Prekliate autá

Vtipy, zaujímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátor

Napísať odpoveď
Boeing737
Pilot
Pilot
Príspevky: 824
Dátum registrácie: 20.04.2011 20:01
Kontaktovať používateľa:

Prekliate autá

Príspevok od používateľa Boeing737 »

Túto tému som som už dlho chcel založiť,lebo ma zaujíma, či som bol jediný :) a máme tu „podobnú“ , /zaujímavé autá/, tak trošku z opačného konca.

Ešte boli koruny a za 150.000.-Sk /vtedy super cena/ sme si kúpili Audi A4 Avant. S manželkou sme pobehali autobazáre skoro po celom slovensku a keď sme uvideli uvedené auto, tak sme jednoznačne povedali áno. Vtedy som o autách vedel len to, že to má 4 kolesá a jedno rezervné v kufri. Ročník 98, na tachometri 168.000 km :lol: , volant vyšúchaný ako klučka na kostole, ale už z diaľky vyzeralo ako Miss auto:) a po tých autách čo sme videli a při tých vtedajších cenách, to bola výhra:)
Keď ho vycúvali z bazáru, oškreli zadný pravý blatník...ok, stalo sa – opravili. Potom nasledovala skúšobná jazda. Z toho vytŕženia som si zabudol na streche mobil a …..ok,kúpil som si nový.
Hneď prvú noc na sídlisku ho vykradli /zobrali len panel rádia/-zlodeja asi niekto vyrušil a nechal otvorené okná. Tej noci lialo ako z krhly....ok-vytepovali, vysušili.... Panel rádia som potom kúpil cez kamarátovho, kamaráta, ktorrý ma kamaráta...proste kúpil som si vlastné rádio.
Týždeň bol pokoj. Idem k autu a stálo nejako krivo. Úplne nové GoodYear-ky boli prerezané-ok, dokúpil som ešte dve. V AUDI mi povedali, že má cez 300.000km a dali mi dlhý „lajster“, čo mám ešte okrem tečúceho serva opraviť. Ok-opravil som a auto jazdilo ďalej. TDI šlapalo a šlape ešte aj teraz a má cez 700.000km /už ako TAXI/.
Jeden deň prídem z práce, zaparkujem a keď som bol od auta asi 5m, zrazu rana...okoloidúce auto sa chcelo vyhnúť mačke /šoférovala žena-milovníčka mačiek/ a auto skončilo v oprave, kde museli opraviť celý ľavý bok, od zadného blatníka, cez dvere k predku. Asi 10 dní sme maly nový bok, keď manželka chcela vycúvať az parkoviska a zabudla, že auto pokračuje aj tam, kde sa práve nepozerá a tak sme išli s tým istým problémom do servisu opäť, ale teraz pre istotu na pravej strane. Tak sme už mali oba boky po kompletnej výmene:)
Vraciam sa z práce, zastavín na križovatke s označením STOP. Čakám, kým neprejdú všetky autá a zrazu rana /moja prvá nehoda/. Zozadu /do stojacieho auta/do mňa nabúrala Oktávia. On si zbieral celý predok a ja som mal škodu takú, že som len na pumpe umyl z nárazníka jeho farbu. Ok-vyriešilo sa to bez polície a išli sme obaja svojou cestou. Keď sa už nič dlhšie z autom nedialo, tak sa aspoň vždy niečo pokazilo a keď nie, tak mi aspoň nejaký feťák po ceste z diskotéky nezabudol odtrhnúť malé zrkadielka na mŕtvy uhol. V jednom krajskom meste do mňa ZOZADU na kruhovom objazde nabúrala manželka riaditeľa dopravnej polície. Až tretia privolaná hliadka dopravnej polície, mi povedala, že je to manželka veľkého šéfa a aby som to nechal tak, lebo som bol v zlom ča se na zlom mieste. Pocit neviny mi to nedovolil a keď že som to tak nenechal, tak mi zobrali VP na 3 mesiace a zaplatil som cca.600.-EUR za vrátenie /už o tri dni/+spôsobenie DN. Záznam kamier MP, ktorý monitoroval križovatku sa stratil, všetky papiere z poisťovne Generali sa stratili. Ja som mal škodu tak za 5.-EUR, lebo stačilo prišróbovať zadný nárazník a jej Saxo nemalo prednú pravú stranu. V jej aute boli aj 3 deti bez autosedačky a keď som sa informoval či sa im niečo nestalo, tak prišla otázka: Aké deti? Ok...zabudol som už...bolo to dávno.
Ďalšia cesta do práce. Bolo vyše +34C a s kolegom sme stáli skoro na každej pumpe vymrznutý a pili horúci čaj, lebo sa jednoducho zasekla klíma a v aute bolo asi 0C.
Nie som extra veriaci člověk, ale toto všetko sa udialo ani nie za jeden rok, tak to už malo nádych kliadby. Ok, vybrali sme sa za farárom, nech to auto vysvetí.
V meste som to robiť nechcel a tak som v nejakej dedine našiel farára. Býval za kostolom. Medzi jeho domom a kostolom bola ulička v tvare „L“ a tak sme sa v tom L-ku stretli a namiesto vysvetenia sme riešili nehodu. Ďalšie niektoré ráno idem k autu a teraz auto pre istotu nemalo kolesá, ale ani nestálo na tehlách. To už bol posledný klinec a cez výkend sme išli do AAA. Auto už malo na tachometri skutočných 368.000km, ktoré vrátili v Audi servise. V AAA mi chceli dať 60.000.-SK s tým, že si kúpim ďalší „vrak“. Boli sme tam skoro 5 hodín a na koniec sme sa vrátili s našou AUDI domov. Na D1 pozriem letmo na tachmeter a ….stav km: 136.500km /mal som aj odfotené/. Okamžite som išiel späť. AAA: Vraj sa opravár pomýlil a vymenil tachometer na mojom aute miesto druhej AUDI, ktorá mala pokazený tachometer. Oni vraj tachometre nestáčajú, ale naspäť to natočiť vedeli. Ok, dali mi asi 2000.-Sk, jako odškodné.
Už som bol v takom štádiu, že som sa bál sadnúť do auta, lebo ak nič nestalo,tak minimálne som dostal defekt. Manželka bola tehotná a dostala zákaz šoférovať toto auto.
Našťastie som ho potom konečne predal! Aj keď som prerobil ďalších 100.000 SK /boli koruny/, bol so rád že bolo preč.

