Budiky maxidot s komfort menu

Nákup všetkého (ne)potrebného.

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: http://www.vw-club.sk/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď
Tibor86
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 11.05.2014 19:19
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Budiky maxidot s komfort menu

Príspevok od používateľa Tibor86 »

Cawte, zhanam budiky maxidot s komfort menu na Passat B6/3C, mozu byt aj biele alebo farebne. Nemate niekto na predaj alebo kde by sa dali zohnat ?
Diky.
Passat B6/3C 2.0 FSI 2005
Povodne Comfortline ale po mojich upravach uz skoro Highline :)))

Tom001
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.03.2018 17:39

Re: Budiky maxidot s komfort menu

Príspevok od používateľa Tom001 »

Ahojte, mám Passat B7 s bielymi budíkmi a chcel by som vymeniť za farebné, najlepšie 3D, ale vraj sa tam nedajú pretočiť kilometre... Stačilo by teda aj 2D, ale ak by sa dali 3D nastaviť, tak radšej tie. Ale k veci, čítal som, že po výmene budíkov niektoré menu (najčastejšie údajne komfort a svietenie) z ponuky zmiznú... Vie mi niekto poradiť, aké budíky hľadať? Ďakujem

Používateľov profilový obrázok
jokir
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1246
Dátum registrácie: 05.06.2013 20:31
Bydlisko: Levice

Re: Budiky maxidot s komfort menu

Príspevok od používateľa jokir »

Všetko záleží od toho koľko si ochotný investovať. 3D rátaj cca 400€ . Kilometre sa dajú urobiť
VW Golf VI Variant 1,6 TDI CAYC
Seat Ibiza 1,9 SDI AEY
Úprava budíkov,PCR2.1,EDC16,17,MED9,17,DSG-IMMO klonovanie,kĺuče,oprava RJ,S/S off,mapy RNS310,315,MMI,MIB,flash a parametrizácia ,downgrade sw po DG ,VIMmanager,oprava VCDS, crashdata

Wíťa
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 26.12.2009 16:00

Re: Budiky maxidot s komfort menu

Príspevok od používateľa Wíťa »

Tibor86 napísal:Cawte, zhanam budiky maxidot s komfort menu na Passat B6/3C, mozu byt aj biele alebo farebne. Nemate niekto na predaj alebo kde by sa dali zohnat ?
Diky.
Ahoj mám bílé i barevné

Wíťa
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 26.12.2009 16:00

Re: Budiky maxidot s komfort menu

Príspevok od používateľa Wíťa »

Tom001 napísal:Ahojte, mám Passat B7 s bielymi budíkmi a chcel by som vymeniť za farebné, najlepšie 3D, ale vraj sa tam nedajú pretočiť kilometre... Stačilo by teda aj 2D, ale ak by sa dali 3D nastaviť, tak radšej tie. Ale k veci, čítal som, že po výmene budíkov niektoré menu (najčastejšie údajne komfort a svietenie) z ponuky zmiznú... Vie mi niekto poradiť, aké budíky hľadať? Ďakujem
Ahoj mám bílé i barevné budiky ale vše 2D

Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpa"