alarm

Vtipy, zaujímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátor

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
passat2011
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.08.2016 15:34

alarm

Príspevok od používateľa passat2011 »

zdravim chcel by som sa opytat aky vlastne je naistalovany alarm v passat-e r.v.2011 a ak teda je ako ho mozem vyskusat, zaroven ktory alarm by bol pre toto auto najlepsi cital som ze Jablotron ci Meta neviem sa rozhodnut totiz parkujem v podzemnej garazi dikes

Používateľov profilový obrázok
MistrWajn
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 18.08.2015 15:37
Bydlisko: Žilina/Bratislava

Re: alarm

Príspevok od používateľa MistrWajn »

Nemusis mat ziadny. Mas tlacitko na B stlpiku na deaktivaciu snimania interieru? Ak nie tak origo alarm pravdepodobne nemas. Ja som nedavno dorabal do svojej B7 origo alarm a dal som aj nejake prispevky do jednej temy v sekcii Passat B7 tak sa mozes pozriet tam. :-)

Edit: skusit alarm mozes este tak ze otvoris klucom a nie dialkovym alebo zamknut s otvorenym oknom a po chvilke zamavat pred senzorom :-D
Passat B7 Variant | 2011 | 2.0TDI (CFFB) 103kW → 140HP

Moja B7 (by MW)link

Používateľov profilový obrázok
passat2011
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.08.2016 15:34

Re: alarm

Príspevok od používateľa passat2011 »

MistrWajn napísal:Nemusis mat ziadny. Mas tlacitko na B stlpiku na deaktivaciu snimania interieru? Ak nie tak origo alarm pravdepodobne nemas. Ja som nedavno dorabal do svojej B7 origo alarm a dal som aj nejake prispevky do jednej temy v sekcii Passat B7 tak sa mozes pozriet tam. :-)

Edit: skusit alarm mozes este tak ze otvoris klucom a nie dialkovym alebo zamknut s otvorenym oknom a po chvilke zamavat pred senzorom :-D

dik idem skusit :)

Používateľov profilový obrázok
passat2011
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.08.2016 15:34

Re: alarm

Príspevok od používateľa passat2011 »

passat2011 napísal:
MistrWajn napísal:Nemusis mat ziadny. Mas tlacitko na B stlpiku na deaktivaciu snimania interieru? Ak nie tak origo alarm pravdepodobne nemas. Ja som nedavno dorabal do svojej B7 origo alarm a dal som aj nejake prispevky do jednej temy v sekcii Passat B7 tak sa mozes pozriet tam. :-)

Edit: skusit alarm mozes este tak ze otvoris klucom a nie dialkovym alebo zamknut s otvorenym oknom a po chvilke zamavat pred senzorom :-D

dik idem skusit :)
neviem aky mas na mysli to tlacitko na B stlpiku ziadne som nenesiel mohol by si upresnit prosim ta kde sa nachadza mozno som slepy :roll: nevadi,., :) dvere mi nejdu otvorit asi treba viac pritlacit bojim sa ze odlomim tu krytku na klucke ale skusil som to predsa s otvorenym oknom a potom aj kufor a naposledy aj buchanim ci kyvanim celym autom asi mas pravdu ziadny alarm nemam a to mi kazdy tvrdil ze od roku 2011 su alarmy v kazdom voze

Používateľov profilový obrázok
MistrWajn
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 18.08.2015 15:37
Bydlisko: Žilina/Bratislava

Re: alarm

Príspevok od používateľa MistrWajn »

Pozri sa do mojej temy (link v podpise) a na poslednej strane mam fotky z alarmu ale to by si urcite nasiel a pokial si aj skusal cez otvorene okno mavat po zamknuti a nic tak ho asi nemas...
Passat B7 Variant | 2011 | 2.0TDI (CFFB) 103kW → 140HP

Moja B7 (by MW)link

Používateľov profilový obrázok
passat2011
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.08.2016 15:34

Re: alarm

Príspevok od používateľa passat2011 »

MistrWajn napísal:Pozri sa do mojej temy (link v podpise) a na poslednej strane mam fotky z alarmu ale to by si urcite nasiel a pokial si aj skusal cez otvorene okno mavat po zamknuti a nic tak ho asi nemas...
takze nic som nenasiel teda ziadne tlacitka ci cidla, takze alarm tam nemam, budem si musiet nieco obj. teda ak najdem nejaku firmu co montuje alarmy sam sa do toho pustat nebudem

diky za infosky :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Zábava & Klábosenie"