polo nestartuje

rv. 1994 - 2001

Moderátor: frflos

zbogdany
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.11.2013 13:55

Re: polo nestartuje

Príspevok od používateľa zbogdany »

čistil ju demontovanú , ale potom ju len vrátil späť. To bolo cca pred dvoma mesiacmi , lebo mi kolísali otáčky. Potom to bolo O.K. , ale ako prišlo chladnejšie počasie , začalo mi to robiť ;;tie veci , čo som písal. Klapku mám elektricky ovládanú. ... čerpadlo počujem.

zbogdany
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.11.2013 13:55

Re: polo nestartuje

Príspevok od používateľa zbogdany »

Dnes mi pribudlo aj strieľanie z výfuku pri štartovaní ...

janmartonak
Vodič
Vodič
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 26.03.2014 17:04

problematicky start

Príspevok od používateľa janmartonak »

Zdravim

Mam polo 1.4 fsi a mam problem so startom. Rano za studena je to v poriadku ale ked niekam idem a motor je odstaveny po zahriati na nejakych 10 min. Tak uz je problem ho nahodit. Niekedy chiti az na 4 krat. Neviete co to moze byt? Zeby sviecky?

Vdaka za kazdu radu.

pety
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.01.2015 21:47

niekedy nastartuje niekedy nie

Príspevok od používateľa pety »

Ahojte , mam problem s mojim vw polo 1.4 60 6N1 1999 , niekedy nastartuje a niekedy nie . Myslel som si ze to bude bateriou tak som ju vybral a dal nabit , po nabiti nastartovalo na druhy krat , jazdil som dva dni a na treti nenastartovalo , potom zas v mojej domienke ze nenastartujem stalo par dni , po par dnoch som skusil "len tak" ci nenaskoci ... naskocilo , potom par dni stale islo , isiel som aj dlhsiu trasu asi 100km mimo mesta , auto stalo 3 dni a dnes ked som dal do auta novu baterku tak nechce nastartovat , toci , toci ale zvuk sa nemeni , ziadna iskra asi ... nevyznam sa moc v autach , co by to mohlo byt ?

lukky0803
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 26.12.2011 17:11

VW Polo- nestartuje

Príspevok od používateľa lukky0803 »

Zdravim. Mam VW Polo clasic 1,4 benzín r.v.98.
Pri vlhkom počasí neštartuje auto. Štartér točí, no nechytá. Deje sa to pri daždi a hmle. Cievka a kably k sviečkam boli menená. Pri poruche diagnostika neukazala nic ziadnu chybu.akékoľvek rady budem rad.

Napísať odpoveď

Návrat na "Polo 6N1/6N2"