Aj vy máte/mali ste podobné auto? :?: :twisted: :?:

Používateľov profilový obrázok
zednikjunior
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1480
Dátum registrácie: 11.04.2009 11:06

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa zednikjunior »

Niečo podobne poznam :-D , neviem či to tu mam dat, niektorý poznaju moj pribeh .....

Používateľov profilový obrázok
kenz007
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5600
Dátum registrácie: 24.07.2008 23:52
Bydlisko: emigrant

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa kenz007 »

cednik tvoj roman je svetoznamy ale tak keby niekto nevedel tak napis :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
okaj28
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1274
Dátum registrácie: 05.10.2008 22:51
Bydlisko: okolie Prievidze
Kontaktovať používateľa:

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa okaj28 »

myslite plavajuce kacicky v aute ciiiii :D
auto elektrika,diag,imo,budiky,radia,mechanicke prace,opravy motorov.0949 412 279

Používateľov profilový obrázok
kenz007
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5600
Dátum registrácie: 24.07.2008 23:52
Bydlisko: emigrant

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa kenz007 »

nie bazen :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
zednikjunior
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1480
Dátum registrácie: 11.04.2009 11:06

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa zednikjunior »

Takže auto som kupil priblizne pred dvoma mesiacmi, jedna sa o 2002 ročnik, najazdene malo cca 142.000km :roll: , 1.9TDi 96kw 6q, verzia M1(pre ktoru zevraj nemam tu roletu na kufri :x ), vybava?? skusim opisat čo ma napadne, climatornik, vsetky okna v elektrike, vyhrievanie zrkadiel, OEM radio(neviem si spomenut na nazov), laktova opierka, neviem ci sa pise do vybavy aj ta klimatizovana odkladacia schranka alebo to byva seriovo, to by bolo asi vsetko, ak by Vas niečo napadlo z fotiek tak mi to napiste :).
Teraz utrapi a starosti, vsetko začalo cca po mesiaci uzivania auta, najprv mi odislo zadne stahovanie okna, nasledovalo rozobratie dveri, zhodenie tapaciru a tiez toho plechu(zamok som dole nedaval lebo by som to daval dokopy ešte teraz, no ako to prvotne byva, nič sa nezistilo, motorček okna nereagoval tak som si povedal ze dlabem nato ze novy kupovat nebudem, nahadzal som vsetko spat a s pocitom ze okna vzadu nebudu funkcne som isiel domov.
Den po tom rozobrati som dostal skoro porazku ked som prisiel do auta, otvorim zadne dvere a čo nevidim?? komplet miesto na nohy za spolujazdcovov sedackou plne vody(plne rozumej cca 1/4 tej nazvime to vanicky čo tam je) 8O, takze nasledovalo nekonecne zmykanie az kym to nebolo ako tak suche, potom si hovorim okej obvolam par ludi čo s tym moze byt, riešenie? resp problem? to skurene tesnenie pod tym plechom čo drzi stahovaci mechanizmus na okno prestalo plnit svoj učel ked som ho nasilu odlepil :x , riešenie? klasika silikon 8) , okej to sme boli v medzi teorie, nastartoval som auto a ze pome ho ku kamaratovi do garaze to rozobrat, ako som sa pohol tak sa mi z ofuku pod sedackou vylialo dalsich par litrov vody do predom zmykaneho koberca :tit: :evil: ( v tej chvili som skoro