Ake hodnoty Lamda Sonda a Vaha vzduchu ?

Návody, rady, skúsenosti...

Moderátori: Hammer, Moderátor

Napísať odpoveď
markpol
Vodič
Vodič
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 15.02.2010 17:59
Bydlisko: Martin - Nitra

Ake hodnoty Lamda Sonda a Vaha vzduchu ?

Príspevok od používateľa markpol »

Zdravim .
Vie mi niekto povedat ake hodnoty ma mat Lamda sonda ? Ako sa da z diagnostikovat cez VCDS ?

A dalsia vec Vaha vzduchu , mne VCDS ukazuje skutocnu v Gramoch a nie mg , Log mi urobi taky ze pozadovana je v miligramoch napriklad 940mg a skutocna je 125 g/s pri 4200 ot/min .

moze byt taka hodnota ci nie ? auto ide pekne tah ma dobry , len mi zaserkava DPF ko kazdych 200 km regenerujem , tak som mylswel ci neni zla zmes paliva so vzduchom .

Dikes.

Motor 2.0 TDI , 103 KW , CFHC

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Ake hodnoty Lamda Sonda a Vaha vzduchu ?

Príspevok od používateľa janosik93 »

vstrekovače su OK?
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

markpol
Vodič
Vodič
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 15.02.2010 17:59
Bydlisko: Martin - Nitra

Re: Ake hodnoty Lamda Sonda a Vaha vzduchu ?

Príspevok od používateľa markpol »

Tie strekovace daju sa zmerat aj cez VCDS ? najlepsie pri chladnom motore alebo pri horucom ? Viem ze najlepsie je ich vybrat a dat na stolicu , ale to sa mi moc nechce . Ked som ich pozeral , cez VCDS tak nebol velky rozptyl hodnot .

Este jedna vec auto ma nabehane 242000 , DPF objem olejoveho popilku : 0,15L , a ked regenerujem tak hodnotu nameranu vypalim max. do 3.88g a potom ukonci regeneraciu , proste nevypalim do nuly :-) Zaujimalo by ma ze ked je DPF uz zanesene viac ako nove ci sa rychlejsie zanasa ako nove ???

Dik za odpovede .

Napísať odpoveď

Návrat na "VAG & ETKA & ChipTuning"