zamestnanie VW Bratislava

Vtipy, zaujímavosti, kuriozity...

Moderátor: Moderátor

lecram
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 26.09.2007 20:02

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa lecram »

nechcem Ti kazit naladu,ale ak si v Nemecku tak o praci a plate v Bratislave ani neuvazuj

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa lopo1 »

lecram nie vsetko je o peniazoch niekedy ma uz clovek cestovaia a odlucenia od rodiny dost.....viem o ludoch ktorý isli platovo min o 50% nižšie výmenou sa prácu doma a za normálnu prac. dobu. Výmenou za to je clovek s rodinou castejsie ako týždeň do mesiaca a vidi ako mu rastu deti....

lecram
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 26.09.2007 20:02

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa lecram »

ja si myslim,ze iba hlupak vymeni zivot a dobre platenu pracu,teda ak je za lasku ku Slovensku,kde ta necaka nic dobreho a budes potom zit zo spomienok,chapem co pises,ale co bude pre Tvoju rodinu,myslim deti lepsie,vsak tu je raj pre ciganov,k.u.r.v.y a bukvice,nehovorim co Ta caka v starobe a tiez chorobe,pretoze tu ak sa chce cloveku pracovat tak je stale na urovni biedy,opytaj sa rodicov ak ich teda este mas ako rodiny travili vikendy a dovolenky,nehovoriac o tom,ze pracu mal kazdy,byvanie tiez a okrem toho daku zahradku,chatku a nico si mohol z vyplaty i odlozit a to je to hlavne,preco tolko ludi u nas zomiera na rakovinu a srdcove prihody,stres a strach o holu existenciu,ale to je iba moj nazor sprav ako uznas za vhodne,poradit si musis sam...

matus.gres
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.09.2015 22:07

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa matus.gres »

Byť tyzden doma 3x do roka nie je tiež bohvieco...preto chcem vediet ako to tam je... ja mam rad slovensko pretoze som s pod tatier a je tam krasne... ano viem aka je politika na slovensku a ake platy ved som na slovensku aj pracoval a 550e nie je nic moc... a niekedy ako tu uz bolo povedane peniaze stoja za menej ako rodi a a domov...

Redfoxik
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.09.2015 11:39

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa Redfoxik »

Zdaravim, vie mi niekto skusenejsi povedat aky je plat pocas skusobnej doby a po skusobnej dobe v cistom na montazi SUV v H3 ako kmenovy zamestnanec? Som uz prijaty a nastupil som 2. Triedov. Je to tak ze po skusobnej dobe zdvyhnu triedu? A este jedna otazka da sa neskor prestupit s montaze npr do karosarne, lakovne? samozrejme do karosarne so zvarackym preukazom ci uz to vsetko robia roboti? Diky za info

palg
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.05.2017 20:48

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa palg »

aj Europersonal agentúra. momentálne ja cez ňu robím. Do kmeňa je ťažké sa hneď dostať, potom minimálne po roku.
inak čo sa platu týka tak všetci aj kmeňoví aj kontraktní majú na začiatku 2. platovú triedu a to 734€ btto / mesiac. + príplatky za smennosť, odmeny atď. Robím tam už 7 mesiacov a síce na 4 zmeny a priemerne to vychádza cca 750€ v čistom.
po skončení skúšobnej doby sa bohužiaľ na montáži nezdvihne platová trieda. Ak tak, možno po roku. Inak prestúpiť môžeš kedykoľvek, ale väčšniou to trvá cca do mesiaca, na karosárni, či zvarovni je som počul väčšia možnosť platového rastu.

Používateľov profilový obrázok
chemlon
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 3569
Dátum registrácie: 04.06.2010 22:43
Bydlisko: noVWa dubnica

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa chemlon »

A kde je tych 1500 co pisu?

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa lopo1 »

1500 je predpokladam mzda v hrubom a rocny priemer celeho zavodu cize vratane manazerov atd
750 v cistom mi vychadza cca 990€ v hrubom
To tak byva aj v bankovnictve pisu ake maju skvele priemerne zarobky ale teta za okinekom v pokladni je stastna ak dostane 700v hrubom... hold hra s cislami

Používateľov profilový obrázok
peto722
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1844
Dátum registrácie: 15.02.2009 23:25
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa peto722 »

1500 je v hrubom (spolu aj zo všetkými odmenami a tak) a je to priemer z celeho roku. Nieje v tom zapocitany manažment (zevraj) ale je to pocitane tusim zo 6 ky triedy

Takze su to krasne odrby na ludi co nevedia ako to tu chodi a aby nalakali ludi do roboty
VW is my life

Používateľov profilový obrázok
Caco110
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 19.03.2016 13:15
Bydlisko: Pezinok
Kontaktovať používateľa:

Re: zamestnanie VW Bratislava

Príspevok od používateľa Caco110 »

Môj názor je že keď sa necháš .... tak ti treba. Robil som cez agentúru hneď po škole a je to dobré max na to aby človek zistil že to nechce už nikdy robiť a vie na ćo si dávať pozor. Plus keď porovnám plat a námahu s aktuálnov prácou tak mi nejde do hlavy ako som sa dal nahovoriť na agentúru. Hold tam je 75% ľudí čo potrebuje peniaze aj ubytovanie strašne lacno.
EX: Passat B3 Variant 1.9TD, Passat B5 Variant 1.9TDI AFN Aktuálne:Audi A6 C6 3.0 TDI CDYA Topic

Napísať odpoveď

Návrat na "Zábava & Klábosenie"