Preverenie VIN

Ponuka služieb

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď
olistr
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.05.2016 08:46

Preverenie VIN

Príspevok od používateľa olistr »

Hladam niekoho kto ma pristup do WV databaz a bol mi ochotny pomoct pri kupe auta s preverenim historie vozidla. Viem ze servis to robi bez poplatku ale ja mam zaujem auto kupit v nemecku, takze by islo hlavne o elektronicku komunikaciu za odmenu na ktorej sa dohodneme.
Prosim zaujemcu o odpoved priamo na email oli.strs@gmail.com
Vdaka

dudyno
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.11.2017 09:27

Re: Preverenie VIN

Príspevok od používateľa dudyno »

Mna by zaujimalo, ktory servis to robi a este k tomu bez poplatku 8O . Mna poslali do teplych krajin,ze len majitelovi auta s velkym technicakom poskytnu udaje o servisnej historii......Idem kupovat auto je dovezene z Ciech a mam podozrenie na vaznejsiu buracku. Ked uz ho budem mat kupene to mi velmi pomoze to preverenie :(

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Preverenie VIN

Príspevok od používateľa lopo1 »

a ked das VINko do CEBIA vyhladavaca nepomoze to ....teda ak auto bolo kupovane ako nove v CR mne to naslo pekne vsetky poistne udalosti... ako aj dalsie zaznami

dudyno
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.11.2017 09:27

Re: Preverenie VIN

Príspevok od používateľa dudyno »

cebiousom zistil poistnu udalost,ale nie su tam ziadne detaily, plechy prezijem,ale ak to bolo vaznejsie a neopravoval to autorizovany servis,tak by som siel od toho. majitelovi sa verit neda ;)

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Preverenie VIN

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Mne celkom pomohlo CARDNA. Asi 7 eur to stalo
Pozerali sme jedneho tiguana asi pred 3 rokmi. Typek tvrdil ze je druhy majitel po dovoze. Na cardna sme zistili ze len v holandsku to mali 3 majitelia kazdy minimalne rok a potom dalsicj 5 firiem. Dokopy to islo cez 8 vlastnikov bazarov alebo coho. :D
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Preverenie VIN

Príspevok od používateľa lopo1 »

dudyno napísal:cebiousom zistil poistnu udalost,ale nie su tam ziadne detaily, plechy prezijem,ale ak to bolo vaznejsie a neopravoval to autorizovany servis,tak by som siel od toho. majitelovi sa verit neda ;)
no ked zaplatis ten poplatok tak by si mal vidiet vcom spocivala poistna udalost a co sa menilo
ja som tiez takto zistil ze sa 2x menilo celne sklo
ale mas pravdu ze pokial typek bural a neslo to cez poistku a neopravovalo sa to v autorizaku tak tam je aj cebia kratka a v podsatate aj kazdy autorizak

dudyno
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.11.2017 09:27

Re: Preverenie VIN

Príspevok od používateľa dudyno »

ukazuje mi len ze predna a zadna cast skoda 6200 eur. u 3 rocnej caddy z toho neviem urcit vaznost podkodenia.takisto nevuem ci sa to opravilo v autorizovanom servise lebo drzia bobrika mlcania... K cebii mam otazku,ukazuje mi volitelnu vybavu posuvne okno,ale na aute nie je.moze to byt len zla info od vyrobcu na zaklade vin?

Napísať odpoveď

Návrat na "Služby"