Predám autorádio Android 7.1.2 pre VW, Seat, Škoda

Autorádia, navigácie, repro, zosilňovače atď.

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: http://www.vw-club.sk/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Juro SIEKEL
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.08.2016 14:09

Predám autorádio Android 7.1.2 pre VW, Seat, Škoda

Príspevok od používateľa Juro SIEKEL »

Predám autorádio Android 7.1.2 pre VW, Seat, Škoda. Menu aj navi v Slovenčine, 4-jadro 1.6 GHz, 2 GB ram, 16 GB HDD "9 displej 1024x600, wifi, bluetooth, gps... Cena 290€
Prílohy
20180131_135034.jpg

Marek_B7
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.03.2017 17:20

Re: Predám autorádio Android 7.1.2 pre VW, Seat, Škoda

Príspevok od používateľa Marek_B7 »

Zdravím chcem sa informovať ako reaguje toto rádio na VW BT jednotku či na maxidote zanechá bluetooth pripojenie kontakty, meno volajúceho kontaktu, kedže mám záujem o tento typ radia a denne používam na maxidote volanie a hľadanie kontaktov či hovorovo alebo tlačením tlačidiel na volante a podobne. Počul som že všetko to zmizne a BT jednotka je takzvane nefunkčná a nedá sa používať je možné to nieako na kódovať celkovo spojazdniť aby to fungovalo ako na originálnom VW radie teraz mam RCD310. Ďakujem za info.

Thorr
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.01.2020 07:59

Re: Predám autorádio Android 7.1.2 pre VW, Seat, Škoda

Príspevok od používateľa Thorr »

Zdravim viete mi niekto poradiť mám autorádio blaupunkt werke gmbh a prestali mi reagovať všetko tlačidlá monitor ide podsvietenie svieti ale ani jedno tlačítko nejde vie niekto čo ťa mohlo odísť alebo kde by som mal hľadať v ňom súčiastku ktorá mohla sa pokaziť dikimza odpovet

Napísať odpoveď

Návrat na "Predaj (auto-hifi)"