Nove duralove rozsirovacie podlozky

Alu, plechy, pneu atd.

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: http://www.vw-club.sk/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
kloky
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 05.01.2010 04:49
Bydlisko: TT

Re: Nove duralove rozsirovacie podlozky

Príspevok od používateľa kloky »

JurisVW napísal:Zdravim ta, uvažujem o podlozkach na passat B6 a mam tu pár otázok... co sa týka predných kolies to je v pohode len horsie to je vzadu tam je to nejaké 2,5cm skovane v blatníku, a tak ci by bolo možné dat podložky len dozadu ci sa tym nijako neovplyvní správanie auta... a ďalej, chcel by som tie 20mm, neni to veľa ? Neoslabí to ? Diky za rady.. príjemný deň prajem.
Zdravim Ta,

bezne davaju na tieto auta 15ky dopredu a 20ky dozadu, ale samozrejme to zavisi od vela faktorov - sirka disku, ETcko, podvozok (znizenie), lemy. Idealne by bolo, keby som to videl, pripadne vyskusame priamo na tvojom aute :wink:
Davaju sa aj vacsie - napr. 50mm, ale to uz davame na auta ako X5, X6, Q7, Gcko, Touareg atd. V kazdom pripade sa ti citelne zlepsia jazdne vlasnosti auta, lepsie bude sediet v zakrute a auto bude aj lepsie vyzerat :wink:

JurisVW
Vodič
Vodič
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.09.2015 17:29

Re: Nove duralove rozsirovacie podlozky

Príspevok od používateľa JurisVW »

Jasne len som chcel vediet ze ci sa nezhorší stabilita toho auta na ceste ak dám dozadu a do predu nie keďže to vypada Ok, vidím ze si z tt ja tiez tak bude asi najlepšie ked sa stretneme

kloky
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 05.01.2010 04:49
Bydlisko: TT

Re: Nove duralove rozsirovacie podlozky

Príspevok od používateľa kloky »

JurisVW napísal:Jasne len som chcel vediet ze ci sa nezhorší stabilita toho auta na ceste ak dám dozadu a do predu nie keďže to vypada Ok, vidím ze si z tt ja tiez tak bude asi najlepšie ked sa stretneme
Stabilita sa nezhosri. Napríklad bmw radu 3 a 5 (E9x, E6x) maju dost utopene zadne kolesa, bezne davaju iba dozadu. Kludne zavolaj, pozrieme sa na to a vyberieme najvhodnejsie.

JurisVW
Vodič
Vodič
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.09.2015 17:29

Re: Nove duralove rozsirovacie podlozky

Príspevok od používateľa JurisVW »

Ok v priebehu dňa by som ti zavolal a dohodneme to. Dik

stoooky1
Vodič
Vodič
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 14.06.2013 08:24
Bydlisko: Malý Čepčín

Re: Nove duralove rozsirovacie podlozky

Príspevok od používateľa stoooky1 »

Zdravím, golf 5 ,et disku 54 ,akú veľkosť by si odporučil len na zadné kola?cena?ďakujem

Napísať odpoveď

Návrat na "Predaj (kola, pneu)"