Ťažné zariadenie - elektrika VAG

2003 - ...

Moderátor: valado45

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa janosik93 »

presne tak. s origo kablovačkami som nikdy nemal problem...
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
alt99
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.08.2017 14:42

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa alt99 »

Cafte, trosku ozivim staru temu ...
Mam Touran 2017 a chcem si dat tazne pre nosic bicyklov. Ako to vlastne potom je s cuvacimi senzormi? Nejak sa mi nic nedari najst ... Budu sa dat nejak pri cuvani so zapojenym nosicom vypnut? Alebo to bude detekovat po zapojeni zasuvky nejak automaticky? Alebo budu proste pri cuvani stale pipat?
Nebudem si to montovat sam, budu mi to montovat v servise. Musim ich na to nejak upozornit?
Vdaka za odpoved.

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

senzory sa vypnu

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa frflos »

...ak su nakodovane, ze sa maju vypnut, tak sa vypnu
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa janosik93 »

ak tam dáš tu galiu alebo lacny autohak, tak sa nyvypnu :-) auto nevie, že to má. ak sa tam dá dobrá kabelaž ( draha) to auto vie, že si to tam dal, tak sa komplet prisposobi jazda tomu . 99 percent ludi si neuvedomuje, že najlepšie si dať ťažne od výroby. Elektronika v aute potom vie, že má za sebou niečo , tým padom si prisposobi ABS, elektroniku a všetko k tomu . ak sa to nespravne domontuje, potom to robí bordel u nových aut
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

Používateľov profilový obrázok
alt99
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.08.2017 14:42

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa alt99 »

Takze to najskor bude stale pipat? No super ... Ved sa este opytam ked tam pojdem, ale uz som objednany ...
Galia ma zatazenie 100 kg, origo "iba" 75kg ... plne nalozeny nosic bude mat do 80kg, aj preto som nechcel "origo". Na origo som sa vo VW pytal, ale kaslali na mna ...

JankoMalý
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.05.2018 07:06

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa JankoMalý »

Ahojte, chcel by som sa opýtať. Mám Tourana 2011 a chcem ťažné, len nechcem aby mi to trčalo ako na Galii, lebo to vyzerá hrozne (strieborné, koho to napadlo,...)
chcel by som tam dať niečo čo nebude vidno, máte skusenosti s niečím takýmto:

Kód: Vybrať všetko

https://www.taznezariadenia.sk/sk/2003-2015/7666-tazne-zariadenie-volkswagen-touran-1900.html?id_category=5683
alebo radsej:

Kód: Vybrať všetko

https://www.taznezariadenia.sk/sk/2003-2015/7395-tazne-zariadenie-volkswagen-touran.html?id_category=5683

Používateľov profilový obrázok
alt99
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.08.2017 14:42

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa alt99 »

To "strieborne" je povrchova uprava pozinkovanim. Malo by to byt voci hrdzi odolnejsie ako farba. Takto je pozinkovane cele tazne aj ta konstrukcia. U mna bola podmienka zatazenie viac ako 80kg. Ano zo spodu ten bajonet trochu trci.

JankoMalý
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.05.2018 07:06

Re: Ťažné zariadenie - elektrika VAG

Príspevok od používateľa JankoMalý »

Pozeral som to, ale galia má tiež len 75kg?. Či to blbo pozerám? Tiež to chcem na nosič bike, vybral som si tento

Kód: Vybrať všetko

https://www.taznezariadenia.sk/sk/na-2-bicykle/10358-yakima-t2.html?id_category=5437
mal by byť na 60kg, tak by malo stačiť aj tých 75kg.

fb_miky
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.05.2021 19:51

Re: Ťažné zariadenie nefunguje

Príspevok od používateľa fb_miky »

Dobrý deň potreboval by som radu poradiť? kúpil som si Volkswagen Caddy rok výroby 2015 mám tam ťažné zariadenie galia.Prvý krát som zapol vozík za auto a keď som vyskúšal funguje elektrika,tak keď som dal výstražné alebo smerovku do ľava tak to pipa ale ináč na vozíku svieti len brzda keď stlačim brzdový pedál. Za skorú odpoveď vopred Ďakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Touran"