Prihlasenie sedadiel do T4

1949 - 2009

Moderátor: majoGIV

randosh3605
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.01.2012 12:51

Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa randosh3605 »

Vie mi niekto poradit, alebo to uz niekto robil, potrebujem prihlasit dalsie 3 Sedadla v aute. Mam T4 dotiahol som ju z NL ale som sa poponahlal pri prepise a kedze neboli vtedy pasy vzadu tak mi zapisali auto ako iba 3 mieste a teraz by som chcel aj dalsie 3.
na tejto stranke som sa docital ze nejde o prestavbu ako mi kazdy hovory a ze ma to vide na nejakych 2000€ ale podla toho ako to tu citam tak je to ovela ovela menej http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=11931" onclick="window.open(this.href);return false; , http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default. ... 39&aid=642" onclick="window.open(this.href);return false; . Ak niekto viete viac tak poradte diky :))


a neviete kde by som zohnal pasy na auto:)) hladam ich akurat, ale viete ulahci mi to :)))

MatoRBK
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07.03.2011 15:43

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa MatoRBK »

pásy tam nemusia byť... ja som tiež doviezol T4 z Holanska 6 miestnu a vzadu niesú pásy. Bez problémov sa na SK prohlásila :)

randosh3605
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 06.01.2012 12:51

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa randosh3605 »

no ja som to prihlasil pred pol rokom a na STK povedali ze musia byt pasy lebo bez toho to neprihlasia zadne miesta

Používateľov profilový obrázok
MITO
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6177
Dátum registrácie: 30.12.2008 16:15
Bydlisko: Engerau

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa MITO »

MatoRBK napísal:pásy tam nemusia byť... ja som tiež doviezol T4 z Holanska 6 miestnu a vzadu niesú pásy. Bez problémov sa na SK prohlásila :)
... to, ze tam pasy nemusia byt by som netvrdil ... pri prihlasovani mohlo dojst k chybe alebo ku korupcii :D
Spávam dobre, lebo problém má riešenie ... ak ho nemá, spávam dobre, lebo problém nedokážem vyriešiť.

Používateľov profilový obrázok
majoGIV
Profík
Profík
Príspevky: 1038
Dátum registrácie: 24.02.2008 13:39
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa majoGIV »

no mali by byt na STK aj sedadla aj pasy velakrat sa mi stalo ze pri dovoze sharana som musel mat 7 sedaciek lebo ak by som ich mal 5 tak mi napisu je iba 5 miestne a potom by sa to dostalo do TP a potom je to zlozitejsie dat na 7miestne.

MatoRBK
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07.03.2011 15:43

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa MatoRBK »

možno to bola chyba :D :D
ale každopádne, staršie autá nemusia mať origo pásy vzadu, nemala ani eMBéčka :)
doviezol som už viacero áut a ako je v nemeckom preukaza, alebo holanskom(kde je pár údajov a motor zapísaný ako 1,2 myslím :P) tak tak to píšu. Na STK len kontroluje. Bárskedy krútia hlavou keď je T4 2miestna a v techničáku je napísané 9miest :) Nemcom to je zjavne jedno :D

Používateľov profilový obrázok
majoGIV
Profík
Profík
Príspevky: 1038
Dátum registrácie: 24.02.2008 13:39
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa majoGIV »

nezabudaj ze embecka bola vyrobena do roku 1989 a uz v 1986boli aj s pasmi vzadu a t4 asi tak stare neexistuje... :lol:

MatoRBK
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07.03.2011 15:43

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa MatoRBK »

to bol príklad, T4 začala v roku 91 myslím :) ...ale no fakt mal som viac tých holanských verzii s tou plastovou stenou a pásy nemali proste :P

Používateľov profilový obrázok
MITO
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 6177
Dátum registrácie: 30.12.2008 16:15
Bydlisko: Engerau

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa MITO »

... myslim, ze este o jeden rok skor ... to vsak nic nemeni na tom, ze na 100 percent boli uz vtedy vsetky sedadla vybavene pasmi :D
Spávam dobre, lebo problém má riešenie ... ak ho nemá, spávam dobre, lebo problém nedokážem vyriešiť.

Používateľov profilový obrázok
majoGIV
Profík
Profík
Príspevky: 1038
Dátum registrácie: 24.02.2008 13:39
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa majoGIV »

MatoRBK napísal:to bol príklad, T4 začala v roku 91 myslím :) ...ale no fakt mal som viac tých holanských verzii s tou plastovou stenou a pásy nemali proste :P
ano ak je tam raz stena tak za stenou urcite nebude bezpecnostny pas a uz vobec nie sedadla.

Napísať odpoveď

Návrat na "Transporter / Multivan / Caravelle"