NOVÉ Virtual Derby str. 61

Počítačové úpravy nielen VWčiek

Moderátor: Moderátor

Používateľov profilový obrázok
Piooner
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 27.01.2010 13:06
Bydlisko: KE

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa Piooner »

No kedy bude nejaka nova predloha ? Zapojim sa aj ja ... :) no šup šup a čakam nejake pekne auto s dobrou prespektivou s ktorym sa bude dať dobre a lahko pracovať =)

Používateľov profilový obrázok
sykye
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3808
Dátum registrácie: 27.05.2009 17:43
Bydlisko: Poltár

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa sykye »

co tak sobi 20? :D borutalne drahé vozítko, technická ikona chodníkov, buržoázne sedenie, nadčasová aerodynamika. absencia elektroniky predlužuje životnosť toho vzduchom chladeného živlu. línie vzbudzujú rešpekt a prepracovaná kinetika otáčania nenechá chladného žiadneho fanúšika závodných vozov. brutálna akcelerácia vďaka nezávislému zaveseniu kolies a ultraľahkým diskom donúti pevne uchopiť riadidlá toho vetrom ošľahaného monštra. pohon sa sústredil na najmodernejšiu inováciu a to návrat k dvojtaktom. v tomto prípade je ale pohonná jednotka od základov prekopaná a pedále sú z tvrdeného plastu s vlastnosťami titánovej zliatiny s prvkami idídia. štandardné guľôčkové ložiská úplne absentuju a nájdeme tu úplne neštandardné guľôčkové ložiská. chromová šaragľa je produkt spoločnosti italdesign a na jej vývoji sa podieľali profesory z CERN-u keďže uchytenie je výsledkom hadronovho urýchľovača. nerezové blatníky nájdeme len v limitovaných edíciách a hodnota je nevyčíslitelná. pružiny vinula firma KW a je to druhe prepracovane vydanie. dokažu vyvynuť uchopný tlak až 10kpa čo stačí na pohodlné uchytenie 2 priemerne veľkých časopisov s obrazovou prílohou. tento technický skvost na ceste s ťažkosťou udržia laboratórne vyrápane pneumatiky značky "pneumatika", kde vývojárom sa podarilo niečo nepredstavitelné. dokázali vytvoriť takú zmes pneumatík že je bezpečná iba keď stroj nieje uvedený do pohybu. je to však pochopitelné lebo tento projekt financovala NASA. kôli tomu museli orbitálnu stanicu Mir stiahnuť z obehu aby bol dostatok finacií. pozeráte sa na najdokonnalejšie dielo zastrešené štátom USA v spolupráci s EU. za príplatok je možné dostať zimmermann platničky na predné brzdy a bixenónový reflektor na dynamo. interiér zdobý zbrusu nové sedenie značky "sedadlo" kde bolo zastarale perove pruženie nahradené vinutými pružinami. cele sedadlo je osadené na štelovák, a výšku si možno manuálne nastaviť v rozmedzí od 0 do -350mm.

EDIT: neviem ako sa to mohlo stať snáď len optická anomália vás mohla ukrátiť informáciu že rozvodový remeň bol nahradený REŤAZOU kôli točiacemu momentu, a vo verzii Sobi20 opri ma edition nájdete aj špeciálny hliníkový celonerezový teleskopický stojan s uchytením mac-person.

predstavujem vám skovst techniky zázrak estetiky a to najdokonalejšie čo ľudstvo stvorilo: sobi 20
tu je link: http://www.upnito.sk/0/r6h6a4pzk3kve864 ... rsk95k.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
...raz by som chcel mať motor ktorý nedymí všetkými farbami
pedagóg inside...

