PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Vtipy, zaujímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátor

Používateľov profilový obrázok
Turi
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 367
Dátum registrácie: 28.07.2009 13:10
Bydlisko: Kosice-Okolie

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa Turi »

Dakujem za odpoved, v podstate uz na cene sme dohodnuty ,ale ako pozeram mu navrhnem individualne poistenie tak asi narazime na problem :)

Používateľov profilový obrázok
VW-DEANE
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2117
Dátum registrácie: 18.03.2008 11:17
Bydlisko: NMnV, Modrá planéta.

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa VW-DEANE »

Ktorá poisťovňa je spoľahlivá a seriózne postupuje pri škodovej udalosti a ktorej sa radšej vyhnúť?
Jedno auto som mal aj havarijne aj PZP u Kooperatívy, poistka dosť drahá a po nehode ma obhliadací technik poslal do servisu s ktorým som nebol spokojný. Havarijné som potom zrušil a PZP som ukončil ku koncu poistnej doby či ako sa to volá, druhé auto som poistil PZP u AXA, pripoistil zver a osoby.
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to
Múdrosť treba hľadať, hlúposť príde sama.

Používateľov profilový obrázok
vantac
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 392
Dátum registrácie: 10.06.2008 23:10
Bydlisko: Nitriansky kraj
Kontaktovať používateľa:

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa vantac »

Veľmi ťažko sa odpovedá na takto formulovanú otázku. Totižto mám klientov ktorí sú s tou ktorou poisťovňou spokojní, ale sú aj takí, ktorí spokojní nie sú. V zásade platí, že je to často krát problém v komunikácii s poisťovňou. Napr. pri tej PU by som obhliadajúcemu technikovi povedal, že nesúhlasím s ich zmluvným servisom a poisťovňa to musí akceptovať. Avšak nespokojnosť so servisom mala byť riešená s príslušným servisom a do poisťovni sa mala zaslať sťažnosť na ich "zmluvný servis". Za svoju viac ako 15r. prax som mal problém s poistným plnením takmer pri každej poisťovni a neexistuje žiadna "mantra", že ktorá poisťovňa je "IN", (doťahovanie sa za poistné plnenie nie je vylúčené, ale aj to je moja práca). Takže je to aj o samotnom sprostredkovateľovi a jeho komunikácii s poisťovňou v prípade poistnej udalosti... .

Používateľov profilový obrázok
VW-DEANE
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2117
Dátum registrácie: 18.03.2008 11:17
Bydlisko: NMnV, Modrá planéta.

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa VW-DEANE »

Tak dík. Teraz ma zaujíma hlavne tá AXA, lebo u nej som poistil Alteu XL a keď mi skončí poistka na Boru by som ju tam poistil tiež, tam ale už bez pripoistení, boru mám už len ako pracovné auto na ťahanie vozíka na záhradu na kopanice.
Nikdy nehovor, že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to
Múdrosť treba hľadať, hlúposť príde sama.

Brano55
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.11.2018 20:26

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa Brano55 »

Ja som si teraz našiel porovnávač kde mi vypočítalo až o 29 EUR menej ako inde! Myslím, že je to najlacnejšie PZP
aké sa mi kedy podarilo uzavrieť. Ide o web http://www.ammado.sk len sa nenechajte pomýliť, že sú tam pôžičky
. V pravo v menu to nájdete ako PZP online.

jehovista
Vodič
Vodič
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.07.2011 17:15
Bydlisko: KE

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa jehovista »

V čom je vaše “online poistenie” lepšie ako osoba navšteva poisťovni?

Používateľov profilový obrázok
vantac
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 392
Dátum registrácie: 10.06.2008 23:10
Bydlisko: Nitriansky kraj
Kontaktovať používateľa:

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa vantac »

Je to veľmi individuálne, avšak hlavný rozdiel je v tom, že navštívená poisťovňa Vám nedá ponuku iných poisťovní. U nás je takmer všetko v jednej kalkulácii (2 poisťovne máme vedome vypnuté z dôvodu zložitejšieho servisu, jednoducho ich nerobíme). Z pohľadu pripoistení dokážeme klientovi namodelovať ponuku podľa jeho požiadaviek. To isté dokážeme aj pri komplexnejšom poistení motorového vozidla napr. PZP+HP+GAP+leasing. Zabezpečujeme administratívny servis (dohlásenie EČV, TP, zmena adresy, mena, atď.) bez toho aby klient niekde behal, cestoval. V tejto oblasti pôsobím osobne viac ako 15r., takže nejaké tie skúsenosti už mám, aj keď sa stále učím... ;)

Edit: Brano55, bez zaslania emailu a tel. čísla kalkulátor "amada" nevyhodnotí PZP. Načo im je na vyhodnotenie sadzieb PZP takýto údaj? Na stránke nie je ani uvedené, kto za firmou stojí a tým pádom, kto rieši prípadný servis? Skôr to pôsobí dojmom "kúpiť mačku vo vreci"..., ale možno sa mýlim :)

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

Ahojte chlapi,dokáže mne niekto poradiť
s mojim problemom,mal som škodovú
udalosť,samozrejme poškodený .
Auto som dal do autorizaku,.menili
zadný nárazník,podnarazik,a držiak zásuvky
na taznom,a nárazník do laku, cena1328€,
poisťovňa Axa preplatila,930€,ostatné ja a
teraz ich nemôžem dostať ani za boha
spet,stále chcú servisnú knižku,že to prehodnotia
ale ja tam mám len históriu do 140000,teraz mám
250000,je tam záznam iba z výmeny vstrekov a
dve škodové udalosti,ale iba poskodeny.Neviem
či to pomôže,máte nejakú radu.skurveny ak
štát,niekto mne rozjebe auto a ja musím platit
Dakujem

Používateľov profilový obrázok
vantac
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 392
Dátum registrácie: 10.06.2008 23:10
Bydlisko: Nitriansky kraj
Kontaktovať používateľa:

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa vantac »

Ahoj, v likvidačnej správe musí byť vyjadrenie prečo krátili poistné plnenie! Čo je tam napísané? Potrebujem poznať kompletný postup "z poisťovne do poisťovne", aby som Ťa dokázal nasmerovať.

Vlado 14
Profík
Profík
Príspevky: 1061
Dátum registrácie: 29.09.2011 21:53
Bydlisko: MY

Re: PZP - najaktualnejsia tema motoristov

Príspevok od používateľa Vlado 14 »

touto cestou sa chcem podakovat klubakovy vantac,ktory mi pomohol s doplatenym
zvysnej sumy od poistovne,
dik
Vlado

Napísať odpoveď

Návrat na "Zábava & Klábosenie"