porodil :x ), nasledujuca operacia mi pripadala ako nekonecny pribeh, neustale otacanie spongie a zmykanie vody, ked nas to prestalo bavit nasledovalo dalsia operacia, keby som vedel kolko chujovin treba vymontovat aby som sa dostal pod koberec az na holu podlahu tak sa nato vyserem a budem zmykat az kym ma neurve, ale srat nato, vsetko povyhadzovane, teplovzdusna pistol nekonecne fukanie a pritom aj zmykanie..... neverending story...., ked sme toto vsetko absolvovali tak zase nahadzat vsetky umele chujoviny naspat a tvarit sa že sme odviedli dokonalu pracu :D . Okej pustili sme sa na tie prekliate dvere, rozobrat, najekydat do pol plechu silikonu, zatiahnut vsetko na krv :twisted: , dat tapacir a helahou domov :P , hehe odvtedy nič netečie, žiadny Nemo v aute 8).
Po cca týždni sa mi z pod kapoty začalo ozyvat nejake skrkanie, nepravidelne sycanie, hmm čo to može byt??? otvoim kapotu pozeram, vidim, premyslam prečo som nesiel za automechanika, volam, samozrejeme nedokazem opisat tu vec, nakoniec sa dostavame k nazoru ze to je EGR ventil( :evil: ), po týždni prichadza kamarat(šuflik) kuka, rozobera, čistí nie vela bordelu z ventilu, po vycisteni je ako novy, nahadzuje, startuje, po chvili konstatuje ze tam je v 3,14či nejaka membrana navrchu, sice trocha sičí ale je to uplne maličko 8) , spokojnost, silno dakujem a ešte sa ho pytam na to podrbane okno že či to nepozrie, rozobereme, kukame hovori aby som stlacil tlacidlo na okno, skoro ma jeblo od zlosti ked som počul zvuk toho motorčeka ktory pred tym nemal ani chut cvaknut :x , pyta sa že čo šak motorček ide, cca minutka stahovanie okna dole a hore pričom sa okno pohlo cca o stvrtinu povedal ze mam udrbany len ten po..bany srobik ktory drzi okno spolu s tou lištou stahovania( nahodil ho a vsetko ide ako ma..... ja som sa citil ako koko*). Dalsi problem?? dat doprdele kopu silikonu ktory som tam predtym natlacil :D a a potom natlacit novy...., nasleduje odjazd po ktorom si hovorim ake mam super auto na ktorom je radost jazdit.........(chvilka poezie.....), chuja radost! utrpenie :mad3: .
To nasleduje potom ako som dal montovat zabezpecenie do auta, teda montovanie bolo bezproblemove, na ceste spat som kukol pod kapotu a hovorim si, kupim destilovanu vody a štipku dolejem nech mam gut pocit na srdci, kupil, dolial a s realnym pocitom prazdnej penazenky idem do tesca na nejaky nakup, kupim, platim, idem k autu, kukam z dialky, hmm ta kaluz pod autom nebola :? , prichadzam k autu a utešujem sa že to je z nejakeho ineho auta, taky bači *****, jasne ze z mojeho, ved to by nebolo toho boha aby to nebolo z mojeho auta....., otvaram kapotu, kukam vody v nadobke cca tak ako som dolial, rozmyslam, volam, dozvedam sa čo by to mohlo byt, najprv tesnenie pod hlavou dalej prasknuta hlava(vtedy skoro praskla moja hlava..), zase pôrod do futbalovej jedenastky :D, nasleduje odchod z PD do ZA, odstavujem auto a idem basnit ake mam super auto :D.
