osobná skúsenoť

Ostatné

Moderátor: Moderátor

jeremimo
Vodič
Vodič
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 08.01.2012 20:12

osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa jeremimo »

Dneska sa mi stala kuriozna vecn, tak ako tak kukam nic sa tu take nepise, takze to rozpoviem:

Dneska vecer ma prepadla moja mlada, ze ma strasnu chut. Kedze byvam s rodicmi aj moja priatelka a v tu pravu chvilu musia byt vsetci doma. A kedze sa moja mlada nevie kontrolovat so svojou hlasitostou, tak som nechcel nic riskovat :D. Nejake trapne situacie doma. Ideme sa previest a najdem pri lesiku asi tak 5km od najblizsej obyvanej casti prijemne miesto. Bolo ticho a tma takze super. V tom najlepsom pocuj divny zvuk. Pootvorim okno a pocuj taky zvuk ako ked su v vytahane rozvody na fabii 1.4. Kedze som mechanik viem to rozoznat. Kukam sa a vidim ako sa pomali plizi biela fabia combi. Jasne ze bez svetiel! Nachvilu zastala a nic. Nechapal som a nejako som sa zabudol a neriesil som rychle obliekane. Zrazu sa rozcapia dvoje dvere a vybehnu jak prepadovka dvaja meskaci s baterkami ja v soku. Hned si mam vystupit som myslel ze mi rozjebe baterkou okno. Hovorim ze pockaj dam si gate. No, konec. Policajt okamzite von. tak jasne ze mam na sebe iba ponozky a tricko. Ten druhy kokot som nanho zvreskol ze co mi kuka po frajerke. DObehne a pocuvajte. Ten jebko mi svieti na moju cicinu :D a pyta sa ze to coje??? Kukam jak debo ci to mysli vazne? Ja ze to je nastroj ktorym sa obrabaju zenske casti. A on ze vie ale co to je. Tak mu hovorim ze ,,CICINA,,.Frajrka sa obliekla a podala mi gate. Oni ze ma vezmu na stanicu. Ja ze nejdem. Tak mi vypisal pokuktu za 30e za sex na verejnosti pytam sa ze kde je tu verejnost. A ten druhy ze on je verejnost. ZE dobre. Odydu a tak ze ked som ti zaplatil tak to dokoncim. SKurvenci odisli a tesne pred... mi klopu na okno.Dosli peso, ze ci mi ma vypisat dalsi blok. SOm mu povedal ,ze uz som mu jeden zaplatil, tak nech jebe nato. Ten druhy ze dame to za 60e. Jebo sprosty, sa ho pytam ze ci mu rano zena nedala. Tak mi jebol obuskom po ramene jebo sprosty. NA to vyletela moja mlada s krikom, ze ich uda ze nanu kukali ked bola vyzlecena a ze ju to urazilo atd.... CHudaci sa posrali a vratili aj 30e naspat, a dohodli sa ze stratili blocik a ze tam v zivote neboli atd.... Jaaaaj no, ked mate niekto nieco podobne dajte. Skapal som

Používateľov profilový obrázok
mobilik
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17006
Dátum registrácie: 08.05.2008 14:59
Bydlisko: Neďaleko Košíc
Kontaktovať používateľa:

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa mobilik »

Tak to nieje pravda.... Udal by som ich asi, uchylovia... :roll:
Mobilikov kabroš mk1
Fotky zo zrazov a akcií VW klubu tu!
Montáž, poradenstvo a inštalácie fotovoltaických systémov, ohrevov vody a FV elektrárni.

Používateľov profilový obrázok
wladi
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 8714
Dátum registrácie: 29.03.2008 21:51
Bydlisko: Slotovo
Kontaktovať používateľa:

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa wladi »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


super pribeh :mrgreen:
Úprava auta ako cesta je nekonečná výmena kolies a iných dielov bez reálneho konca

Používateľov profilový obrázok
xmon
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 12636
Dátum registrácie: 07.06.2008 02:15
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa xmon »

no takto dobre som sa uz dlho nepobavil :mrgreen: :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
borisvw
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2024
Dátum registrácie: 04.02.2008 13:49
Bydlisko: Kosicky raklo

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa borisvw »

toty saskovia z mestkej to su tiez verejni cinitelia, keby ze im das pozausi

Používateľov profilový obrázok
★ HOPE ★
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2563
Dátum registrácie: 26.01.2011 17:07
Bydlisko: poprad

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa ★ HOPE ★ »

a boli to vôbec policajti???
Obrázok
passat by hope: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=101&t=24293" onclick="window.open(this.href);return false;

jeremimo
Vodič
Vodič
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 08.01.2012 20:12

