Touran 1T3 - stále kúri

2003 - ...

Moderátor: valado45

Napísať odpoveď
jul112
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.05.2019 11:36
Bydlisko: Šaľa

Touran 1T3 - stále kúri

Príspevok od používateľa jul112 »

Zdravím, dúfam že nezakladám duplicitnú tému....mám Touran 1,6 tdi 66kw 2012 s automatickou dvojzonou a pred dvoma dňami cestou do práce som si chcel stiahnuť kúrenie lebo sa mi zdalo že ide moc horúci vzduch...nastavil som teplotu 21°C, po chvíli sa mi zdalo že to na túto teplotu moc hreje tak som nastavil na LO a pustil naplno ventilátor...ale nič sa nezmenilo, auto kúrilo na plné pecky...skúsil som HI na porovnanie a teplota rovnaká...súsil som aj rôzne teploty vpravo aj vľavo a nič sa nezmenilo, rovnako tak keď som zapol klímu, kúrilo...vyskúšal som systém komplet vypnúť cez tlačidlo OFF a po chvíli zapnúť....pomohlo, už na LO chladilo a rovnako pri 21°C išiel vlažný vzduch...keby sa to stalo raz tak si poviem že fajn asi zblbla elektronika, ale dnes to spravilo zas...a zasa pomohlo vypnúť a zapnúť systém...nestretol sa s tým niekto? ja mám podozrenie na nejakú elektroniku, nejaký motorček prípade panel klímy keďže "reštart" pomáha...

Používateľov profilový obrázok
vitusmotuz
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 675
Dátum registrácie: 04.01.2009 18:02
Bydlisko: Stredné Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Touran 1T3 - stále kúri

Príspevok od používateľa vitusmotuz »

Ahoj dopln si profil skor ti niekto pomoze z blizkeho okolia ak bude vediet odkial si. Kazdopadne v prvom rade treba spravit diagnostiku zistit chyby ak nejake su a potom zvolit postup opravy.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

2.0 TDI 8V 103kW; Highline 2009; Kód motora: BMM; Kód prevodovky: KNR;

Napísať odpoveď

Návrat na "Touran"