Osvetlenie interiéru

2003 - ...

Moderátor: valado45

tribula1
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 17.01.2013 14:00

Re: Osvetlenie interiéru

Príspevok od používateľa tribula1 »

No ved ale kable k zadnemu svetlu idu z predu od predneho svetla... rozoberiem stropne sufliky, najdem kable, prerusim na vypinac a hotovo. Preco tahat niekam kable?
Ale je pravda ze sa to riesit aj tak ako pise reno, bez zasahov, iba vytiahnutim kabla... Len ked ich bude chciet mat zasa plne funkcne, potom ma zasa robotu
VW Touran 2,0TDI DSG Premium Highline, 2015, 140hp
Ex: VW Touran 1,6TDI DSG Comfortline, 2011, 136hp chip
Ex: VW Touran 1,9TDI Trendline Family, 2009, 145hp chip

Používateľov profilový obrázok
reno_mt
Profík
Profík
Príspevky: 1109
Dátum registrácie: 20.07.2010 20:52
Bydlisko: Martin

Re: Osvetlenie interiéru

Príspevok od používateľa reno_mt »

tak som ti to pozeral ....ak chces prerusit spinanie zadneho svetla pri otvoreni dveri tak zhod predne svetlo najdi pri nom niekde 8-pinovy konektor a je to modro/sivy kabel na pozicii 1 ....bud si tam daj vypinac alebo to iba rozpoj (tvoja volba) ....vyradis tym stredne svetlo a automaticke rozsvecovanie na krajne to vplyv nema ....frflosove riesenie je tiez mozne ale tam treba letovat priamo do predneho interieroveho svetla a poslat signal do toho 8-pinoveho konektora ....da sa to odpojit aj pri zadnom svetle (stredny kabel) ale stropom ti idu take zalisovane ploche kable ....lepsie sa to robi na konektore kde su z jednej strany obycajne kable a z druhej ten plochy ....to je asi vsetko a drzim palce pri prerabke
Obrázok
PASSAT by reno_mt

Brpo25
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 26.03.2017 12:23

Re: Osvetlenie interiéru

Príspevok od používateľa Brpo25 »

....vyradis tym stredne svetlo a automaticke rozsvecovanie na krajne to vplyv nema ....
To znamená ze krajne budú ďalej svietiť? Káble od nich nejdu tiež cez ten konektor? Keby som ich hodil všetky na jeden vypínač ak tak?

Všetko moc elektricky zložité mňa. Ešte by som vedel zapojit špinac keby mi niekto presne ukázal kde. Ale ťahať káble a podobne veci :(


Odoslané z GT-I9505 pomocou Tapatalku

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Osvetlenie interiéru

Príspevok od používateľa frflos »

...ake kable chces furt tahat?? Uz ti napissl reno aj farbu kabla aj kadial kable idu, tak by bolo fajn keby si zobral do ruk vercajch namiesto mobilu :) ale vidim, ze to asi nedas, tak si to daj niekomu urobit radsej
...bud to napoj na prednu lampu a ovladaj ich spolu alebo daj ten vypinac na prednu lampu aby si ho mal po ruke
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Osvetlenie interiéru

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Alebo to nastriekaj tym sprejom :D deti budu vidiet kam slapu a nebude im to palit oci :D


Napriklad tato seda kobercova paska ti sekne ku stropnici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

harangozo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 05.03.2018 12:20

Re: Osvetlenie interiéru

Príspevok od používateľa harangozo »

Zdravim.....moj problem s interierovym osvetlenim je nasledovny: ked zavriem dvere stropne ledky nad zadnymi sedadlami nezhasnu......stale tak akoby tlmene svietia.....stale aj pocas jazdy...da sa to nejak vypnut? ... alebo to je tak dané od vyroby?
dakujem za rady......auto je dovezene takze navod na obsluhu nemám .....golf 7 110kw

Napísať odpoveď

Návrat na "Touran"