Rada ohľadom kúpi diagnostiky

Návody, rady, skúsenosti...

Moderátori: Hammer, Moderátor

Napísať odpoveď
TheKučo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 19.12.2018 15:33

Rada ohľadom kúpi diagnostiky

Príspevok od používateľa TheKučo »

Zdravím, kukal som pár tém ale stále som si nie istý odpoveďou. Tak by som sa chcel spýtať skúsenejších. Chcem si kúpiť diagnostiku, videl som na nete za rozumnú cenu HEX kábel aj so softvérom (pravdepodobne Čína) odozva na pána čo káble predáva bola pozitívna. No ale k tej otázke. Chcel by som si nakódovať náhradný kľúč na môj Passat B6. Našiel som zopár návodov ako na to ale predsa predtým ako vyhodím peniaze tak by som rád vedel či má niekto s tým skúsenosti a vedel by mi poradiť či je vhodné použiť VCDS a či sa to vlastné dá v domácich podmienkach? Vopred ďakujem za odpoveď dúfam, že nebudú odpovede typu radšej si to daj spraviť keď si to nerobil :D Každý nejako predsa začína. 8)

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1244
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Rada ohľadom kúpi diagnostiky

Príspevok od používateľa jokir »

S VCDS to neurobíš
V tejto záležitosti ti len poviem to čo nechceš počuť , daj si to urobiť tomu kto to vie a má vybavenie . Jedná sa predsa o immodata ,ak ich rozhodíš tak nenaštartuješ
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: Rada ohľadom kúpi diagnostiky

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Otec ma origo ja som su kupil hex can v2 z ciny a urcite by sim s nim nerobil takejo veci. Nie je to uplne stabilne a obcas sa to lubi odpojit .


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
bengal
Profík
Profík
Príspevky: 1076
Dátum registrácie: 07.06.2009 23:07
Bydlisko: Nitra

Re: Rada ohľadom kúpi diagnostiky

Príspevok od používateľa bengal »

A hlavne lepšie dať 50 euro za robotu, ako potom kupovať celý set :wink:
No a za ďalšie, nástroj s ktorým sa to robí nie je ani jeden pod 1 000 euro.
Zistenie kódu rádií, VIM, odblokovanie obrazu počas jazdy, diagnostika, elektronika - servis, zistenie PIN, IMMO, úprava KM po výmene budíkov, teplé štarty.

Napísať odpoveď

Návrat na "VAG & ETKA & ChipTuning"