Iba velky technicak

Vtipy, zaujímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátor

adrian0351
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.07.2017 05:48

Iba velky technicak

Príspevok od používateľa adrian0351 »

Zdravim pani, neviem ci som trafil temu, ale tak snad tym nic nepokazim. Chcem sa spytat ale nasledky by ma cakali v pripade ze by som mal pri jazde IBA velky technicak ( bez maleho). Nepytajte sa radsej preco a za co nemam momentalne maly technicak :D. Je mi jasne ze pokuta by ma neminula. No moze mi hrozit aj odobratie technicaku ak to neukecam? Dakujem

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa lopo1 »

hmm cisteo teoreticky nic ked si vymyslis dobru vyhovorku preco zrovna nemas maly TP
my to mame takto zo zenou podelene ja nosim maly TP ona velky ak by nahodou potrebovala moje auto a ja budem mimo..... a je to isto lepsie ako nechavat maly TP v aute co je vyslovene zakazane

adrian0351
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.07.2017 05:48

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa adrian0351 »

No tu vyhovorku mam dobru a dokonca je aj pravdiva :D cely rok ma nezastavia a teraz na nich urcite natrafim takze budem pripraveny :D diky..aa maly technicak je vyslovene zakazany mat v aute? Myslel si velky nie? Pretoze ako mi dokaze ze nosim maly technicak v aute ked ho musim mat stale pri sebe? :D

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa frflos »

...velky je zakazane nosit so sebou (v aute). Vsetko zalezi na koho natrafis, ale pokuta je viac nez ista. No ak mas maly zadrzany a jazdis na velky, tak z toho sa lahko nevysekas
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

adrian0351
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.07.2017 05:48

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa adrian0351 »

Nie nemam ho zadrzany :D len ho ma niekto iny pri sebe a ten niekto odisiel na dovolenku a zabudol mi ho nechat..

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa frflos »

...ak ta nezastavia si v pohode. Ak ta zastavia a vykecas to si tiez v pohode. Ale ak by si mal platit 60€ pokutu, tak sa oplati ist nahlasit stratu a nech ti vydaju novy (ak je pisane na teba) to bude lacnejsie :D
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

adrian0351
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27.07.2017 05:48

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa adrian0351 »

Hovorim, cely rok ma nezastavia a teraz to normalne citim :D nie je na mna pisane, tu pokutu dam preplatit tomu dotycnemu, ktory ho ma pri sebe a vybavene :D

misoR
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 05.02.2013 23:00

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa misoR »

Ja som jazdil s velkym, ked mi vyrabali maly. Neviem, preco by mali mat s tymto problem. Mas doklady od vozidla? Mas. Ten maly technicky je aj tak nahovno, lebo pri kazdej zmene v TP ti vydaju novy...

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa frflos »

...lebo zo zakona je zakazane nosit so sebou (v aute) velky TP
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
georgy04
Pilot
Pilot
Príspevky: 727
Dátum registrácie: 06.03.2012 19:15
Bydlisko: Humenné

Re: Iba velky technicak

Príspevok od používateľa georgy04 »

velky technicky ti plati len do chvile, kym ti vydaju maly TP. Ja som stratil penazenku aj s malym TP a ked som to bol na policii nahlasit a chcel som pockat jeden den, ci sa nahodou nenajde, tak mi bolo povedane, ze ak chcem autom jazdit, musim to nahlasit, aby mi vydali docasne potvrdenie s ktorym mozem jazdit, lebo velky TP mi v tom pripade bude na prd a neobstojim s nim. Ten sa po vydani maleho neakceptuje a ma byt odlozeny doma pre pripad straty maleho. Netvrdim ze to je 100% pravda a ze to nemozes ukecat, ale toto je moja skusenost.

Napísať odpoveď

Návrat na "Zábava & Klábosenie"