zamestnanie VW Bratislava

Vtipy, zaujímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátor

Používateľov profilový obrázok
suflonr
Vodič
Vodič
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 30.03.2011 21:38
Bydlisko: Nitra

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa suflonr »

Frasko napísal:no to este neviem ze ci idem robit na voziku,preto idem do toho treningoveho centra ze aby si vyskusali na co sa im budem najviac hodit ci co to omielali...ale pytali sa ma aj na vozik a som povedal ze aj to mozem robit.a prijat ma chcu za kmenoveho
a na aku poziciu si si posielal ziadost?

Používateľov profilový obrázok
Frasko
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 565
Dátum registrácie: 16.03.2008 21:19
Bydlisko: Svätý Jur
Kontaktovať používateľa:

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa Frasko »

ja aj na karosaren,aj lakovnu aj vyrobu...

Používateľov profilový obrázok
Ondro-Golf
Pilot
Pilot
Príspevky: 792
Dátum registrácie: 05.09.2011 20:06
Bydlisko: RK, BA

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa Ondro-Golf »

poskytuje VW aj nejake ubytovane pre zamestnancov? alebo len hladat nieco v Blave a okoli
VW Golf III 1.9 TD 55kW (1994)http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=92&t=31042, Daewoo Tico 0,8 SX 32kW (1997), ex VW Golf IV 25 years edition 1,6 74kW (2000), ex VW Golf III 1,8 66kW (1993)

Používateľov profilový obrázok
suflonr
Vodič
Vodič
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 30.03.2011 21:38
Bydlisko: Nitra

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa suflonr »

ondroGIII napísal:poskytuje VW aj nejake ubytovane pre zamestnancov? alebo len hladat nieco v Blave a okoli
VW ma aj ubytovne pre mimoblavackych zamestnancov a tak isto aj agenturi maju ubytovne a je tu este jedna varianta a to zmluvna doprava

Používateľov profilový obrázok
Ondro-Golf
Pilot
Pilot
Príspevky: 792
Dátum registrácie: 05.09.2011 20:06
Bydlisko: RK, BA

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa Ondro-Golf »

no zmluvna doprava som cital len ze do 100 kilakov a z ruzomberka by to bol asi problem...uvazujem ze poslem ziadost kedze som zostal bez roboty po novom roku beru tam teraz novych zamestnancov?
VW Golf III 1.9 TD 55kW (1994)http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=92&t=31042, Daewoo Tico 0,8 SX 32kW (1997), ex VW Golf IV 25 years edition 1,6 74kW (2000), ex VW Golf III 1,8 66kW (1993)

Používateľov profilový obrázok
Ondro-Golf
Pilot
Pilot
Príspevky: 792
Dátum registrácie: 05.09.2011 20:06
Bydlisko: RK, BA

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa Ondro-Golf »

da sa tam poslat ziadost aj inak ako online cez stranku ich? uz dva dni mi ju nechce otvorit :?
VW Golf III 1.9 TD 55kW (1994)http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=92&t=31042, Daewoo Tico 0,8 SX 32kW (1997), ex VW Golf IV 25 years edition 1,6 74kW (2000), ex VW Golf III 1,8 66kW (1993)

Používateľov profilový obrázok
suflonr
Vodič
Vodič
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 30.03.2011 21:38
Bydlisko: Nitra

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa suflonr »

ondroGIII napísal:no zmluvna doprava som cital len ze do 100 kilakov a z ruzomberka by to bol asi problem...uvazujem ze poslem ziadost kedze som zostal bez roboty po novom roku beru tam teraz novych zamestnancov?
jasne ze z Ruzomberka zmluvak nechodi. Rozpraval som sa tam z jednou z personalneho a hovorila ze maju 70tis ziadosti o zamestananie takze si vyberaju ale treba skusit.

Používateľov profilový obrázok
suflonr
Vodič
Vodič
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 30.03.2011 21:38
Bydlisko: Nitra

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa suflonr »

ondroGIII napísal:da sa tam poslat ziadost aj inak ako online cez stranku ich? uz dva dni mi ju nechce otvorit :?
len cez net

Používateľov profilový obrázok
Indy
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2885
Dátum registrácie: 19.09.2011 21:42
Bydlisko: Trenčín/Bratislava

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa Indy »

chalani ja som sa pytal nášho supervízora Janka Vavruša a ten hovoril že po novom roku by sa malo prijimat tak dúfam že sa za mna prihovorí , ževraj berú vetší počet ludí z kontraktných firiem aby sa kontraktný obmienali , ja osobne pracujem karosáren H6b SUV na pasung II som cez agentúru Tempo (dúfam že už nie dlho) , mna sa možeš tiež pýtat dost sa vypitujem a celkom by som aj vedel asik odpovedat :D trenigové centrum inak povedané ProfiRam stojí úúplne za ho*no nudíte sa tam a čo vás naučia aj tak nebudete asi robit učia vás tam zvárat bodovačkami na ktoré sa dostane málo ludí tak z 20 ludí bude asi 5 robit to čo sa tam naučí , do dotazníka píšte že vám vobec pobyt v profirame vobec neprospel ... :D
golf TDI (mk IV) & golf R32 (mkIV)

http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=80&t=41779" onclick="window.open(this.href);return false; štyrky TDI & R32

http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=92&t=54401" onclick="window.open(this.href);return false; VR6? ex

Používateľov profilový obrázok
tengo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 24.08.2010 17:47

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa tengo »

presne tak, Profiraum je zlý, dobrovoľne na silu ma tam chcú dostať, aby som tam ako inštruktor odrábal flexikonto :twisted:

Napísať odpoveď

Návrat na "Zábava & Klábosenie"