Jazdené pneumatiky

Alu, plechy, pneu atd.

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: http://www.vw-club.sk/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Killer022
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 25.07.2008 12:35

Jazdené pneumatiky

Príspevok od používateľa Killer022 »

JAZDENÉ PNEUMATIKY KONEČNE PROFESIONÁLNE !!!

Portál Pneuzeleny.sk oznamuje spustenie sekcie jazdených pneumatík online. Týmto krokom získalo nakupovanie jazdených pneumatík nový revolučný rozmer. Už nikdy pre Vás nebude nákup jazdených pneumatík tzv. "mačkou vo vreci". My Vám poskytneme detailné informácie vrátane presného dátumu výroby - DOT a presnej hĺbky dezénu meranej digitálnym hĺbkomerom. Ďalej, detailné foto pneumatiky, pričom si môžete online pozrieť, každú jednu pneumatiku v danej sade.

Vďaka týmto prvkom, vždy viete čo kupujete. Naviac Vám ako profesionálny partner, ponúkame garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti !

Doručenie všetkých jazdených pneumatík garantujeme do 24 hodín od objednania !

Ušetrite, a vyberte si až 90% pneumatiky, iba za 20% ich pôvodnej ceny.

Prajeme príjemný nákup.

Váš Tím Pneuzeleny.sk

http://www.pneuzeleny.sk/jazdene_pneu.php
Nove lacné pneu.Napiste mi do spravy rozmer,znacku a model a poslem vam cenovu ponuku...

tomino99
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.06.2014 08:51

Re: Jazdené pneumatiky

Príspevok od používateľa tomino99 »

zdravim.. nejaku dojazdovku na golf V 2004 (5x112) za rozumnu cenu, aj použivana može byť, nenašla by sa? R15,R16,R17 Tomaš

Používateľov profilový obrázok
html
Pretekár
Pretekár
Príspevky: 643
Dátum registrácie: 28.08.2013 10:11
Bydlisko: Raz tu, raz tam

Re: Jazdené pneumatiky

Príspevok od používateľa html »

Tých pneu asi veľa nie je čo ? :D Zadal som pre moje auto 205/55/16 a nič nenašlo
VW Golf VII 1,4TSI BM 90 kW
ex: Renault Megane phase I 1,6 66kW LPG ; Ford Sierra 2,0 ; VW Golf VI Variant 1,6 TDI Bluemotion+ VW Golf 3 1,6 55kW ; Ford Mondeo 2,5 V6 ; Nissan Almera 1,5

Napísať odpoveď

Návrat na "Predaj (kola, pneu)"