Problem s prevodovkou DSG?

1974 - 1992, 2008-

Moderátor: Moderátor

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Hali
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.04.2015 10:55

Problem s prevodovkou DSG?

Príspevok od používateľa Hali »

čaute je tu niekto kto sa rozumie do automatických prevodoviek? Konkrétne sa jedná o scirocco s motorom 1.4 tsi 160 koňová verzia. Jedná sa o problém pri preradení. Keď auto preraďuje v nižších stupňov tak 1 2 občas 3 cukne prevodovka. Tiež niekedy sa auto tvári tak ako keby chcelo skapať ale po pri tom plyn mu pridávam rozumne

Používateľov profilový obrázok
SPIKEBOY
VWexpert
VWexpert
Príspevky: 4118
Dátum registrácie: 01.10.2009 13:32
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem s prevodovkou DSG?

Príspevok od používateľa SPIKEBOY »

Napíš užívatelovi truli :wink:

SOVO
Vodič
Vodič
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 15.06.2008 13:04
Bydlisko: Martin
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem s prevodovkou DSG?

Príspevok od používateľa SOVO »

Hali napísal:čaute je tu niekto kto sa rozumie do automatických prevodoviek? Konkrétne sa jedná o scirocco s motorom 1.4 tsi 160 koňová verzia. Jedná sa o problém pri preradení. Keď auto preraďuje v nižších stupňov tak 1 2 občas 3 cukne prevodovka. Tiež niekedy sa auto tvári tak ako keby chcelo skapať ale po pri tom plyn mu pridávam rozumne
Ahoj,mal som presne taku kombináciu a robilo mi to asi rovnako,teda to asi je v poriadku.Občas keď pridávaš veĺmi jemne plyn tak preradenie z 1 na 2 je také cuknutie(suché spojky) a to skapanie čo opisuješ nastáva keď máš voľnobeh a zrazu stlačíš plyn. pedál a to citelné oneskorenie sa zdá trochu ako skapínanie. podľa mna je to v poriadku.

Používateľov profilový obrázok
Hali
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.04.2015 10:55

Re: Problem s prevodovkou DSG?

Príspevok od používateľa Hali »

no ja som napísal tomu uživateľovi truli, tak snáď poradí

Napísať odpoveď

Návrat na "Scirocco"