Rano prichadzam k autu otačam klučom, startujem, píííííííííííp(odozva odomna bola: dopiče), stav chladiacej kvapalainy, rozmyslam boha šak som dolieval, otvorim kapotu a čo nevidim? no praveze že žiadnu kvapalinu nevidim 8O , kukam na naraznik, voda si tade veselo člupkala na zem(okologovia by ma ľúbili :D), moj napad bol klasika zavolat pomoc na telefone :D (naviac sa nezmozem :D), odpoved: dat na zdvihak alebo niekde na jamu a kuknut čo to moze byt, okej zdvihak nieje poruke šak bodaj by bol ked bola nedela cca 14:00....., takze jama, pridem odstavim car(samozrejme som nalial vodu do chladica :)), kukame zospodu auta, jasne nič nevidime, dekel teda musi dole, ked tak urobime tak beztak hovno vidime, lebo to steka po narazniku a nevieme odkial lebo zase ako vsetko na tom aute zavadza a je uplne nepristupne, zhadzujeme naraznik a?? zrazu nič netieklo :x hladame ako hlupy a nikde nič ani kvapočka šak prečo by aj malo ked už je pol predku rozobrateho, tak dumame kukame, kade by to mohlo tiect a potom zrazu ňi podivaj tutok máš džuru na boku chladiča, bola už zalatana a pustila okolo toho "zvaru"( :cry: ), riešenie? to až potom ako sme dali bionicle dokopy(dakujem BMinovi za rozobratie a poskladanie auta dokopy a najdenie problemu ;)), nahadzanie plastov na auto a zase som stal pred otazkou čo s tým aby to jazdilo aspon týžden bez toho aby som kazde rano dolieval chladiacu zmes, kamos na mobile a rada chod na pumpu a kup ten bordel čo sa dava do chladičov na mini diery(vypada to ako krmivo pre rybičky :D), kupil som, nasypal som odporučene mnozstvo(čiže vsetko) do nadrzky a uz len čakal :(, chvalapanu bohovemu že to uz nechcalo :P .
Aj tak pre dobry pocit na srdci som chladic vymenil a mam pokoj.
Máám písat čo sa rozoberalo včera od 16:00 hodiny do 23:00? Spytam sa Vas menili ste niekedy v garazi manzetu homokinetickeho klbu?? Ak nie a chystate sa ju sami vymenit tak radim kopu cigariet a trpezlivosti alebo to hodte do servisu lebo tam snad nič nejde lahko :(, vsetky šrobiky, všetko povoľovanie proste uuplne vsetko ide tažko, hrubou silou, nasilim a ešte vaščou silou :(, snad najhoršie je zhodit tu homoblabla vec aby sa dalo dostat ku tej manzete, a ešte vacsi problem je ked už mate nahodenu novu manzetu a po hodine je nahodeny aj homo...klb a po natlačeny vazeliny zistite že ten kokot v obchode s nahradnymi dielmi Vas ojebal a predal vam manzetu rozmerovo na smarta s pollitrovym obsahom :(, nejdem pisat že ten klb davali chalaniska dole cca hodinu a pol a po zisteni že manzeta je zla a že chceli dat ten klb znova dole a nahodit staru sice zasilikonovanu manzetu spat a po hodine si povedali ze ho tam vratili tak popiči že vonku už nepojde aspon nie v podmienkach ked bola skoro tma tak bolo posledne riešenie, nahriali tu naprd manzetu a nasilu ju nahodili na klb, nehovorim o tom že origo manzeta je gumenna a ta kokotina čo mi ten "predajca" predal je nejaka umelohmotnogumenna sranda :x , aspon viem ze vsetko budem kupovat origo....., čerešnička?? ešte aj tie eskapasky boli nachuja :( :cry:, po nahodeny vsetkeho som sa previezol a čo mi nenaskočilo? ABS a ASR, kuuurna bude to treba očistit, sice sme chybu vymazali ale po cca 50m zase naskocila....., tolko chalpci k mojmu pribehu, dam par foto. Inak auto som kupoval hlavne kvoli priestoru a miestu pre bicykle, už som zistil že tam napcham dva zjazdaky bez toho aby som zhadzoval kolesa 8) , dalej 30 stlpkov na plot 8) , kosačku s furikom 8) , tri baliky pletiva 8), a tiez sa v nom bez problemov vyspim(5cm a nešuchal by som zipsom o plast kufru) 8) 8).

