Denne svietenie pre Scirocco 2011

1974 - 1992, 2008-

Moderátor: Moderátor

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Hali
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.04.2015 10:55

Denne svietenie pre Scirocco 2011

Príspevok od používateľa Hali »

čaute je možné dať si denné svietenie na tento modelový rok Scirocca? Lebo majiteľ pred tým mi vravel, že on používal ako denné svietenie tie parkovačky alebo čo sú to za svetla :D. Ja som to používal a vodiči po mne blikali aby som si zapol svetlá a už mi to liezlo celkom na nervy, každý druhý vodič mi to robil :D. Policajti síce s tým problém nemali šli aj okolo mňa a nezastavili ma zato. Moja otázka proste znie je to možné dať na ten modelový rok alebo nie?

junti
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29.08.2011 12:31

Re: Denne svietenie pre Scirocco 2011

Príspevok od používateľa junti »

Mas bixenony alebo klasicke svetla?

ja mam bixenony a tam je xenonova vybojka a vedla nich smerom ku stredu vozidla su dalsie ziarovky, ktore mam nastavene tak ze mi svietia stale ci mam prepinas v nastaveni OFF alebo AUTO a pri nastaveni AUTO ked sa zotmie sa mi rozsvietia xeno.

Používateľov profilový obrázok
Hali
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.04.2015 10:55

Re: Denne svietenie pre Scirocco 2011

Príspevok od používateľa Hali »

mám klasické halogény bez auto možnosti

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: Denne svietenie pre Scirocco 2011

Príspevok od používateľa hawkeye »

predpokladam ze mas ma mysli klasicke dlr svietenie ziarovkou H15 co je normalne homologizovane pre tvoje auto elektricky je to totozne s G6 ale ak si s tym nie spokojny da sa to nastavit na stretavacky upravit jas to ide aj kodovanim
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

Používateľov profilový obrázok
Hali
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.04.2015 10:55

Re: Denne svietenie pre Scirocco 2011

Príspevok od používateľa Hali »

aha takže tomu mám rozumieť ako vlastne? :D Po prosil by som to vysvetliť jednoduchšie lebo do tých nastavení svetiel sa vôbec nevyznám čo ako

hawkeye
Vodič
Vodič
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 01.09.2014 20:25
Bydlisko: BA

Re: Denne svietenie pre Scirocco 2011

Príspevok od používateľa hawkeye »

vies dat foto ktore myslis
Oprava aktualizacia budíkov,immo,Oprava BCM,nastavenia na led svetla,Odblokovanie obrazu na MQB.Oprava Diskover Media odstranenie CP,Sign assist na B7 Touran Tiguan Sharan pre kameru 3AA na SK.Oprava podvolantoviek.Odstranenie Dieselgate.

Používateľov profilový obrázok
Hali
Autoškolák
Autoškolák
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.04.2015 10:55

Re: Denne svietenie pre Scirocco 2011

Príspevok od používateľa Hali »

Nedokážem zmeniť veľkosť obrázku tak aby vyhovovala. Ja mám namysli svetlá, ktoré sú pri predných smeroviek na ľavej strane dole

Napísať odpoveď

Návrat na "Scirocco"