T roc

Beetle, Derby, Lupo, Phaeton ...

Moderátor: Moderátor

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: T roc

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Ono je jedno kolko je tam plechov a plastov dolezite su vysledky NCAP popripade severoamericke testovania a vsetky tieto auta maju 5 hviezd.
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: T roc

Príspevok od používateľa sirdo »

Don napísal:Sirdo, ked tiguan tak len Allspace ci jak to volaju, ten klasicky neni maly? Nesedel som v nom, povedzme 4 ludia o vyske 185+ sa vojdu do auta v pohode? Mne sa napriklad dneska paci velmi Opel Insignia Tourer / Cross Tourer myslim ze to oznacuju velmi pekne auto. Cenovo nie je o nic lepsie jak VW ale dal by som tomu sancu. Minule som si skusal sadnut do Arteonu a na to ze mam vysku 185cm tak som sa dozadu nevosiel ked som si sadol normalne tak som si drbal hlavu o strop. Nove CC s tymto problem nemalo, ale to je dan za sportovy vzhlad. Cena toho auta radsej sa nevyjadrujem k tomu :mrgreen: Len skoda jednej veci, ze nemontovali do Passatov V6 diesel. Keby mal aj len 210hp tak by to bolo zaujimavejsie ako robit Bi-turbiny...
Allspace by som riesil len koli vacsiemu kufru. auto som musel riesit minuly rok a vtedy Allspace este nebol a R-line este nie je ani teraz. zatial mi kratky Tiguan vyhovuje lebo mam len dve male deti. mam 184cm a vzadu sa kludne povozia aj dospeli ludia. v Arteone som sedel aj ja a v pohode som sa za seba posadil a nemyslim, ze ten 1cm rozdielu vysky co je medzi nami by hral taku velku ulohu. do Passatu B8 nemozu dat V6 motor lebo je na MQB verzii, ktora je urcena len pre priecne zabudovany motor. Audi ma MQBcko co vie prijat aj pozdlzne zabudovane V6tky a V8cky...

Používateľov profilový obrázok
lubobubik
Vodič
Vodič
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 15.11.2017 02:16

Re: T roc

Príspevok od používateľa lubobubik »

Ja to nemam z vlastnej hlavy ale povedal to chlapik z Autozurnalu ked testoval T roc. Staci si pozriet na youtube ich recenziu. Je to presne 2.minuta videa. Urcite tu nie je nikto podobny co otestoval viac aut ako on cize sa tomu da trochu aj verit. Syn ma golfa 7 gti perfotmance tak to je ina kava. 245 konikov taha super.

Don
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 01.04.2017 19:43
Bydlisko: Metropola východu

Re: T roc

Príspevok od používateľa Don »

sirdo napísal:Allspace by som riesil len koli vacsiemu kufru. auto som musel riesit minuly rok a vtedy Allspace este nebol a R-line este nie je ani teraz. zatial mi kratky Tiguan vyhovuje lebo mam len dve male deti. mam 184cm a vzadu sa kludne povozia aj dospeli ludia. v Arteone som sedel aj ja a v pohode som sa za seba posadil a nemyslim, ze ten 1cm rozdielu vysky co je medzi nami by hral taku velku ulohu. do Passatu B8 nemozu dat V6 motor lebo je na MQB verzii, ktora je urcena len pre priecne zabudovany motor. Audi ma MQBcko co vie prijat aj pozdlzne zabudovane V6tky a V8cky...
Tak neviem, ale vravim sadol som si normalne zadok co najviac dozadu vystrel som sa a hlavu som si drbal o stropnicu :mrgreen: ked sa rozvalim tak sa vojdem na paradu. Ja som myslel skor B7, kedze tam sa davala V6 ale benzinova.
Lookisvk napísal:Ono je jedno kolko je tam plechov a plastov dolezite su vysledky NCAP popripade severoamericke testovania a vsetky tieto auta maju 5 hviezd.
Testy su testy, tak isto jak aj emisne testy boli OK a potom dakto zistil ze ono tak celkom nie su OK. Vypovednu hodnotu by to nejaku mat malo, ale aku ma v skutocnosti je ozaj otazne. Osobne by som radsej isiel v aute ktore ma tuhsiu karoseriu, viac vrstiev v pripade nejakej nehody. Je tam aspon pocit bezpecia. A to jak sa robia testy NCAP o tom radsej budem ticho. Staci si to pozriet na nete. Kazdy dopredu vie co sa testuje takze aj keby si teraz zacal vyrabat zigulu tak bude mat 5 hviezdiciek lebo urobis veci tak aby to bolo fajn :mrgreen:
Naposledy upravil/-a Don v 29.03.2018 13:58, upravené celkom 2 krát.
VW Passat B7 Variant 2011 CFFB