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa jeremimo »

tak nejsom jebnuty :D mali uniformy aj na aute bolo pisane mestska polícia :D

Používateľov profilový obrázok
igomek
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2310
Dátum registrácie: 28.07.2010 20:13
Bydlisko: UK

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa igomek »

Sex na verejnosti môže byť posudzovaný jednak ako priestupok proti verejnému poriadku, ale aj ako trestný čin výtržníctva, podľa závažnosti. Priestupku proti verejnému poriadku sa dopustíte okrem iného aj vtedy, ak vzbudíte verejné pohoršenie. To sa môže stať, ak svojím správaním porušujete zásady morálky, etiky a spolunažívania medzi ľuďmi a tým vyvoláte u ostatných vážne morálne odsúdenie, pohoršenie. Za priestupok Vám môže byť udelená pokuta max. 33 Eur. Ak však naplníte skutkovú podstatu trestného činu výtržníctva ( § 364 Trestného zákona), hrozí Vám trestné stíhanie a možný trest odňatia slobody až na tri roky.
Hrubej neslušnosti alebo výtržnosti, teda trestného činu výtržníctva, sa v danom prípade dopustíte vtedy, ak verejne alebo na mieste verejnosti prístupnom vyvolávate verejné pohoršenie vykonávaním pohlavného styku alebo vykonávaním sexuálneho exhibicionizmu alebo iných patologických sexuálnych praktík. Kedy môžete vyvolať verejné pohoršenie som už vysvetlil, ide teda o konanie v rozpore s etikou a morálkou takého charakteru, ktorý hrubo uráža väčší počet osôb súčasne prítomných. Ak sa pýtate, koľko súčasne prítomných, tak zákon myslí viac ako dve osoby odlišné od páchateľa (páchateľov). Pričom tieto min. tri súčasne prítomné osoby musia byť spôsobilé postrehnúť páchateľove konanie a tiež chápať jeho zmysel (takže napr. deti v kočíku by sa nemali do „verejnosti“ počítať).
Ktoré miesto možno považovať za verejne prístupné? Každé miesto, na ktoré má prístup širší okruh ľudí a zvyčajne sa tam aj zdržiava, takže je predpoklad, že konanie páchateľa môžu viaceré osoby postrehnúť (park, les, lúka, kino, električka, vlak, železničná stanica, metro, výťah, parkovisko atď., ale aj menej frekventované miesta – pozor na kamerové systémy). Môže ísť aj o miesto, ktoré verejnosti priamo prístupné nie je, ale verejnosť môže na takéto miesto vidieť alebo počuť prejavy vychádzajúce z takéhoto miesta (napr. kabínka v obchode, v aute, ale aj za plotom na Vašom pozemku ak ste hluční).
Takže, aby „sex na verejnosti“ naplnil skutkovú podstatu trestného činu výtržníctva, musí ísť buď o pohlavný styk (penetrácia penisu do vagíny) alebo sexuálny exhibicionizmus (odhaľovanie genitálií) alebo patologické (nenormálne) sexuálne praktiky, pričom takéto správanie musí byť vykonané na verejnosti alebo verejne prístupnom mieste za prítomnosti min. 3 súčasne prítomných osôb a musí vyvolať verejné pohoršenie.
Pričom mestský policajt ako verejný činiteľ v službe nemôže byť tymto činom pohoršeny tak ako napriklad nemôže riešiť rušenie nočného kľudu kým nema oznamovateľa, to všetko pri priestupku, tresťak už je o inom, ale to už mestka nerieši :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil/-a igomek v 29.02.2012 23:30, upravené celkom 1 krát.
_________________________________
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD chip to 96 kw Grey deviL

Používateľov profilový obrázok
wladi
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 8714
Dátum registrácie: 29.03.2008 21:51
Bydlisko: Slotovo
Kontaktovať používateľa:

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa wladi »

mozno chceli len vidiet tvoju cicinu :mrgreen:
Úprava auta ako cesta je nekonečná výmena kolies a iných dielov bez reálneho konca

Používateľov profilový obrázok
xxxmisko
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1550
Dátum registrácie: 29.12.2010 20:03
Bydlisko: ZM, BA

Re: osobná skúsenoť

Príspevok od používateľa xxxmisko »

A čo tam v lesíku hľadali? Si boli dávať do kakáčov :D
Kua ale ste im naložili. Síce sa do zákonov nevyznám, ale keď v lese trtkajú jelene lany, čo ich nepokutujú? Šak je to sex na verejnosti. Policajný štát, katastrofa.
klik ->Predám<- klik
klik ->Kúpim<- klik

Passat B5,5 1.9TDi 96kW AVF, 2004
EX Golf V 1.9tdI 66kW BRU, 2006

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"