Aspon nejake svetle stranky :-)


pokračovanie:


ale už su plany čo treba spravit, zase mi vyskočil ten pičik z okna, tak čaka ma znova rozoberanie, odsilikonovanie, šrob+matica(ak toto povoli tak zavarim zadne okna.... :gun: ), stale dookola :D, dalej vymenit tu manzetu na homoveci za originalnu, lebo tej umelej atrape za 11 peňazí neverím...., dalej asi vymena čelného skla(su tam take dva ďubance ktore možu liest na nervy mužom s packou ruke:))- ked sme pritom, uvaha..., teoreticky malo by to vadit uniformovanym ked su tam len ďubance od kamienkov? Alebo tam musi byt pavučina aby mi pindali? :? , čo ešte?? ahaa zadny stierač vymenit :), nepacia sa mi tie zašle predne svetla, ale hold drbat sa mi s tym nechce :), a to čo ma momentalne stve? :evil: počasie :!: vybavim si konecne dovolenku v robote na posledne dva dni v týždni s pocitom že pojdem šunky vyvalat na kupalisko, ale panko hore ma v 3,14či :evil: :tit:, tri dni sa potim na voziku na poobednej(veľke hice :x ) s myslienkou volna a vody na kupalisku :cry: , začína ma stvat asi vsetko, prave začali padat krupy :mad3: auto bude ako po vojne :(, cha! mam liek na moju nemoc :drug: :P tak nazdravie a dalsi report napisem dufam ze az ked budem riešit dilemu, ake kolesa, ake brzdy, ake tlmice a nie len trable a problemy :)

pokračovanie


Teraz k tomu čo sme všetko prezili :).
Kedže nič nemože byt lahke a priam dokonale tak sme si aj teraz vytrpeli svoje.
Začiatok všetkeho bolo zistenie ze manzeta ktoru sme vymenili, vypadla z klbu a znacnu cast vyzeliny vygrcalo na koleso a vsetko čo je okolo neho...., neviem či ma ten hore polutoval ale za cely týžden čo som mal vyskocenu tu manzetu tak nezapršalo ani raz a čiže nemalo mi čo vymit tu vazelinu preč :), padlo par telefonatov a dohod a vysledok bol že vsetko pojdeme menit v sobotu(akože tu sobotu čo bola :)), heh problem nastal ked mi to kamarat oznamil v piatok okolo 17 hod a ja som nemal nič kupene :wow: , takže ja ako suvereno hovorim jasne kupim šak galimex mi je pri nohach...., zistil som že galimexu som kusok pod chrbtom a niečo vyssie stehien :D , kukam otvaracie hodiny a vidim že robošia len počas týždna(hlava nepobrala čo bolo napisane), tak som sa predsa len vybral do ZA- a čo ma čakalo? vuala fakt zavrete :D ( heh určite si hovorite že aky som pako- ale kto neskusil, nevie :D), last moznost? jasne pomoc na telefone :), dakujem predajcovi nahradnych dielov na skalke že boli pristupny aj v sobotu :), kupil som, podakoval a pratal som domov na rehabilitaciu mojho spečeneho chrbta ktory nevydrzal napor stvrtkoveho a piatkoveho slnecneho šantenia sa(mimochodom len tak na okraj- to nadavanie na panka hore sa vydarilo, ešte mi to aj spočital ako sa patri :D ), okej kokos pripadam si ako v srdcovych zalezitostiach(píšem o vsetkom nepodstatnom ale podstatu obchadzam :)).
Takže vsetko sa malo takto: Dohoda vymenime vsetko v sobotu poobede, kamos dodrzal čo povedal, zavolal cca niečo okolo pol 16, dohodli sme že pojdem ešte za nim do garaze, prichadzam, kukam kamos nikde :? (pohlad so spataka a vidim ako sa na mna ruti moja ex 8O (heh cakali ste moju exgirl :D, ale je to moja filcka), kamos zastavuje, kecame, bla bla bla.....) už sa rutime smer Varín(podctivych 90-nemam čo na seba a nieto platit zelenym :) ), zastavujeme pri velkej garazi, riešime zdvihak, davame dole auto ktore je zdvihnute, cuvame s nim do preč nech nazavadza.
Nasleduje pristavenie passaka a zdvihanie, nebudem opisovat čo vsetko sme povolovali a točili, krucili a mačkali, takže len okrajovo zhodenie poloosy, nasledne polhodinove buchanie, skusania zhodit klb dole, jasne ze napokon to povolilo lebo by povolili nervove clanky pritomnych, nahodenie novej(konecne spravnej manzety), natlacenie vazeliny a nakoniec ocistenie spomimaneho abs a asr, nahodenie vsetkeho matrošu na auto(plasty, sroby, koleso, proste vsetky tie ptakoviny :D ), vymazanie chyby cez komp :), človek by povedal že juuuj :P , vsetko je super, ake jednoduche, prdlajs, chyba abs+asr vyskocila znova :cry: ( neveril som ze mam taku smolu), takže uvaha, dilema, skrabanie sa na hlave, jedina moznost, chyba musi byt v tej drazkovanej srande čo snima abs senzor, takze vsetko odznova, zhodit koleso, dekle, poloos, a zajebuchat tu srandu nadoraz a tiez drcnut do senzora ktory bol trocha vyskoceny, a zase bla bla bla doookola, vsetko nahodene, vymazane, a čuduuj sa svetu vsetko ide ako ma(joj dakujem vsetkym čo pri mne stali lebo som uvazoval o vyuziti tretieho kola srotovneho....), takže teraz sa chystam sa minidovolenku v pondelok tak dufam ze sa mi už nič nepokašle lebo nemam chut niečo opravovat :). Chalani ešte dotaz, kde pod kapotou sa nachadza niečo ako odtok kondenzatu z klimy ??? lebo mi stale( sice o dost menej) čura do auta voda a moej tušenie spočíva v tej veci tam :).


pokračovania


-Neviem či je to chyba alebo je to len moj syndrom nedokonaleho auta, ale všimol som si takejto vecičky, ked idem klasika slušne 90km/h(+-40km:)) po ceste tak niekedy treba podradit, podradim, šlapnem na plyn(ta rychlost je fakt objektivna;)), otačkomer je cca 1900-2000ot tak mi vybehne motor kusok do otačok(pripomina mi to niečo take ako ked auto presmykne na snehu), kusok rozumej cca 2100-2200ot a potom zacne tahat, pouzil som napovedu "hladaj" a ako rozumne(mozno aj lacne riešenie) mi vybehlo ze by to mohla byt nejaka tlakova hadica k turbu :? .

Mohlo by to byt? alebo mali by ste ineho napadu ktory ma nezruinuje? :)


pokračovanie


:evil: ta plechová pozinkovaná krabica ma začína pekne srať, boha zase mam za spolujazdcovou sedačkou podmorsky vodny svet Obrázok, s ktorej 3,14če materej to tam teče, šak pod ten plech pod tapecom som najekydal kopu silikonu(podla mojej teorie by to tade chcat nemaloObrázok), pod baterku sa pozriet nemožem lebo neviem ako funguje ten programek na OEM radio v aute ktory som poctivo ukradol z FAQ sekcie :), lebo ak by nefungoval tak by ma doma ukamenovali Obrázok, ak by kod nepasoval tak by pad WTC bol slaby odvar mojho nervoveho zrutenia a nasledneho dorazenia mojou krvnou skupinou ktora byva so mnou doma :( , chalani mate ešte nejaky napad odkial to može tiect? Ved mam len jedny nervy a život pred sebou, nemoze ma jebnut v 21 rokoch, kupil som si permanentku do bikeparku v RK(kto by ju potom vyuzil? :D ), mate napady? Sem s nimi, hocico, hocikde, tiez som počul ze chcu zaviest 3 šrotovne....



