Problém so sklopením spätných zrkadiel na VW Touran 2011?

2003 - ...

Moderátor: valado45

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: Problém so sklopením spätných zrkadiel na VW Touran 2011

Príspevok od používateľa HEBO »

Lookisvk,neviem ako mám tomu rozumiet ale pokial hovoríš o originále tak sám musíš vediet že výroba je daleko popredu a čím novšie auto tak nič už sa na ňom nevyrába v Nemecku aby sme sa chápali a všetky diely sú roztrúsene po Europe ako Polsko,Hungary,Španielsko,Thaiwan,Turecko atd.A aby som Ja skúmal daný diel tak to by mal v prvom rade kamenný obchod a nie Ja a hovorím o TYC a ten velmi dobre robí diely ako klučky,spätné atd.,nikdy som nič nespoznal len čo sa týka licovania plastov neni sú také ako u Germany ale to už ako vieme robí menej dielov a je to zas neni moc vidiet.A ak si myslíš že plecharina je taká kvalitná ako s pred 10rokov dozadu tak si na omyle u mňa je to Čína!Ja som kúpil elektróny 16" W originál a z vnútra je Made in Turkey a jedná sa o najnovšie z nového Tourana!

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Problém so sklopením spätných zrkadiel na VW Touran 2011

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Tak ja mam tu cest vidiet vyrobny proces roznych dodavatelskych firmiem v ramci EU . Najhorsie v ramci Europy su na tom procesne a sposobilostne Ukrajinci a Rumuni....Ale ked porovnavam diely z Rumunska tak su na tom stale lepsie ako tie z Azie pokial sa nebavime o Japonsku alebo fabrikach foxconnu.

V Madarsku su zavody Warema ktore maju dlhorocne skusenosti v oblasti vstrekovani plastov a predpokladam ze aj vacsia cast tvojho origo spataku pochadzala odtial, dalej konektory Tyco a ich presnost tiez nenahradni ziaden cinan. Viac krat z zivot som uz videl dobrusovanie cinskeho stekra pilnickom.

Ako si sam povedal TYC je kompromis , nehladaj za tym ale original kvalitu a tvrdit ze taiwan je lepsi ako OEm je na zmeranie si teploty . Aj ja som si kupil na leona predne svetla Tyc lebo origo boli vtedy na mna drahe... po roku a pol z nich zisiel ochranny UV lak ktory stabilizuje polykarbonatovy kryt svetla.
Oni proste nemaju zvladnuty proces oni len vyrabaju . Mozem si za to sam.





Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: Problém so sklopením spätných zrkadiel na VW Touran 2011

Príspevok od používateľa HEBO »

Keby si videl to spätne vyrobené z Hungary ako vypadá z vnútra ako je celý hliníkový vnútrajšok zaoxidovaný a zlisovaný a káble tak by si povedal kdo mohol takéto spätne vymysliet.A ten Tyc je z vnútra úplne ináč robený žiadny hliník!Veľa chýb robili konštruktéri Ing.ako aj na shark GPS anténe ktorá mala zlú povrchovú úpravu a z vnútra tiež oxidovali a z vonku boli vypálené na plaste.Vravím je to všetko o tom kde sa to vyrába.A keď hovoríš že Taiwan je zlý výrobca tak potom môžeš pochovať aj všetky značky obuvi a oblečenia ktoré odtiaľ máme a dávame za ne nekresťanské peniaze.

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Problém so sklopením spätných zrkadiel na VW Touran 2011

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Ja som aj vsetky tie znacky pochoval lebo su to sity na jedno kopyto. Oblecenie nakupujem z nutnosti a tak aby mi vydrzalo co najdlhsie hladam radsej lokalnych vyrobcov.


Nechcem tu uz roztahovat tuto temu pretoze to je uz na ine forum. Prajem pekny den



Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Touran"