Vrátenie vozidla

Ostatné

Moderátor: Moderátor

Používateľov profilový obrázok
Viktor 36
Profík
Profík
Príspevky: 1084
Dátum registrácie: 17.08.2013 13:21
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Re: Vrátenie vozidla

Príspevok od používateľa Viktor 36 »

Mirkoslav napísal:Tak určite že nie. Ešte som jej aj autorádio nechal :D Len to príslušenstvo by nekúpila za to za čo kúpila celé auto. Nemalo to ani štipku hrdze ani zospodu proste bolo starané oň :) Preto sa pýtam čo mám robiť či ju ignorovať alebo to nejak riešiť...či má vôbec nejaký nárok na vrátenie.
Z vlastnej skúsenosti viem, že jej to nijak nepomôže ... maximálne jej dáš späť tak 100 eur a to je všetko. Ale zas na 100% ti nepoviem. Možno to dosť záleží aj od sudcu, ktorý je na súde (aj keď by nemalo). Keď podpísala tie chyby, čo tam boli, tak nemá veľkú šancu.
VW Jetta II (1.6, 51 kW, 1991); Škoda Octavia I (1.9 TDi, 81 kW, 2004); Škoda 120 L (1.2, 36.70 kW, 1986)
Ex : VW Golf III (1.6, 55 kW, 1995); Škoda Octavia II RS (2.0 TFSI, 147 kW, 2006); VW Vento (1.9 D, 47 kW, 1992)

Mirkoslav
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 13.06.2014 13:51

Re: Vrátenie vozidla

Príspevok od používateľa Mirkoslav »

Pre boha ešte 100€ aby som jej vracal :) Predsa už teraz dostala to auto dosť lacno :) Dobre teda zajtra alebo piatok sa chcem s pani skontaktovať budem Vás informovať :)

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Vrátenie vozidla

Príspevok od používateľa lopo1 »

Mirkoslav podla by som to uz neriesil a kaslal na nu ...
inac ja ked som predaval auto tiez prisiel chlal asi za 4 dni ze sa zacalo ozyvat spojkove lozisko .... popravde som povedal ze netusim preco predtym sa previezol 2x na aute spojka bola menená pred 60tis. km o com vedel ...... tak sa to nechalo tak a na aute jazdi doteraz bez poruchy.... ani som nic nezlavoval.....proste je to stare auto treba rata ze sa na aute vyskytnu nejake tie poruchy ....

Mirkoslav
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 13.06.2014 13:51

Re: Vrátenie vozidla

Príspevok od používateľa Mirkoslav »

Neviem čo jej mám povedať do telefónu keď mi volá :) Volala mi naposledy včera no bol som mimo SR tak som jej nezdvihol a zatiaľ neskúšala znova.

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"