Prihlasenie sedadiel do T4

1949 - 2009

Moderátor: majoGIV

MatoRBK
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07.03.2011 15:43

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa MatoRBK »

origo 6 a 8(9) miestne mali pásy, lenže tieto NL 5(6) miesne verzie boli prerábané z 2(3) miestnych tým že bola odstránená stena vyrobená plastová, usmiestnené zadné sedadlá a vyrezané okná z boku a na zadnej kapote a "prisámvačku" to pásy nemá :D

edos
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27.07.2017 15:44

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa edos »

Trochu sa pokúsim oživiť túto tému.

Mám otázku ohľadom registrovania sedadiel. Plánujem si kupiť T4 a prerobiť ju na obytňák. Plánujem do zadu pozvárať a "rock and roll posteľ" ( http://prntscr.com/g1chq1" onclick="window.open(this.href);return false; ). Avšak v aute chcem voziť viac než dvoch ľudí v predu (ideál 4). Myslíte, že mi ju zapíšu do techničáku ako normálne sedenie? samozrejme bude s pásmi. Alebo musím kupovať drahé divné alternatívy ?

Používateľov profilový obrázok
lopo1
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 9214
Dátum registrácie: 02.08.2009 18:58
Bydlisko: ZA

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa lopo1 »

a neni lepsie kupit rovno multivan kde mas zapisanych 7 sedadiel a z lavice vies spravit postel taku ako pozadujes??? a mas to vsetko origo bez problemov

edos
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27.07.2017 15:44

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa edos »

Takže by nemal byť problém ak kúpim 7/9 miestne auto a vyrobím si vlastnú sedačku? Samozrejme pevne upevnenú s bezpečnostnými pásmi. Myslíš že to na STK zožerú a nepošlú ma do preč?

Používateľov profilový obrázok
Johny
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 2713
Dátum registrácie: 02.10.2007 21:20
Bydlisko: Senica , Tel: 0918 144 033,mail :johny099@orangemail.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: Prihlasenie sedadiel do T4

Príspevok od používateľa Johny »

Nazdar v T3 mam upravenú zadnu lavicu ale mierne tak to není poznať , najlepšie si použiť len na stk normalnu lavicu a potom nahoď kempovu kde možeš mať aj bedrové pasy

Napísať odpoveď

Návrat na "Transporter / Multivan / Caravelle"