dalej

tak baterka isla von, kua jeden odtok bol uplne upchaty, kokos nedbam kde sa tam mohol zobrat taky chumač bordelu, hoši na ktoru onu služi taka hadicka(taka priesvitna a jeden koniec je len tak pohodeny) ktora ide z jedneho toho odtoku blizsie k vodicovej strane? akosi som to nepobral načo to tam je....., heh je mozne ze radio pytalo safe key a zadal som tam kod z toho isteho radia len z kamartovho auta a vsetko islo ako predtym?, všetko ide všetko hra:-) :D mam len tolko stastia? :D

v com bola chyba? vy*ebane tesnenie pod pelovym filtrom, bolo jebnute z jednej strany, z jednej jedinej strany tade rubala voda, ....

chlapi cestne, ak tam bude ešte pršat tak končím a predavam auto, no nech mi nejebe ved mam len jedny nervy.

Asi tolko k riešeniu na mojom Vw Passat Rain Edition Obrázok

pokračovanie o par dni neskor

Žasnem ako dokáže obyčajná kopa pozváraneho plechu cvičiť moje nervy Obrázok, už nedokážem ani nadavať, take mam nervyObrázok, chalani viete čím som prešiel, takže mi skuste poradit znova, KADE TEČIE DO TOHO *cenzura* (nazvime to) AUTA???, dnes bolo vydatne polosnehove pršanie a pridem do auta a čľup čľup :tit: , mam taky pocit že ma odvezu :minzdr: .
Chalani(aj baby:P) chcem od Vás všetky možne možnosti kade Vám v živote natiekla voda do auta, neposielajte mi tie odkazy z historie, všetky mam prečitane a vštiepene do hlavy a tiež preverenea vysledok? :gey: :budo: .
Ešte drobnost, prišiel som k autu ked som bol v tescu a všeetky okna zvnutra zahmlene ako keby sa tam ehm no domyslite si sami, može zato ta skurena vlhkost a všetko spojene s tym?
Do :gey: čo mám rozobrat, vyhodit, zošrotovat aby som tu vodu v tom aute nemal? Mam vyvrtat odtokovu dieru do podlahy?


Vymenim moj passat za passat summer edition



problem pretrvaval dllllho, tieklo cez dvere, cez čelne okno, cez pelovy filter, cez kurenie . prakticky to je Cednik edition , ale kto je pan? ja som pan, vyriešil som šecko, len si prdel zo mna robia šetci ze auto videlo viac vody zvnutra ako z vonka :zzz: :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
xmon
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 12636
Dátum registrácie: 07.06.2008 02:15
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa xmon »

a ja, že píšem romány?!? :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
DEDO1
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2512
Dátum registrácie: 05.05.2010 17:42
Bydlisko: ZA

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa DEDO1 »

zednikjunior napísal:...dlhočizný román...
lol

EDIT by Dogg88: nemusis citovat prispevok na pol strany kvoli tomu aby si napisal lol...da sa to skratit
2/2016 VW Passat Variant R-LINE Highline 1,8 TSI DSG, 235/40 R19 Verona, DCC, Dynaudio, Discover PRO, full kožka, 360° camera, adaptivne LED svetla, plašič kún :D

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa lopo1 »

ako ak sa tato tema chyti bude to zaujimave citanie... len kua dedo musle si odcitovat celi cednikov prispevok?? :roll: ty si hovoris moder

Používateľov profilový obrázok
Ondro-Golf
Pilot
Pilot
Príspevky: 792
Dátum registrácie: 05.09.2011 20:06
Bydlisko: RK, BA

Re: Prekliate autá

Príspevok od používateľa Ondro-Golf »

Cednik toto bolo dost dobre som sa davno takto nepobavil :D btw...sa cudujem ze sa ti to chcelo rozpisovat takto do podrobnosti a ze si nedostal ban za ten roman :D
VW Golf III 1.9 TD 55kW (1994)http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=92&t=31042, Daewoo Tico 0,8 SX 32kW (1997), ex VW Golf IV 25 years edition 1,6 74kW (2000), ex VW Golf III 1,8 66kW (1993)

Napísať odpoveď

Návrat na "Zábava & Klábosenie"