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: T roc

Príspevok od používateľa sirdo »

ved pisem, ze porovnava neporovnatelne. Autožurnal pozeram celkom rad, ale beriem do uvahy aj fakt, ze vacsina SK novinarov musi ist na ruku importerom, ked chcu dostavat auta na testy. ani jeden z nich nie je v pozicii, ze automobilka/importer im musia auto zapozicat, lebo ked ho neotestuju tak ako by to auto ani nebolo...

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: T roc

Príspevok od používateľa sirdo »

Don napísal:
sirdo napísal:Allspace by som riesil len koli vacsiemu kufru. auto som musel riesit minuly rok a vtedy Allspace este nebol a R-line este nie je ani teraz. zatial mi kratky Tiguan vyhovuje lebo mam len dve male deti. mam 184cm a vzadu sa kludne povozia aj dospeli ludia. v Arteone som sedel aj ja a v pohode som sa za seba posadil a nemyslim, ze ten 1cm rozdielu vysky co je medzi nami by hral taku velku ulohu. do Passatu B8 nemozu dat V6 motor lebo je na MQB verzii, ktora je urcena len pre priecne zabudovany motor. Audi ma MQBcko co vie prijat aj pozdlzne zabudovane V6tky a V8cky...
Tak neviem, ale vravim sadol som si normalne zadok co najviac dozadu vystrel som sa a hlavu som si drbal o stropnicu :mrgreen: ked sa rozvalim tak sa vojdem na paradu. Ja som myslel skor B7, kedze tam sa davala V6 ale benzinova.
tak ono ked chces v aute vzadu tancovat, tak to si musis kupit Superb :D ...

Používateľov profilový obrázok
lubobubik
Vodič
Vodič
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 15.11.2017 02:16

Re: T roc

Príspevok od používateľa lubobubik »

Ja mam na mysli obycajny golf co je spickove auto a vsetky ostatne sa chcu priblizit k nemu. Ani vosne by som T roc neporovnaval s gti a uz vobec nie s Rkom

Používateľov profilový obrázok
sirdo
VWagenista
VWagenista
Príspevky: 1260
Dátum registrácie: 05.10.2007 19:42

Re: T roc

Príspevok od používateľa sirdo »

tak, ale daj do toho Golfu 2.0TSI 140kW a 4x4 a nehrozi, ze T-roc bude zabavnejsi...

Don
Jazdec
Jazdec
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 01.04.2017 19:43
Bydlisko: Metropola východu

Re: T roc

Príspevok od používateľa Don »

Rasto Chvala ma dobre testy, Marian Cabak tiez celkom v pohode aj Miso Karpat. Osobne ale sledujem len Rasta Chvalu.
VW Passat B7 Variant 2011 CFFB

Používateľov profilový obrázok
Lookisvk
VWsenior
VWsenior
Príspevky: 2475
Dátum registrácie: 24.02.2013 16:25
Bydlisko: TN kraj

Re: T roc

Príspevok od používateľa Lookisvk »

Presne pre to Don dostalo punto 0 hviezdiciek :D
Ex Golf IV
Aktual Polo- Odpadlík///Link -> Leon MK2
Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní"