T4 vyrobenie kľúča + ovládania META

1949 - 2009

Moderátor: majoGIV

Napísať odpoveď
Syso
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.04.2019 20:48

T4 vyrobenie kľúča + ovládania META

Príspevok od používateľa Syso »

Ahojte. Chem sa spýtať na radu ohľadne náhradného kľúča. Kúpil som nedávno T4 a majiteľ mi odovzdal len jeden kľúč s ovládačom META. Odovzdal mi aj dva nejaké šedé prívesky META ale tie ani neviem na čo sú. Druhý kľúč vraj stratil. Chcem si teda dať spraviť druhý kľúč a diaľkové ovládanie od METY. Bol som v IMPE a pýtal sa na výrobu kľúča. Pán mi celkom neochotne ponúkol objednávku na výrobu kľúča podľa VIN za cenu cca 40€ + 50€ kódovanie. Dodanie by vraj bolo cca 6 týždňov a nezabudol spomenúť, že je to už staré auto. Volal som tiež do METY tam mi rovnako neochotne ponúkli vyrobenie ovládania za cenu 48€ ovládač + 24€ prekódovanie.
Tie ceny sa mi zdajú trocha premrštené a predajcovia neochotní. Nedá sa kľúč dať niekde inde vyrobiť a ovládanie zohnať univerzálne alebo čistý ovládač a len do neho nahrať kód? Viem, že je v kľúči čip ale tak je to starý model z roku 1998, musí byť aj iná možnosť.
Ďakujem za všetky rady.
Volkswagen Polo Classic 1996 AEX
Volkswagen Transporter Combi CL 1998 AET

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1244
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: T4 vyrobenie kľúča + ovládania META

Príspevok od používateľa jokir »

Treba zohnať čistý kľúč , rovnaký tip ako máš teraz a potom sa dá niečo riešiť.
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Napísať odpoveď

Návrat na "Transporter / Multivan / Caravelle"