TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Návody, rady, skúsenosti...

Moderátori: Hammer, Moderátor

Radim666
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04.05.2014 10:40
Bydlisko: nitra

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa Radim666 »

https://uloz.to/!0aZmrXsNt9Te/log-01-003-010-011-csv" onclick="window.open(this.href);return false;
Kto mi pozrie na tento log je to passat b6 2.0tdi kod motora bkp

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Riadna bieda!tlak pozadovany dosiahne az pri 2700 otackach.Co bolo na aute robene popis

Radim666
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04.05.2014 10:40
Bydlisko: nitra

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa Radim666 »

Repasovane turbo povodne sa rozletelo malo 350000km toto je repas po prvej reklamacii

Používateľov profilový obrázok
janosik93
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5253
Dátum registrácie: 12.06.2008 22:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa janosik93 »

prsne pre toto nechcem nikdy vidieť repas turbo .... nikdy nebolo ešte dobre . Len nove. ušetrim si vždy kopu roboty, reklamacie su 0 . Max vyčistiť variabilitu a novu banku, ak je stred turba OK
Akcia Chiptuning EDC15, EDC16 .Info SS. , Plnenie klimatizácie ,čistenie turba, opravy autoelektriky,diagnostika, vrátenie SW po akcii dieselgate, diagnostika, zmena km, prispôsobenie Immo atd...

ragik18
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.02.2017 18:36
Bydlisko: Turany nad Ondavou

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa ragik18 »

Obrocnik-VladoZV napísal:Pri nastartovanom motore odpoj hadicku z banky turba ci ide podtlak znej.ak ano tak but bsnka zhrdzavena alebo turbo pridreta variabilita .1liter este v norme
Vlado a popripade ostatni odbornici,podtlak v tej hadicke pri nastartovanom motore je.Rozhodol som sa vybrat turbo.Vsetko som v pohode odpojil,ale ostala mi uz len posledna vec a to hadica mazania turba.Prerezal a zbrusil som ockovu 17,ale nechce mi zist uplne dole k tej priechodke.Zostane na spodku tej prevlecnej matice.Tie dve matice akoby neboli zarovno.Nerad by dom ju ukrutil.Prosim o radu.diky.

https://uloz.to/!ZVLkCfODAa1I/img-20170228-140014-jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Skoda Octavia 1.9 TDI 81kW, ASV, 2001.

Používateľov profilový obrázok
šmolko
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2069
Dátum registrácie: 05.11.2011 14:31
Bydlisko: Východ SR

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa šmolko »

Zdravím, vedel by mi niekto prosím Vás pozrieť na log? Auto je VW Golf 4 1,9 TDI 66Kw (ALH + chip). Na aute bola menená podtlaková banka na turbe + čistená variabilita, od vtedy sa mi auto zdá akési mŕtve vo vysokých otáčkach. Do 2000 ot./min. ide pekne, potom to akosi skape :mrgreen: Log robený na štvrtom prevodovom stupni od 1500 otáčok až po 3200 viac sa už nedalo z neho vytlačiť :roll:

Ďakujem za každú pomoc! ;)

https://ulozto.sk/!TLqyFfvn1RoE/log-01- ... -011-3-csv" onclick="window.open(this.href);return false;
Modrá Octavia :arrow: slečinka vo výbave :tooth:

EX: :cry: Zelená Jetta Mk II :arrow: čím menej elektriky tým menej problémov 8)

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Viem ocom pises!skus vopchat na spodny holender nieco cim ho zaistis a tak povol trubku,no ak je zapecena tak ta nemynie vymena novej trubky za cca 50eur.Toto byva moja nocna mora ked cistim turba.Ked clovek zakaznikovi povie cenu prace s cistenim turba 100eur plus banka turba 50eur plus trubka 50eur tak sme na 200eur.Takze nie vzdy je cena opravy 100eur

Juro 1977
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.03.2017 22:04

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa Juro 1977 »

Dobrý deň všetkým.Mohol by mi niekto pozrieť tento log.Je to octavia 2003,4x4.motor ATD,239000 km,tesne pred výmenou rozvodov...
Do nudzoveho stavu nepadá len chcem info na čom sa vozim.Log sa robil do mierneho kopca na 4ke.Dakujem vopred za ochotu.
https://ulozto.sk/!zqSPethwIatY/log-01- ... a-4x4-xlsx" onclick="window.open(this.href);return false;

Radim666
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 04.05.2014 10:40
Bydlisko: nitra

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa Radim666 »

https://uloz.to/!zbf7KuQYwsKH/log-01-003-010-011ccc-csv" onclick="window.open(this.href);return false;
Tu je log noveho turba moze mi to niekto pozriet predtym zaberalo od 2700otacok nepodareny repas od turbo-tec trencin teraz je nove

Používateľov profilový obrázok
Obrocnik-VladoZV
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 7024
Dátum registrácie: 28.05.2010 20:41
Bydlisko: Zvolen
Kontaktovať používateľa:

Re: TDI-diagnostika turba a vahy vzduchu

Príspevok od používateľa Obrocnik-VladoZV »

Teraz uz to vyzera dobre aj ked to neni 100percentne.Skus pobehat ci sa to skludni lebo pri 2100 otacok zahapruje but vaha alebo regulacia a je tak male zakoktanie a potom uz dobre

Napísať odpoveď

Návrat na "VAG & ETKA & ChipTuning"