Puklice Passat 3C v KE miznu

no comment

Moderátori: xmon, crovo82, Moderátor

Pravidlá fóra
Pravidlá inzercie - pred založením inzerátu si preštudujte pravidlá! Textová alebo bannerová reklama: ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
borisvw
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2024
Dátum registrácie: 04.02.2008 13:49
Bydlisko: Kosicky raklo

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa borisvw »

seibo napísal:No to by som chcel vidiet kua :lol: Boris :999:
co by si chcel vidiet, normalne prisiel som ze chcem kupit zobral som bez zaplatenia dal som mu kazanie a dva otcovske vychovne a isel som domov

Používateľov profilový obrázok
Shima
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5726
Dátum registrácie: 20.06.2009 10:18
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa Shima »

mlady srac to bol ?
Vynikajuce
Wozidlo
_________________
VW Golf IV ALH 333PS 600NM
VW GOLF 7R performance

Používateľov profilový obrázok
Shima
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5726
Dátum registrácie: 20.06.2009 10:18
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa Shima »

mne dnes v noci ukradli krytky elektronov ... :?
Vynikajuce
Wozidlo
_________________
VW Golf IV ALH 333PS 600NM
VW GOLF 7R performance

Používateľov profilový obrázok
Daniello
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1613
Dátum registrácie: 07.02.2008 18:19
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa Daniello »

piekne, uz v noci nie je taka kosa, tak fetky zacinaju vycinat
VW GOLF IV VARIANT 1,9 TDI ALH chip Janosik93, FORD GALAXY 1,9 TDI AVG

RichardPee
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 11.08.2011 12:17
Bydlisko: Snina

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa RichardPee »

Pozerám, že čávo tam ma zase od januára široký sortiment puklíc. Nikto si tam nenašiel svoje?:)

Používateľov profilový obrázok
vlado_PLUS
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 5962
Dátum registrácie: 27.01.2012 08:44
Bydlisko: Košice - okolie

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa vlado_PLUS »

máte naňho aj nejaký link?
I. Kapitola: PLUSMINUS 1.9 TDi
II. Kapitola: ScheisseWAGEN B8 2.0TDi

Používateľov profilový obrázok
Tomas812
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1582
Dátum registrácie: 04.01.2011 21:12
Bydlisko: Oslo - Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa Tomas812 »

borisvw napísal:
seibo napísal:No to by som chcel vidiet kua :lol: Boris :999:
co by si chcel vidiet, normalne prisiel som ze chcem kupit zobral som bez zaplatenia dal som mu kazanie a dva otcovske vychovne a isel som domov

toto uz co je ze niekto sa zivi kradnutim puknic.... mal si mu aspon jednu ruku zlomit nech vie ze nema kradnut debil...
http://oemvwshop.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Info@oemvwshop.com

patrik21
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.02.2012 17:24

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa patrik21 »

sa mi páči jak by si to rázne riešil, ale aký máš dôkaz na to, že on tie puklice naozaj ukradol ?? A mohol by si sa ešte ty dostať do problémov, keby ťa zažaloval za ublíženie na zdraví. Nikdy mu nedokážeš to že on kradne tie puklice alebo nie. Aj mne zmyzli, kúpiť ich už nekúpim, poctivo si ich zoberem z iného auta ak budem mať chuť.... keď som bol malý, tiež sme to robili s partiou ale len pre srandu, nikdy nám na to neprišli. Najlepšie riešenie - SK Páska... zlodej sa nebude chcieť srať s tým a určite nebude chodiť s výstrojou kvôli pukliciam :D :D

Boris, to čo si urobil, bolo asi najsprávnejšie, ako tu píšeš, dal si mu dve otcovské, tak si mu neublížil a máš čo si chcel... Ale týpek sa asi nepoučil... ale určite sa nepoučí tým, že mu zlomíš ruku... o mesiac nám tu kradne znova... Políciu k tomu tiež nemôžeš zavolať pretože nieje dôkaz... Jedine stáť celú noc na okne natáčať.. ale totiež bohviečo nieje a aj keby ho chytili fízli pri čine, nebude to ani trestný čin, pretože tie puklice nemajú hodnotu viac ako 200 € čiže je to obyčajný priestupok - krádež, vráti puklice a dostane 15€ pokutu... a kradne ďalej... Zlodeji tu boli vždy, sú aj budú. Im sa neubrániš. Vždy si niečo nájdu ako ťa okradnú...

Používateľov profilový obrázok
Tomas812
VWjunior
VWjunior
Príspevky: 1582
Dátum registrácie: 04.01.2011 21:12
Bydlisko: Oslo - Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa Tomas812 »

tak napises mi ze aky mam dokaz o tom ze ich ukradol on a Boris ked ho prefacka tak je to v poho... A co ked tie puklice neukradol on...?asi mal nejaky dokaz ked isiel na istotu...alebo zeby prefackal nejakeho studaka co poctivo kseftuje s puklicami...?

Napisal si hlupost podla mna, ok priznavam trochu som to prehnal, ale asi preto ze mne samemu ukradli auto...ale to je zas o niecom inom...

Myslim si ze drobny zlodejicek ktory sa zivy puklicami keby dostal poriadnu priucku tak by trochu inak rozmyslal... Nehovorim o ludoch co robia veci vo velkom...
http://oemvwshop.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Info@oemvwshop.com

patrik21
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.02.2012 17:24

Re: Puklice Passat 3C v KE miznu

Príspevok od používateľa patrik21 »

No dôkaz nemáš, jedine to, že boris mohol mať šťastie že natrafil na takého, ktorého videl jak mu to berie a na tom istom aute (neverím, že utekal s puklicami pešo :D ) prišiel aj na to stretko... Ja som to myslel tak, že Boris urobil najlepšie ako mohol. A zasa druhá vec, prezeral som si tie inzeráty a predáva tam aj diely z motora, predáva bločky od benzínov, zháňa dialničnú nálepku, myslíš že aj ten motor ukradol ? Predáva to na diely, stačí, že sú partia, nosia autá zo zahraničia a tu to rozpredávaju na diely... Nechce sa mi veriť, že by zlodej dával kradnuté veci na inzerát, veď cez IP adresu sa dá zistiť odkiaľ bol ten inzerát vytvorený a zlodej je chytený... Ale to už asi moc vymýšľam :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Ukradnuté"