Predané: P: Volkswagen Golf MK3 1.9TDI

Predaj automobilu.

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: http://www.vw-club.sk/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamknuté
Používateľov profilový obrázok
vw-čkar
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2355
Dátum registrácie: 06.11.2009 21:50
Bydlisko: Trebisovw

Predané: P: Volkswagen Golf MK3 1.9TDI

Príspevok od používateľa vw-čkar »

Predam VW Golf mk3 1.9TDI 66kw plus vacsie turbo,chip,egr off,MAF off odhadovany vykon 103kw,Vybava: 4xel.okna,el.siber,el. Plus vyhrievane spetne zrkadla,radio s Lcd usb,airbagy,ABS,central na DO,4xkluc,folie,budik tlaku turba,polosportove sedadla (treba by vycistit) niesu potrhane ani presedene!R15 falcove elektrony na zimnych pneu plus 4ks plech diskov na zimnych pneu k autu! Vymenene:radiator kurenia plus zrepasovane kurenie plus nova chladiaca zmes,predne loziska,nove podtlakove silikonove hadice,Olej filtre nafta olej vzduch,zadne Gti svetla,termostat,Nova rj,
Auto po miernom tukesi do zvodidiel!vid foto...blatnik opravitelny naraznik skrabnuty !Auto ma dost slusny vykon! Spodne capy dam nove k autu a samozrejme aj nejake diely...karoseria ma par nedostatkov ale nieje zhnita...trebalo by vymenit kufor lebo je strasny inak v dobro stave...viac info po telefone ak nezdviham tak sms...Cena 1400 ale pri vaznom a rychlom zaujme sa vieme dohodnut k spokojnosti obom!
Samozrejme pre klubaka viem ist s cenou dole...Suri mi to ...bud volajte alebo piste PM
Cela tema o aute je tu..viewtopic.php?f=92&t=69867
Tu je inzerat..https://auto.bazos.sk/inzerat/83508910/ ... D-66kw.php
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
vw-čkar
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2355
Dátum registrácie: 06.11.2009 21:50
Bydlisko: Trebisovw

Predané: Re: P: Volkswagen Golf MK3 1.9TDI

Príspevok od používateľa vw-čkar »

Upravena cena! S kolesami 1000 bez kolies 900...pri rychlom jednani 950 s kolesami
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
vw-čkar
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2355
Dátum registrácie: 06.11.2009 21:50
Bydlisko: Trebisovw

Predané: Re: P: Volkswagen Golf MK3 1.9TDI

Príspevok od používateľa vw-čkar »

700e nova cena
Obrázok

Zamknuté

Návrat na "Predaj (AutoBazar)"