Golf4 predne svetla - aj neoriginal, aj anglicke

Nákup všetkého (ne)potrebného.

Moderátori: xmon, crovo82

Pravidlá fóra
Vitajte v bazáre VW klubu. Pred založením inzerátu si prosím prečitajte pravidlá inzercie. Inzeráty nespĺňajúce pravidlá budú zmazané. Textová alebo bannerová reklama: http://www.vw-club.sk/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: G4 predne svetla origo hmlovky

Príspevok od používateľa HEBO »

Lookisvk napísal:No je to nejaky Van wazel, viem citat... Origo stoji okolo 180 eur
Teraz už neplatí že Hella je najlepšia ale aj iný výrobca lacnejší môže prekvapit,Ja by som skôr nechcel od Poliakov tuningové ktoré vôbec nelícovali s plechmi a tieklo do nich!Ja som zatial s kufrovou klučkou na IV ktorá bola vyrobená v Taiwane bol úplne spokojný ako bola spravená nerozoznane od originálu!

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: G4 predne svetla origo hmlovky

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Dobre klucka neni optika vo svetle... Zadne svetla by mi nevadilo davat nahradu ale predne davat nrjaku nahradu to uz ee... Ja to sam vidim na aute ze tyc co mam lebo som chcel usetrit nerobia taky lom a nemaju taku svietivost ako valeo. Nehovorim o tom ze po 2 rokoch sa z nich zacal supat ochranny lak..
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
HEBO
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 08.02.2009 07:43
Bydlisko: TN

Re: G4 predne svetla origo hmlovky

Príspevok od používateľa HEBO »

https://auto.bazos.sk/inzerat/80925788/ ... golf-4.php" onclick="window.open(this.href);return false;

stanomx
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 11.08.2013 12:49

Re: G4 predne svetla origo hmlovky

Príspevok od používateľa stanomx »

zháňam iba origo stále

stanomx
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 11.08.2013 12:49

Re: G4 predne svetla origo hmlovky

Príspevok od používateľa stanomx »

Tak ešte jeden up... situacia sa zmenila a hladám kludne aj neoriginálne, alebo dokonca aj anglické svetlá jedinou podmienkou zasa je hmlovka.

Napísať odpoveď

Návrat na "Kúpa"