dodatocna montaz orig. parkovacich senzorov

2008-

Moderátor: caravelle

funn
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 13.06.2014 22:01

Re: dodatocna montaz orig. parkovacich senzorov

Príspevok od používateľa funn »

všetko mám takto zapojené, pri kódovaní vcds nájde a rozpozná jednotku pdc. Pri ukladaní kódovania vyskočí hláška "Kódovaní odmietnuto, Chyba 31: požadavek mimo rozsah"
Prílohy
1.jpg
VW Golf VI 2009, 1.4 59kW

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: dodatocna montaz orig. parkovacich senzorov

Príspevok od používateľa hawkeye »

su moznosti nakoduj iba 2 BYTE = 000001 a potom 0 BYTE = 100001 zistis ktory je mimo rozsah
alebo vpis kodovanie manualne do spodneho riadku nie cez kalkulacku, ako mas nastavene vcds cislo dielni importera a zariadenia ta jednotka tam ma same 00000 000 00000 niektore pouzite alebo nove to tak maju a ked ju kodujes aj vcds tak musis mat nastavene
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

funn
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 13.06.2014 22:01

Re: dodatocna montaz orig. parkovacich senzorov

Príspevok od používateľa funn »

momentálne mám kódovanie 000001 , kódovanie 100001 mi nezobralo - kódovanie mimo rozsah. Skúsim ručne zapísať. Môžem číslo dielne kopírovať z nejakého iného kódovania?
VW Golf VI 2009, 1.4 59kW

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: dodatocna montaz orig. parkovacich senzorov

Príspevok od používateľa hawkeye »

Ja mam jednotku 1Z0 919 475 G a ta ma popis z inych labels ako tvoja.Ak sa ti podarilo nakodovat byte 2 tak je to v poho tam urcujes ake auto to je ak tam bude 00 tak potom dostaes hlasku riadiaca jednotka nieje alebo je nespravne nakodovana.Ak uz sa ti podarilo nieco nakodovat tak uz s tym WSC nic nema mne to robia vacsinov nove nenakodovane jednotky daj tam WSC tvojej GW alebo BCM ak tam uz VCDS nedalo 12345 123 12345 ak tam bude 00000 000 00000 tiez mozes mat hlasku o nenakodovani jednotky.Ja mam v 0 byte ci mam tazne kameru atd daj sem screen byte 00 a 01.
PS jednotka ide a aj zobrazuje ako ma ?
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

Používateľov profilový obrázok
firebroker
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 31.03.2013 14:02
Bydlisko: Prievidza PE BA

Re: dodatocna montaz orig. parkovacich senzorov

Príspevok od používateľa firebroker »

ahojte,
vedel by mi niekto poradiť pri dorobeni original cuvacich senzorov pre auto Jetta 2015 2.0tdi 81kw ?
potreboval by som:
- všetky cisla dielov ktoré je nutné pre predné aj zadné senzory (RJ, senzory, bzuciaky,...)
- možno to ma VW ak celý KIT ked to chcem dorobiť ? nasiel som napr. toto je to ok ? http://www.ebay.com/itm/OE-OPS-PDC-8-Se ... Lm&vxp=mtr
- nejake ceny by boli tiež super keby sa nasli
(VIN cislo poslem do PM ak by sa rozhodol mi niekto pomocť s presnou identifikaciou RJ atd...) :)
dakujem moc, za odmenu pozyvam na pivo :)
Golf 5 1.9tdi 77kw BXE 5q-JCR
2006 -model 2007

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: dodatocna montaz orig. parkovacich senzorov

Príspevok od používateľa jokir »

nech sa páči :-)
https://uloz.to/!Qp7Lls8aTHTn/jetta-pdc-pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
https://ulozto.sk/!4YNVe5BjSzw3/jetta-pdc-schema-pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Porozmýšľaj nad PLA2 alebo PLA3
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Napísať odpoveď

Návrat na "Golf VI"