Zadné pravé svetlo nesvieti

1975 - ....

Moderátor: frflos

JanoDr
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 15.09.2015 14:08

Re: Zadné pravé svetlo nesvieti

Príspevok od používateľa JanoDr »

To by ma aj tešilo. Len mohol by si mi prosím poradiť, kde tú poistku nájdem? Lebo v návode mám popísané len tie poistky, ktoré sú umiestnené vľavo zboku palubnej dosky (a tam poistka obrysových svetiel nie je). Predpokladám, že poistky sú roztrúsené na viacerých miestach.
1,2 rv2007 47kW

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Zadné pravé svetlo nesvieti

Príspevok od používateľa frflos »

...neviem kde vsade mas roztrusene poistky, ale na svetla byvaju vacsinou medzi vsetkymi hlavnymi. Napr aj tu su pod cislom 12 a 13 http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?t=34529" onclick="window.open(this.href);return false;
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

JanoDr
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 15.09.2015 14:08

Re: Zadné pravé svetlo nesvieti

Príspevok od používateľa JanoDr »

Frflos ďakujem! Bola to presne tá poistka. Nerozumiem prečo v návode sú popísané len niektoré.
Takže si to trafil. :lol:
1,2 rv2007 47kW

Používateľov profilový obrázok
frflos
VWmaniak
VWmaniak
Príspevky: 17162
Dátum registrácie: 18.04.2009 19:48
Bydlisko: kusok od Partizanske

Re: Zadné pravé svetlo nesvieti

Príspevok od používateľa frflos »

...ked si napisal, ze nejde aj predna bolo najpravdepodobnejsie, ze je to poistka
...nemas zaco, hlavne, ze svietis ;)
...už toľko nefrflem, ale rovno mažem, keď nečítaš pravidlá
...chces klubacke tricko a nalepku? klikni -->TUTO<--
...a nic nikde nikomu nezapisujem

Používateľov profilový obrázok
drincok
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 30.01.2010 22:46
Bydlisko: Zvwolen

Re: Zadné pravé svetlo nesvieti

Príspevok od používateľa drincok »

Caute vsetci.
Mam volkswagen polo 9n a mam problem ze mi nesvieti zadne svetlo ani vpredu parkovacka na tej istej strane ako zadne svetlo. Poistky som kontrolovala uplne vsetky a poistky parkovaciek som vymenila, skusala som vybrat aj poistky parkovaciek na lavej strane co to spravi tak to iste, vpredu nesvieti parkovacka ale normalne stretavacka svieti a vzadu svetlo vobec nesvieti. Nevie niekto poradit? Ziarovky su samozrejme dobre.
Este som sa docitala ze to moze robit led osvetlenie spz, to vyskusam dnes ked budem pri aute lebo mam tam ledky v osvetleni spz, tiez v predu mam angel eyes tak ci tie neblbnu lebo nic ine nenapada ;(

EDIT: takze problem vyrieseny. Preistotu som vymenila aj ledky v osvetleni spz za normalne ziarovky a pri prepinani svetiel sme zistili ze raz svietia tie svetla a raz nie, takze problem bude v prepinaci svetiel ktory sme menili asi pred 3mesiacmi, takze musim zohnat novy original prepinac, darmo ze ten cinsky chromovy vyzera dobre je s nim len starost ;) Touto cestou chcem aj podakovat VladoZV ktory mi s tym pomohol. Caute

Napísať odpoveď

Návrat na "Polo"