Používateľov profilový obrázok
wl4do
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 514
Dátum registrácie: 28.12.2008 12:49
Bydlisko: Wild Wild West SR- ʎʞɔɐlɐW

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa wl4do »

:lol: a toto vsetko je z tvojej hlavy? Umrem :mrgreen:
môj EX:G(W)OLF IV 1.9 TDI ALH, 66kW (1999)

Používateľov profilový obrázok
mefi
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1630
Dátum registrácie: 08.08.2011 19:20

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa mefi »

Ešte že som to v 1/4 prestal čítať :mrgreen: Ale mohol by si syky zadat tému ty + by si sa mohol zúčastniť, niekto na to akosi kašle :|
Cupra R310

Používateľov profilový obrázok
sykye
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3808
Dátum registrácie: 27.05.2009 17:43
Bydlisko: Poltár

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa sykye »

zadaj ty mefi :)
...raz by som chcel mať motor ktorý nedymí všetkými farbami
pedagóg inside...

Používateľov profilový obrázok
bahy
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3164
Dátum registrácie: 12.11.2009 22:21
Bydlisko: NR/BA

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa bahy »

tak vam dam temu ja lenivci :D
Obdobie hippies je davno za nami, v tomto case bol mimoriadne oblubeny stary bus vw ktory si svojich priaznivcom udrzal az doteraz...
Noveho nasledovnika tohto tronu sme sa uz vsak nedockali.
Sudrizi z NDR spravili jeden concept ktory sa ale nepressadil a nedostal do vyroby, skuste ho vsak upravit takym sposobom, aby ste ho premenili na auto hodne sucasnej doby a skvost, ktory by ste brali sebou na kazdu dovolenku...
Obrázok
original velka velkost: http://img.netcarshow.com/Volkswagen-Mi ... per_01.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Piooner
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 27.01.2010 13:06
Bydlisko: KE

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa Piooner »

cakal som nejaky obrazok v rozlišeni aspon 1600x1200 ... s tym čo si tu dal sa neda pracovať :(

Používateľov profilový obrázok
peto722
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1844
Dátum registrácie: 15.02.2009 23:25
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa peto722 »

bahy to ma premyslene , to naschval tak dal isto aby ste si museli stiahnut ten obrazok v poriadnom rozliseni aby to take lahke nebolo :mrgreen:
VW is my life

Používateľov profilový obrázok
Piooner
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 27.01.2010 13:06
Bydlisko: KE

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa Piooner »

peto722 napísal:bahy to ma premyslene , to naschval tak dal isto aby ste si museli stiahnut ten obrazok v poriadnom rozliseni aby to take lahke nebolo :mrgreen:
hej :D :D stiahnem s ino vo večšom rozlišeni :D

Používateľov profilový obrázok
sykye
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3808
Dátum registrácie: 27.05.2009 17:43
Bydlisko: Poltár

Re: NOVÉ Virtual Derby - DERBY 16 str.51

Príspevok od používateľa sykye »

tak okej
Nové DERBY
Ako predloha je VW passat B4 a interíer z B4 už jemne upravený. Vašou úlohou je vytvoriť Luxusnú edíciu tohoto auta buď vo forme limuzíny (stretch limo) alebo nieco ako long verziu. proste nech to je luxusne velke a drahe. tomu prispôsobte aj interier. to či interier nechate pôvodný alebo vymeníte volant, sedačky stredový panel tapacír alebo cokolvek to je na vas. posledná požiadavka je, aby na obrázku interiéru cez okno bolo vidieť prostredie ktoré sedí s prostredím ktoré použijete na fotke exteríeru. Nech to dáva dojem že na fotkách je jedno a to isté auto. dajte si záležať nech je to LUXUSNÉ. Upozorňujem že nemusia byť použité len originál diely alebo originál výbava. tak skúste som zvedavy :)

UPOZORNENIE: k fotke pridajte do mailu aj popis toho, čo všetko ste na aute zmenili nech to môžem zaradiť pod vašu prácu pri vyhodnotení. potom hodnotiaci členovia si budú vedieť porovať množstvo detailov a budú vidieť komplexne aké zmeny nastali :) mail teda bude obsahovať obrázok exteriéru, obrázok interiéru a text v maile s popisom úprav.

tu sú obrázky:
http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/image ... sat-B4.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.volksforum.com/albums/files/ ... iginal.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Práce odovzdajte tentokrát na: sykyes@gmail.com do 20.5.2012
...raz by som chcel mať motor ktorý nedymí všetkými farbami
pedagóg inside...

Napísať odpoveď

Návrat na "Virtual Tuning & Modely VW"