Ťa, odkiaľ si si zaobstaral páčky?

cital som si aj polske fora a tam pisali ze by mala aj podvolantovka A "vraj" podporovat tempomat ale opat nie vsetky. preto som dufal ze mi niekto povie ci mam zhanat aj inu podvolantovku aby som sa zbytocne zas nezaoberal niecim co nebude treba. packy som kupil na bazosi za 25 eur

thorusk
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 21.05.2018 12:47

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa thorusk »

frflos napísal:...Lubo01 ty kontaktuj clena ejne v BB a thorusk ty janosik92
pouzivatela janosik92 mi nejde vyhladat

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa frflos »

...tak skus 93 :) som sa preklepol trochen ;)
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
Lubo01
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 18.06.2011 23:37
Bydlisko: Banská Bystrica, SK

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa Lubo01 »

frflos napísal:...Lubo01 ty kontaktuj clena ejne v BB a thorusk ty janosik92
Kontaktoval som cez SS, už aj dva krát, zatiaľ žiadna odpoveď. Tak možno je na dovolenke, ale vyzerá, že správu už čítal. Tak neviem...
Golf VI 1.2 TSI 63kw (CBZA), TrendLine, Candy white, RCD310, Climatronic, Športový paket Interiér, PP plus, Park assist, Secure paket.

Mathias1981
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.09.2019 19:17

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa Mathias1981 »

Zdravím.Som tu nový a chcel by som dorobiť tempomat. Vedel by to niekto urobiť v okolí PO a KE? A poradiť akú páčku kúpiť a všetko okolo. Vďaka

Birdo1991
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.11.2019 21:32

Re: Tempomat

Príspevok od používateľa Birdo1991 »

Nazdar, viete mi niekto prosím zistiť podľa VIN akú tempomatovú páčku potrebujem keď chcem dorobiť tempomat a či treba meniť aj podvolantový krúžok? Volant obyčajný bez multifunkcie. Golf 6, 10/2010. Vin WVWZZZ1KZBP066767

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"