Hajzli zlodejskí !

no comment

Moderátori: xmon, crovo82, Moderátor

Pravidlá fóra
Pravidlá inzercie - pred založením inzerátu si preštudujte pravidlá! Textová alebo bannerová reklama: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Zero
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.09.2007 16:25
Bydlisko: Cassovwia City

Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa Zero »

Dnes mi za bieleho dňa na parkovisku pred prácou ukradli všetky origo vw puklice ! Bodaj by ich parom vzal - ruky odťať ! :evil:

misobelko
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: 25.09.2007 23:32

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa misobelko »

ked len puklice... nejaky zasrany pubertaci, teraz ich niekomu strelia za dve stovky

Používateľov profilový obrázok
Mirko_46
Vodič
Vodič
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 26.09.2007 10:03
Bydlisko: Prešov, Slovensko

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa Mirko_46 »

Mne origo vw puklice uradli pred mesiacom z pred vchodu..asi 3 dni predtym mi otec hovoril aby som si dal tie plastove spony, ktore som samozrejme nedal. Skoda ich, boli ako nove.
VW Golf 1.6 16V (77kW)

Používateľov profilový obrázok
Zero
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.09.2007 16:25
Bydlisko: Cassovwia City

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa Zero »

Mirko_46 napísal:Mne origo vw puklice uradli pred mesiacom z pred vchodu..asi 3 dni predtym mi otec hovoril aby som si dal tie plastove spony, ktore som samozrejme nedal. Skoda ich, boli ako nove.
To by ti aj tak nepomohlo. Čo nie je aspoň privarené ide z auta preč a hlavne origo veci.. :cry:

Používateľov profilový obrázok
culo
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 07.10.2007 22:21

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa culo »

Napíš kde sa to stalo.

Používateľov profilový obrázok
wanrouter
Vodič
Vodič
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01.10.2007 22:42
Bydlisko: Martin
Kontaktovať používateľa:

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa wanrouter »

Mirko_46 napísal:Mne origo vw puklice uradli pred mesiacom z pred vchodu..asi 3 dni predtym mi otec hovoril aby som si dal tie plastove spony, ktore som samozrejme nedal. Skoda ich, boli ako nove.
nevzal ti to otec, len pre vystrahu aby si sa neflakal? :twisted:
W(8)agina

Používateľov profilový obrázok
rallyeman
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 324
Dátum registrácie: 25.09.2007 23:32
Bydlisko: Topolcany
Kontaktovať používateľa:

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa rallyeman »

v tomto štáte by bolo treba mať garáž doma, v práci, pri obchode no proste všade kde idete autom, ale tá háved by sa naučila kradnúť aj za jazdy, počul som že v Nitre je jedna križovatka kde zastanete na červenú a odídete o niečo lakší :lol:
polo 6N1 1.9 SDi, G1 Cabrio Quartett 1.8 JH

Hitman
Vodič
Vodič
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 27.12.2007 16:40
Bydlisko: BA

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa Hitman »

mne uz s auta tiez bars co pokradli stierace,antenu,ale najviac ma dozralo ked mi niekto prepichol vsetky 4 gumy.O 3 rano som dosiel dom a rano o 9viatej prepichnute.Autor asi vedel ze keby som ho dostal do ruk tak uz ma tazku ujmu na zdraví. :evil:

Používateľov profilový obrázok
JanoXXL
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 483
Dátum registrácie: 26.09.2007 13:27
Bydlisko: Bratislava

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa JanoXXL »

Kamaratovi ukradli vsetky 4 zimne gumy s plechacmi. Nemal ich na Pole obute azda ani tyzden. Nakoniec bol rad ze auto mal aspon na tehlach. Bezpecnostne sroby nemal.

Ak by ste uz videli zlodejov ako vam nieco kradnu z auta, tak si davajte pozor na svoje zdravie. Pocul som uz a aj cital roznorode pribehy / prispevky. Zlodeji mavaju pri sebe zbrane, ktore mozu hocikedy pouzit a to len preto, aby neprezdradili svoju identitu. Takze vsetko len z chladnou hlavou :!: :!: :!: Kamarat nosi stale v aute teleskopicky obusok a boxera ak by ho niekto chcel niekedy vytiahnut z auta..., ale to su uz ine kapitoly same o sebe.
Návod pre správne používanie fóra nájdete tu: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=33&t=620

Používateľov profilový obrázok
Mirko_46
Vodič
Vodič
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 26.09.2007 10:03
Bydlisko: Prešov, Slovensko

Re: Hajzli zlodejskí !

Príspevok od používateľa Mirko_46 »

Ja mam hned po ruke baseballovu palicu v aute..priatelke sa to moc nepaci, ale ja viem preco ju tam mam. :mrgreen:
VW Golf 1.6 16V (77kW)

Napísať odpoveď

Návrat na "Ukradnuté"