Padnutá zadná časť auta

2003 - ...

Moderátor: valado45

Napísať odpoveď
Michi37
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.11.2019 15:25

Padnutá zadná časť auta

Príspevok od používateľa Michi37 »

Zdravím Vás.
Som tu nový tak neviem či sa tu už táto téma niekedy riešila. Prepáčte ak áno, no ja som to nenašiel.
Vec sa má tak,že mám pocit aj pri jazde autom aj pri pohľade na zadnú časť auta,akoby bola o cca 2-3 cm padnutá. Podľa mňa je to vidieť hlavne na zadných blatnikoch( medzi pneumatikou a blatnikom je menší rozmer ako na prednej strane auta.)
Má s týmto prosim niekto skúsenosť?
Za každú odpoveď vopred ďakujem.

milius
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.10.2019 19:53

Re: Padnutá zadná časť auta

Príspevok od používateľa milius »

Riesil som podobny problem,tiez som mal padnutu zadnu cast auta. Sposobene to bolo tym ze pri vymene pruzin sa vymenili na model touran, nie touran cross s tretou radou sedadiel. Po vymene za spravne pruziny je auto rovnomerne vyvazene a skor zadna cast je jemne vyskovo vyssie ako predna.
VW Cross Touran 2008 1.9 TDI 77kW BLS

Michi37
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.11.2019 15:25

Re: Padnutá zadná časť aut

Príspevok od používateľa Michi37 »

Mam Touran ,nie Touran Cross. Auto je rok výroby 2016 a kupovane bolo cca pred 2 mesiacmi. Môže to byť teda tými pruzinami? Bol som doma na SK asi týždeň a jazdil som po úplne rozslahanych cestach na liptove. Mohlo to spôsobiť ich oslabenie a tym padom padnutie celej zadnej casti auta?

milius
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.10.2019 19:53

Re: Padnutá zadná časť auta

Príspevok od používateľa milius »

Aha,tak tym padom to mozu byt aj tlmice aj pruziny,tazko povedat,to uz by mal zhodnotit mechanik
VW Cross Touran 2008 1.9 TDI 77kW BLS

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Padnutá zadná časť auta

Príspevok od používateľa frflos »

...to si uz take kupil padnute alebo ti to padlo teraz niekedy? Vysku auta robia pruziny a neverim, ze na trojrocnom aute su unavene pruziny skor ich musel niekto menit. Otazkou je, ktore boli menene ci predne alebo zadne
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Touran"