Blacklist diagnostika

Podarené / nepodarené obchody. Varovania pred nekalou činnosťou

Moderátori: xmon, crovo82, admin

Napísať odpoveď
TABIK
Vodič
Vodič
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 06.04.2009 09:29

Blacklist diagnostika

Príspevok od používateľa TABIK »

Potreboval som diagnostiku v cestine. Objednal som z inzeratu ale cesky soft neprisiel iba anglicky a s ceskym softom z ulozto diagnostika nefunguje. Aj ked predavajuci tvrdil do telefonu, ze vsetko funguje v cestine, ako pise aj v inzerate vid. foto.
Kabel nechce zobrat spat a vsemozne prekruca fakty. Keby bol jeho tovar v poriadku v CZ urcite by som mu to nechcel vratit. Logicky.
Je zo Senice jeho číslo 0903686773

Text inzeratu: Predám najnovšiu verziu diagnostického kábla 12.12.0 v českom jazyku VCDS VAG COM pre diagnostiku vozidiel VW
group ( VW , AUDI , SKODA , SEAT ) umožnujúcu čítanie a mazanie chýb, nastavenie servisných intervalov,
regenerácia DPF, programovanie rádiofrekvencných
kľúčov, kódovanie klúčov, čítanie skutočného stavu tachometera
uloženého r.j., zmenu nastavení v systéme a veľa iných dôležitých nastavení. Program funguje bezproblémovo na
všetkých operacných systémoch ako je Win10, Win8, Win7, Windows XP / Vista / Win..., Rád poradím s inštaláciou,
pošlem aj na dobierku.
Prílohy
Kabel.png
VW PASSAT 3C 2008 CBAB variant m6

vlladek
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 22.10.2015 13:51

Re: Blacklist diagnostika

Príspevok od používateľa vlladek »

Ahoj

jj aj ja som sa dal nachytat, akurát som ju kúpil ešte za 25+poštovné..skoro pred rokom
Používam len AJ, to ide v pohode - s češtinou to dopadlo presne na "dve veci",
takže používam dve okná v jednom mám VCDS a v druhom prekladač
....takže predajca skúša ďalej....

Vlco
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.08.2017 23:10

Re: Blacklist diagnostika

Príspevok od používateľa Vlco »

skuste delphi ds150e da sa neoriginal zohnat za cca 100e a je komplet v cestine, ci slovencine

Napísať odpoveď

Návrat na "Black & White list"